1. /
  2. /
  3. /
  4. Penginapan di Lake Sevan Private Cottage with Yard
Lihat Penginapan Lain di Gegharkunik

Lake Sevan Private Cottage with Yard

Sewaan Percutian
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
Shoghakat/Shorzha, Chambarak Road, Gegharkunik, Armenia, 1611

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Parkir
Penginapan di Lake Sevan Private Cottage with Yard ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Gegharkunik.
Lihat Lebih

Persekitaran Lake Sevan Private Cottage with Yard

Shoghakat/Shorzha, Chambarak Road, Gegharkunik, Armenia, 1611
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Lake Sevan Private Cottage with Yard
Bilik Tidur 2 Lake Sevan Private Cottage with Yard

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Lake Sevan Private Cottage with Yard

Lokasi
Penginapan di Lake Sevan Private Cottage with Yard ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Gegharkunik.

Tentang Lake Sevan Private Cottage with Yard

Tidak semua penginapan membenarkan tetamu membawa haiwan peliharaan, tetapi Lake Sevan Private Cottage with Yard mengalu-alukan rakan berbulu anda dengan polisi istimewanya. Hotel mesra haiwan peliharaan ini membolehkan anda menikmati percutian tanpa perlu risau tentang meninggalkan haiwan peliharaan anda di rumah.

Penginapan di Lake Sevan Private Cottage with Yard pasti akan memuaskan hati anda dengan layanan baik dan harga yang berpatutan.

Semua kemudahan dari Lake Sevan Private Cottage with Yard

Ruang Umum Lake Sevan Private Cottage with Yard
Ruang Umum
Perkhidmatan Hotel Lake Sevan Private Cottage with Yard
Perkhidmatan Hotel
Luar Bangunan Lake Sevan Private Cottage with Yard
Luar Bangunan
Bilik Tidur Lake Sevan Private Cottage with Yard
Bilik Tidur
Tempat Tarikan Berdekatan Lake Sevan Private Cottage with Yard
Tempat Tarikan Berdekatan

Aktiviti

  • Barbeku
  • Kawasan berkelah
  • Taman

Umum

  • Kawasan merokok
  • Parkir

Pengangkutan

  • Parkir yang selamat

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Lake Sevan Private Cottage with Yard

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
14:00 - 22:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
, Tidak ada meja depan (tempat menyambut tetamu) di hartanah ini.Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi. Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan, menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan.Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk. Hos akan menyambut tetamu ketika ketibaan. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Only Dogs Cats Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Parkir
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - 22:00 - hingga 12:00
Bilik tersedia di Lake Sevan Private Cottage with Yard
1
Fasilitas lain di Lake Sevan Private Cottage with Yard
Barbeku, Kawasan berkelah, Taman, Kawasan merokok, Parkir yang selamat

Soalan lazim tentang Lake Sevan Private Cottage with Yard

Apa facilities yang tersedia di Lake Sevan Private Cottage with Yard?
Berikut facilities yang ada di Lake Sevan Private Cottage with Yard seperti Parkir. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Lake Sevan Private Cottage with Yard?
Masa check-in di Lake Sevan Private Cottage with Yard bermula dari 14:00 - 22:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Lake Sevan Private Cottage with Yard?
Lake Sevan Private Cottage with Yard ialah hotel bertaraf 2.5-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Lake Sevan Private Cottage with Yard?
Jumlah keseluruhan bilik di Lake Sevan Private Cottage with Yard ialah 1.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Lake Sevan Private Cottage with Yard

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Bilik Tidur 4 Lake Sevan Private Cottage with Yard

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved