121 at The Waves

Apartmen
Di Kawasan
Lihat Peta
121 The Waves, 1-10 Steele Street, Phillip Island, Bass Coast, Victoria, Australia, 3922
121 at The Waves ialah sebuah apartmen dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Phillip Island.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran 121 at The Waves

121 The Waves, 1-10 Steele Street, Phillip Island, Bass Coast, Victoria, Australia, 3922
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan 121 at The Waves
Luar Bangunan 2 121 at The Waves

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai 121 at The Waves

General


Berdekatan dengan Silverleaves Beach

Location


Apabila anda menginap di pangsapuri ini dalam Cowes, anda akan di persisiran, berdekatan dengan Phillip Island Coastal Reserve dan Pantai Cowes. Pangsapuri ini berada 0.2 km dari Silverleaves Beach dan 0.7 km dari Phillip Island Leisure Centre.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Phillip Island Coastal Reserve - 0.1 km / 0.1 mi
Pantai Cowes - 0.2 km / 0.1 mi
Silverleaves Beach - 0.2 km / 0.1 mi
Dok Feri Pulau Phillip Island - 0.4 km / 0.2 mi
Phillip Island Leisure Centre - 0.7 km / 0.4 mi
Phillip Island Wildlife Park - 2.8 km / 1.8 mi
A Maze'N Things - 6.3 km / 3.9 mi
Ventnor Beach - 6.5 km / 4 mi
Litar Grand Prix Pulau Phillip - 7.3 km / 4.5 mi
Smiths Beach - 7.6 km / 4.7 mi
YCW Beach - 7.9 km / 4.9 mi
Ventnor Bushland Reserve - 8.3 km / 5.1 mi
Surf Beach - 9.4 km / 5.8 mi
Kilang Wain Pulau Phillip - 9.7 km / 6 mi
Pyramid Rock - 10.7 km / 6.6 mi

Lapangan terbang terdekat ialah:
Melbourne, VIC (AVV-Avalon) - 194.2 km / 120.7 mi
Melbourne, VIC (MEB-Essendon) - 156.3 km / 97.1 mi
Lapangan Terbang Melbourne (MEL) - 162.2 km / 100.8 mi

Business Facilities


Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Rooms


Selesakan diri anda dalam pangsapuri ini, menampilkan sebuah dapur dengan sebuah peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh serta sebuah ketuhar. Terdapat laman dalam berperabot persendirian.Sebuah televisyen skrin rata berserta sebuah pemain DVD disediakan sebagai hiburan untuk anda.Kemudahan termasuk sebuah ketuhar gelombang mikro dan sebuah cerek elektrik serta anda juga boleh memohon sebuah katil bayi/kot (surcaj).

Semua kemudahan dari 121 at The Waves

Ruang Umum 121 at The Waves
Ruang Umum
Perkhidmatan Hotel 121 at The Waves
Perkhidmatan Hotel
Luar Bangunan 121 at The Waves
Luar Bangunan
Lain-lain 121 at The Waves
Lain-lain

Kemudahan Umum

  • Kawasan bebas rokok

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di 121 at The Waves

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
14:00 - 17:00
Daftar keluar:
Sebelum 10:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah katil bayi
  • Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima
  • Pesta atau acara berkumpulan di tapak hartanah adalah tidak dilarang
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
  • Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
, Waktu operasi meja sambut tetamu adalah seperti berikut:
  • Isnin - Jumaat: 9:00 - 17:00
Lokasi daftar masuk berbeza daripada lokasi hartanah. Lokasi daftar masuk: [60 Thompson Ave, Cowes, VIC 3922.].Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Dasar Tambahan

Hos/pengurus hartanah profesional, Majlis/parti tidak dibenarkan, Berdekatan dengan pantai, Tiada Lif
  • Bayaran katil bayi: AUD 25.0 sepenginapan
  • Cadar tersedia dengan bayaran fi (atau tetamu boleh membawanya sendiri)
  • Tuala tersedia dengan bayaran fi (atau tetamu boleh membawanya sendiri)

Senarai di atas mungkin tidak menyeluruh. Bayaran dan deposit mungkin tidak merangkumi cukai dan tertakluk kepada perubahan.

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - 17:00 - hingga 10:00
Bilik tersedia di 121 at The Waves
1
Fasilitas lain di 121 at The Waves
Kawasan bebas rokok

Soalan lazim tentang 121 at The Waves

Kapan waktu check-in & check-out di 121 at The Waves?
Masa check-in di 121 at The Waves bermula dari 14:00 - 17:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 10:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh 121 at The Waves?
121 at The Waves ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di 121 at The Waves?
Jumlah keseluruhan bilik di 121 at The Waves ialah 1.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di 121 at The Waves

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 121 at The Waves

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!