Pleasant Way River Lodge

Motel
Mencari bilik untuk anda...
8.4
/10
Sangat Baik
726 ulasan

Apa yang Dikatakan Tetamu Mengenai Penginapan Mereka

Santiago

10.0
/ 10
Room was very tidy and cosy! Check in and Check out was easy and staff were very friendly. Highly recommend!
Lihat terjemahan

Zoe

10.0
/ 10
It was very comfortable, however I’m trying to find the invoice because I need it for tax
Lihat terjemahan

Ivanca

10.0
/ 10
Friendly reception staff, efficient. Plenty of parking space. It has two storeys. Quiet.
Lihat terjemahan
Di Kawasan
Lihat Peta
9 Pleasant Way, Shoalhaven Shire, New South Wales, Australia, 2541

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Parkir
WiFi
Pleasant Way River Lodge ialah sebuah penginapan dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Shoalhaven Shire.
Lihat Lebih

Persekitaran Pleasant Way River Lodge

9 Pleasant Way, Shoalhaven Shire, New South Wales, Australia, 2541
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Pleasant Way River Lodge
Luar Bangunan 2 Pleasant Way River Lodge

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Pleasant Way River Lodge

General
Berdekatan dengan Nowra Aquatic Park

Location
Apabila anda menginap di Pleasant Way River Lodge di Nowra, anda akan berada di sungai, dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Nowra Aquatic Park dan Shoalhaven District Memorial Hospital. Motel ini berada 1.3 km dari Stockland Nowra dan 1.6 km dari Padang Golf Nowra.

Attractions
Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Nowra Aquatic Park - 0.7 km / 0.4 mi
Shoalhaven District Memorial Hospital - 0.8 km / 0.5 mi
Stockland Nowra - 1.3 km / 0.8 mi
Muzium Nowra - 1.6 km / 1 mi
Padang Golf Nowra - 1.6 km / 1 mi
Hanging Rock Lookout - 1.7 km / 1 mi
Meroogal - 1.9 km / 1.2 mi
Bens Walk - 2.2 km / 1.4 mi
Bomaderry Creek Regional Park - 3 km / 1.9 mi
Nowra Private Hospital - 3.4 km / 2.1 mi
Triplarina Nature Reserve - 4.4 km / 2.7 mi
Zoo Shoalhaven - 5.2 km / 3.2 mi
Cambewarra Estate Winery - 5.5 km / 3.4 mi
Worrigee Nature Reserve - 5.8 km / 3.6 mi
Cambewarra Range Nature Reserve - 8.6 km / 5.4 mi

Lapangan terbang terdekat ialah:
Shellharbour, NSW (WOL) - 55.9 km / 34.8 mi
Lapangan Terbang Antarabangsa Western Sydney (WSI) - 160.9 km / 100 mi
Lapangan Terbang Sydney (SYD) - 147.9 km / 91.9 mi

Facilities
Nikmati pemandangan dari taman dan gunakan kemudahan seperti akses Internet wayarles percuma dan tempat berkelah.

Business Facilities
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk daftar masuk ekspres, daftar keluar ekspres dan tempat simpanan bagasi. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Rooms
Selesakan diri anda di salah satu daripada 22 bilik berhawa dingin yang menampilkan peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro. Televisyen skrin rata dengan program kabel menawarkan anda hiburan, sedangkan akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung. Bilik mandi persendirian dengan pancuran mandi menampilkan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi pembancuh kopi/teh, manakala pengemasan disediakan setiap hari.

Semua kemudahan dari Pleasant Way River Lodge

Ruang Umum Pleasant Way River Lodge
Ruang Umum
Perkhidmatan Hotel Pleasant Way River Lodge
Perkhidmatan Hotel
Luar Bangunan Pleasant Way River Lodge
Luar Bangunan
Bilik Tidur Pleasant Way River Lodge
Bilik Tidur
Lain-lain Pleasant Way River Lodge
Lain-lain

Aktiviti

  • Barbeku
  • Kawasan berkelah
  • Taman

Perkhidmatan Hotel

  • Penyimpanan bagasi
  • Daftar masuk ekspres
  • Daftar keluar ekspres

Umum

  • Kawasan merokok
  • Parkir

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Kemudahan Umum

  • Parkir

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Pleasant Way River Lodge

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
14:00 - 18:00
Daftar keluar:
Sebelum 10:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Nama pada kad kredit yang digunakan untuk membayar caj sampingan semasa daftar masuk hendaklah sama dengan nama utama dalam tempahan bilik
  • Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
  • Transaksi tanpa tunai tersedia
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
, Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 8:30 - 18:00. Sebelum ketibaan, tetamu mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian dengan hartanah melalui pautan selamat. Jika anda merancang untuk tiba selepas 19:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan.  Tetamu yang merancang untuk tiba di luar waktu daftar masuk biasa akan menerima e-mel yang mengandungi arahan daftar masuk. Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Parkir, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - 18:00 - hingga 10:00
Bilik tersedia di Pleasant Way River Lodge
22
Bilangan tingkat di Pleasant Way River Lodge
2
Fasilitas lain di Pleasant Way River Lodge
Barbeku, Kawasan berkelah, Taman, Penyimpanan bagasi, Daftar masuk ekspres

Soalan lazim tentang Pleasant Way River Lodge

Apa facilities yang tersedia di Pleasant Way River Lodge?
Berikut facilities yang ada di Pleasant Way River Lodge seperti Parkir, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Pleasant Way River Lodge?
Masa check-in di Pleasant Way River Lodge bermula dari 14:00 - 18:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 10:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Pleasant Way River Lodge?
Pleasant Way River Lodge ialah hotel bertaraf 4.0-bintang.
Berapakah bilangan tingkat di Pleasant Way River Lodge?
Pleasant Way River Lodge mempunyai 2 tingkat.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Pleasant Way River Lodge?
Jumlah keseluruhan bilik di Pleasant Way River Lodge ialah 22.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Pleasant Way River Lodge

8.4
Sangat Baik
Daripada 724 ulasan
Kebersihan

8.8

Keselesaan Bilik

8.2

Lokasi

8.0

Perkhidmatan dan Kemudahan

8.8

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Pleasant Way River Lodge

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Philip
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 16 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Basic accommodation, would only stay if it was the right price
Wa
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
8.0
/10
Diulas 18 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Fast check in and out. Good condition for this price.
Julie
icon-dengan Anak
dengan Anak
8.0
/10
Diulas 18 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Easy
Robyn
10.0
/10
Diulas 21 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

The motel was clean and quiet, and in a great location
Duncan
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 22 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Clean and comfortable accommodation with a nice bed. Surprisingly quiet.
Lei
icon-dengan Anak
dengan Anak
6.0
/10
Diulas 25 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

the property is too old and needs renovation.
Susanne
4.0
/10
Diulas 25 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Definitely needs a lift… very dated, old fashioned and just unloved. Bathroom small, pokey and really outdated shower head. Basin top, toilet roll holder fixings etc need renewing.
Santiago
10.0
/10
Diulas 26 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Room was very tidy and cosy! Check in and Check out was easy and staff were very friendly. Highly recommend!
Kevin
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
2.0
/10
Diulas 26 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

THIS IS NOT A 4 STAR MOTEL. Good: The bed was comfortable, pillows were great and the room size was large. The addition of a second sink was convenient. Bad: This is not a 4-star motel as advertised. The shower curtain did not contain the water, resulting in the bathroom floor flooding and creating a serious slip hazard. The toilet area was also surrounded by excess water and difficult to use after showering. The toiletries provided were inadequate—just one small shampoo/conditioner tube for two people over a two-night stay, along with a single small cake of soap to service both the hand basin and the shower. The seating in the room was poor quality, consisting of thin, metal outdoor-style chairs that were not comfortable for indoor use. Room servicing was also disappointing. We left at 9:30am and placed the “make up room” sign on the door, yet when we returned at 3:00pm the room had not been serviced. Upon enquiry, we were told we had left too late, and only minimal servicing (rubbish removal and fresh towels) would be done. In reality, the floor was not swept and the room was not cleaned or tidied. Additionally, the photos shown online are outdated and misleading. The communal sitting areas are dark and overgrown with vegetation, and the front of the property does not match advertised images, appearing neglected and cluttered, including a caravan at the front. It can be classified as False Adverising.
Read More
Zoe
10.0
/10
Diulas 27 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

It was very comfortable, however I’m trying to find the invoice because I need it for tax
darren
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
6.0
/10
Diulas 28 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

The family suite is directly opposite the laundry and under the stairs. Clean and apparently recently renovated it was a good place to stay for a night.
Clint
4.0
/10
Diulas 28 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Staff were unhelpful and house keeping were rude
Alafita
icon-
8.0
/10
Diulas 29 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Comfortable and always enjoy stay here
Simone
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 29 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Room was perfect for a short stay. Very clean
Dominique
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
6.0
/10
Diulas 30 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Just average Good for short stay Bathroom not great Fridge was loud and froze some of our food Beds fine Clean
stephan
icon-
8.0
/10
Diulas 31 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Nice room
Chris
8.0
/10
Diulas 31 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Easy check in. Nice location.
laura
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 32 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Clean, good location, quiet
Jayden
10.0
/10
Diulas 32 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

it was good
Yee
icon-Rekreasi Percutian Keluarga
Rekreasi Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 33 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Clean room, easy parking, superb friendly staff
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Bilik Tidur 4 Pleasant Way River Lodge

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved