Apartment Near ski Area

Apartmen
Mencari bilik untuk anda...
8.0
/10
Sangat Baik
1 ulasan
Di Kawasan
Lihat Peta
St. Georgenstrasse 52, Bruck an der Großglocknerstraße, Politischer Bezirk Zell am See, Salzburg, Austria, 5662

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
WiFi
Apartment Near ski Area ialah sebuah apartmen dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Bruck an der Großglocknerstraße.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Apartment Near ski Area

St. Georgenstrasse 52, Bruck an der Großglocknerstraße, Politischer Bezirk Zell am See, Salzburg, Austria, 5662
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Apartment Near ski Area
Luar Bangunan 2 Apartment Near ski Area

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Apartment Near ski Area

General


Di Bruck an der Grossglocknerstrasse

Location


Dengan penginapan di pangsapuri ini di Bruck an der Grossglocknerstrasse, anda akan berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Tasik Zell dan Kereta Kabel AreitXpress. Pangsapuri ini berada 20.3 km dari Skicircus Saalbach-Hinterglemm Leogang Fieberbrunn dan 7.8 km dari Istana Fischhorn.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Istana Fischhorn - 7.8 km / 4.8 mi
Kereta Kabel AreitXpress - 8.5 km / 5.3 mi
Tasik Zell - 8.7 km / 5.4 mi
Kitzlochklamm - 9.6 km / 6 mi
Kelab Golf Zell am See-Kaprun - 9.9 km / 6.2 mi
Lif Ski Ebenberg - 10.7 km / 6.6 mi
Pusat Peranginan Ski Kaprun - 10.7 km / 6.7 mi
Muzium Bandar Raya Vogtturm - 11 km / 6.9 mi
Lif Ski City Xpress - 11.1 km / 6.9 mi
Pusat Riadah Zell am See - 11.4 km / 7.1 mi
Muzium Oldtimer - 11.7 km / 7.2 mi
Kitzsteinhorn Alpine Center (Pusat Alp Kitzsteinhorn) - 11.8 km / 7.4 mi
Kastil Kaprun - 11.9 km / 7.4 mi
Lif Ski TrassXpress - 12.8 km / 8 mi
Tempat Peranginan Ski Schmittenhöhe - 12.9 km / 8 mi

Facilities


Pangsapuri bebas asap rokok ini menampilkan basikal percuma di tapak hartanah.

Business Facilities


Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Rooms


Selesakan diri anda dalam pangsapuri. Terdapat balkoni persendirian.

Semua kemudahan dari Apartment Near ski Area

Ruang Umum Apartment Near ski Area
Ruang Umum
Luar Bangunan Apartment Near ski Area
Luar Bangunan
Lain-lain Apartment Near ski Area
Lain-lain
Restoran Apartment Near ski Area
Restoran

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Umum

  • Parkir

Kemudahan Umum

  • Kawasan bebas rokok

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Apartment Near ski Area

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 14:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
  • Transaksi tanpa tunai tersedia
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
  • Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
  • Hartanah ini dibersihkan secara profesional
, Tidak ada meja depan (tempat menyambut tetamu) di hartanah ini.Tetamu akan menerima e-mel yang mengandungi arahan daftar masuk. Meja depan maya menyediakan bantuan kepada tetamu. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Limited Number Of Pets In Room
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - hingga 12:00
Bilik tersedia di Apartment Near ski Area
1
Fasilitas lain di Apartment Near ski Area
WiFi percuma, Parkir, Kawasan bebas rokok

Soalan lazim tentang Apartment Near ski Area

Apa facilities yang tersedia di Apartment Near ski Area?
Berikut facilities yang ada di Apartment Near ski Area seperti WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Apartment Near ski Area?
Masa check-in di Apartment Near ski Area bermula dari Dari 14:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Apartment Near ski Area?
Apartment Near ski Area ialah hotel bertaraf 2.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Apartment Near ski Area?
Jumlah keseluruhan bilik di Apartment Near ski Area ialah 1.
Apakah ulasan tetamu untuk Apartment Near ski Area?
Apartment Near ski Area terkenal dengan Kebersihan, berdasarkan ulasan daripada tetamu sah Traveloka.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Apartment Near ski Area

8.0
Sangat Baik
Daripada 1 ulasan
Kebersihan

8.0

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Apartment Near ski Area

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Jaroslaw
icon-Rekreasi dengan Rakan
Rekreasi dengan Rakan
8.0
/10
Diulas 97 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Good location At our flat we had really steep lader for second level... Definitely not safe for residents. Flat max for 6 people not 8 like in the description. Photos on description of Living room should be update by landlord because they are not giving true condition of it . Overall good property for short stay.
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Apartment Near ski Area

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
8.0
Sangat Baik
Daripada 1 ulasan
Kebersihan

8.0

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Apartment Near ski Area

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Jaroslaw
icon-Rekreasi dengan Rakan
Rekreasi dengan Rakan
8.0
/10
Diulas 97 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Good location At our flat we had really steep lader for second level... Definitely not safe for residents. Flat max for 6 people not 8 like in the description. Photos on description of Living room should be update by landlord because they are not giving true condition of it . Overall good property for short stay.
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40