Casa Grega em Arraial do Cabo

Sewaan Percutian
Mencari bilik untuk anda...
10.0
/10
Cemerlang
5 ulasan

Apa yang Dikatakan Tetamu Mengenai Penginapan Mereka

Craig

10.0
/ 10
Very beautiful views, comfortable rooms upstairs, rooftop sun bathing area with great views. The third bedroom down stairs has a musky smell and a/c leaks water onto headboard of the the bed.
Lihat terjemahan

Ana Flávia

10.0
/ 10
A estadia foi incrível o lugar é de uma beleza indescritível maravilhoso, recomendo de olhos fechados, muito confortável e aconchegante.
Lihat terjemahan
Di Kawasan
Lihat Peta
R. Albatroz, Arraial do Cabo, Rio de Janeiro, Brazil, 28930-000

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Parkir
Casa Grega em Arraial do Cabo ialah sebuah penginapan dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Arraial do Cabo.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Casa Grega em Arraial do Cabo

R. Albatroz, Arraial do Cabo, Rio de Janeiro, Brazil, 28930-000
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Casa Grega em Arraial do Cabo
Luar Bangunan 2 Casa Grega em Arraial do Cabo

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Casa Grega em Arraial do Cabo

General


Berdekatan dengan Institut Kajian Laut Almirante Paulo Moreira

Location


Apabila anda menginap di rumah percutian ini in Arraial do Cabo, anda akan berada di pantai, dalam lingkungan 5 minit memandu dari Tangga Prainhas do Pontal do Atalaia dan Atalaia Viewpoint. Rumah percutian pantai ini berada 5.5 km dari Pantai Forno dan 7.8 km dari Pantai Pontal do Atalaia.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Institut Kajian Laut Almirante Paulo Moreira - 1.6 km / 1 mi
Pantai Anjos - 1.8 km / 1.1 mi
Pantai Prainhas do Atalaia - 2 km / 1.3 mi
Tangga Prainhas do Pontal do Atalaia - 2.3 km / 1.4 mi
Muzium Oseanografi - 2.3 km / 1.4 mi
Dataran Cova - 2.3 km / 1.5 mi
Atalaia Viewpoint - 2.4 km / 1.5 mi
Dataran Daniel Barreto de Marco - 2.4 km / 1.5 mi
Gereja Our Lady of Remedies - 2.6 km / 1.6 mi
Pusat Kebudayaan Manoel Camargo - 2.6 km / 1.6 mi
Dewan Bandar Raya Perbandaran Arraial do Cabo - 2.6 km / 1.6 mi
Stadium Hermenegildo Barcellos - 2.7 km / 1.7 mi
Pelabuhan Forno - 2.7 km / 1.7 mi
Dataran Castelo Branco - 2.8 km / 1.8 mi
Patung Flávia Alessandra - 2.9 km / 1.8 mi

Facilities


Kecapi pemandangan dari teres dan taman dan gunakan kemudahan seperti tempat berkelah.

Business Facilities


Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Dining


Bersantailah dengan minuman yang menyegarkan di salah sebuah daripada 10 bar pantai.

Rooms


Selesakan diri anda dalam rumah percutian yang dihias secara berasingan ini, menampilkan sebuah dapur dengan sebuah peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh serta sebuah dapur. Rumah percutian ini mempunyai katil Select Comfort. Terdapat balkoni persendirian.Televisyen pintar 40 inci dengan rancangan digital sebagai hiburan di samping akses Internet wayarles percuma memastikan anda kekal terhubung.

Semua kemudahan dari Casa Grega em Arraial do Cabo

Kemudahan Hiburan Casa Grega em Arraial do Cabo
Kemudahan Hiburan
Ruang Umum Casa Grega em Arraial do Cabo
Ruang Umum
Luar Bangunan Casa Grega em Arraial do Cabo
Luar Bangunan
Lain-lain Casa Grega em Arraial do Cabo
Lain-lain

Sukan & Rekreasi

  • Berkayak
  • Luncur air
  • Pelayaran
  • Luncur angin
  • Memancing
  • Menyelam
  • Melayari internet
  • Snorkel
  • Menaiki motobot

Aktiviti

  • Pakej lamaran romantik
  • Kemudahan luar
  • Payung pantai
  • Marina
  • Kawasan berkelah
  • Taman
  • Barbeku
  • Kerusi berjemur pantai

Kemudahan Umum

  • Parkir
  • Kawasan bebas rokok
  • Kopi/teh di lobi

Pengangkutan

  • Parkir yang selamat
  • Parkir terhad

Umum

  • Parkir
  • Teres

Mesra Keluarga

  • Permainan kanak-kanak

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Casa Grega em Arraial do Cabo

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
14:00 - 19:00
Daftar keluar:
Sebelum 11:30

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah tempat letak kenderaan di tapak hartanah
  • Hartanah ini menerima bayaran mudah alih; wang tunai tidak diterima
  • Pilihan bayaran mudah alih termasuk: Pixiv Pay
  • Pesta dan acara (termasuk perhimpunan keluarga, parti hari lahir dan majlis perkahwinan) dibenarkan di tapak hartanah
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, sistem keselamatan, alat pertolongan cemas, pengadang tingkap dan lampu luar
  • Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
  • Hartanah ini dibersihkan secara profesional
, Tidak ada meja depan (tempat menyambut tetamu) di hartanah ini.Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan, menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan.Jika anda merancang untuk tiba selepas 19:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan.  Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk. Hos akan menyambut tetamu ketika ketibaan. Meja depan maya menyediakan bantuan kepada tetamu. Waktu senyap dikuatkuasakan di hartanah bermula dari 22:00 hingga 8:30. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Parkir
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - 19:00 - hingga 11:30
Bilik tersedia di Casa Grega em Arraial do Cabo
4
Bilangan tingkat di Casa Grega em Arraial do Cabo
2
Fasilitas lain di Casa Grega em Arraial do Cabo
Berkayak, Luncur air, Pelayaran, Luncur angin, Memancing

Soalan lazim tentang Casa Grega em Arraial do Cabo

Apa facilities yang tersedia di Casa Grega em Arraial do Cabo?
Berikut facilities yang ada di Casa Grega em Arraial do Cabo seperti Parkir. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Casa Grega em Arraial do Cabo?
Masa check-in di Casa Grega em Arraial do Cabo bermula dari 14:00 - 19:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:30
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Casa Grega em Arraial do Cabo?
Casa Grega em Arraial do Cabo ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.
Berapakah bilangan tingkat di Casa Grega em Arraial do Cabo?
Casa Grega em Arraial do Cabo mempunyai 2 tingkat.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Casa Grega em Arraial do Cabo?
Jumlah keseluruhan bilik di Casa Grega em Arraial do Cabo ialah 4.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Casa Grega em Arraial do Cabo

10.0
Cemerlang
Daripada 5 ulasan
Kebersihan

10.0

Keselesaan Bilik

10.0

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Casa Grega em Arraial do Cabo

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Bernardo
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 77 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Amazing Facility 👏👏👏👏⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Thaisi Carolini
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 114 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Lugar único, responsavel Luiz maravilhoso, amei a estadia!!
Craig
icon-Rekreasi dengan Pasangan
Rekreasi dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 136 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Very beautiful views, comfortable rooms upstairs, rooftop sun bathing area with great views. The third bedroom down stairs has a musky smell and a/c leaks water onto headboard of the the bed.
Ana Flávia
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 269 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

A estadia foi incrível o lugar é de uma beleza indescritível maravilhoso, recomendo de olhos fechados, muito confortável e aconchegante.
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Luar Bangunan 4 Casa Grega em Arraial do Cabo

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
10.0
Cemerlang
Daripada 5 ulasan
Kebersihan

10.0

Keselesaan Bilik

10.0

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Casa Grega em Arraial do Cabo

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Bernardo
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 77 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Amazing Facility 👏👏👏👏⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Thaisi Carolini
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 114 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Lugar único, responsavel Luiz maravilhoso, amei a estadia!!
Craig
icon-Rekreasi dengan Pasangan
Rekreasi dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 136 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Very beautiful views, comfortable rooms upstairs, rooftop sun bathing area with great views. The third bedroom down stairs has a musky smell and a/c leaks water onto headboard of the the bed.
Ana Flávia
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 269 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

A estadia foi incrível o lugar é de uma beleza indescritível maravilhoso, recomendo de olhos fechados, muito confortável e aconchegante.
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40