Joli Hotel

Hotel
8.7
/10
Cemerlang
28 ulasan
Di Kawasan
Lihat Peta
Street.10B, Street 271, Sangkat Tuek Thla, Tuek Thla, Sen Sok, Phnom Penh, Cambodia, 120802

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Restoran
Meja Depan 24 jam
Parkir
WiFi
Joli Hotel terletak di kawasan / bandar Tuek Thla. Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Joli Hotel

Street.10B, Street 271, Sangkat Tuek Thla, Tuek Thla, Sen Sok, Phnom Penh, Cambodia, 120802
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Joli Hotel
Lobi 2 Joli Hotel

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Joli Hotel

Joli Hotel: Penginapan Mewah dan Strategik di Phnom Penh

Mencari penginapan yang ideal di Phnom Penh, Kemboja? Joli Hotel menawarkan gabungan keselesaan, kemudahan, dan lokasi strategik yang menjadikannya pilihan utama bagi pelancong dan pelawat perniagaan. Kadar harga bilik di Joli Hotel bermula daripada - semalam. Jangan lupa gunakan kod promo pengguna baharu TRAVELOKA untuk menikmati diskaun sehingga 8% bagi tempahan anda!

Lokasi Joli Hotel

Joli Hotel terletak di kawasan Ruessei Kaev, sebuah daerah yang sedang pesat membangun di Phnom Penh. Alamat lengkapnya adalah Street.10B, Street 271, Sangkat Tuek Thla, Tuek Thla, Sen Sok, Phnom Penh, Cambodia, 120802. Lokasi ini memberikan akses mudah ke pelbagai tarikan utama dan pusat perniagaan di ibu kota Kemboja. Jaraknya dari pusat bandar Phnom Penh adalah kira-kira 5 kilometer, dan ia mudah diakses melalui pelbagai mod pengangkutan. Suasana di sekitar Joli Hotel adalah gabungan antara ketenangan dan kemudahan bandar, menjadikannya tempat yang ideal untuk berehat selepas seharian meneroka atau bekerja. Hotel ini juga berdekatan dengan beberapa mercu tanda penting di Phnom Penh, memudahkan tetamu untuk merancang lawatan mereka.

Kemudahan di Joli Hotel

Joli Hotel menyediakan pelbagai kemudahan bertaraf dunia untuk memastikan pengalaman menginap yang selesa dan menyeronokkan bagi setiap tetamu. Kemudahan untuk tetamu di Joli Hotel direka untuk memenuhi keperluan pelbagai jenis pelawat.

  • Kolam Renang Luar:

    Nikmati kesegaran di kolam renang luaran kami yang indah, dibuka dari jam 7:00 pagi hingga 9:00 malam. Tiada yuran tambahan dikenakan untuk tetamu hotel.
  • Pusat Kesihatan (Gymnasium):

    Kekalkan rutin kecergasan anda di pusat kesihatan kami yang lengkap dengan peralatan moden. Dibuka dari jam 6:00 pagi hingga 10:00 malam.
  • Spa & Pusat Kesejahteraan:

    Manjakan diri anda dengan pelbagai rawatan spa yang menenangkan. Waktu operasi adalah dari jam 10:00 pagi hingga 8:00 malam. Yuran rawatan adalah berdasarkan pakej yang dipilih.
  • Kelab Kanak-kanak:

    Ruang yang selamat dan menyeronokkan untuk anak-anak anda bermain dan berinteraksi. Dibuka dari jam 9:00 pagi hingga 6:00 petang.
  • Tempat Letak Kenderaan:

    Joli Hotel menawarkan tempat letak kenderaan percuma untuk semua tetamu yang menginap.
  • Perkhidmatan Van Ulang-alik (Shuttle Service):

    Kami menyediakan perkhidmatan van ulang-alik percuma ke pusat bandar dan stesen pengangkutan utama pada waktu-waktu tertentu. Sila rujuk kaunter penyambut tetamu untuk jadual terkini.

Jenis Bilik di Joli Hotel

Joli Hotel menawarkan pelbagai pilihan penginapan yang direka untuk memenuhi pelbagai keperluan dan bajet. Setiap bilik direka dengan teliti untuk memberikan keselesaan maksimum dan pengalaman menginap yang mewah. Pilihan jenis bilik di Joli Hotel termasuk:

  • Bilik Deluxe:

    Bilik yang luas dan selesa, sesuai untuk pengembara solo atau pasangan. Pilihan pemandangan bandar atau taman tersedia.
  • Bilik Premier:

    Menawarkan ruang yang lebih besar dengan kemudahan tambahan, sesuai untuk mereka yang mencari keselesaan ekstra.
  • Suite Eksekutif:

    Suite yang elegan ini dilengkapi dengan ruang tamu berasingan, sesuai untuk tetamu yang memerlukan ruang kerja atau rekreasi tambahan. Sesetengah suite menawarkan pemandangan bandar yang menakjubkan.
  • Suite Keluarga:

    Direka khas untuk keluarga, suite ini mempunyai bilik tidur berasingan dan ruang tamu yang luas, memastikan keselesaan untuk semua ahli keluarga.

Semua bilik dilengkapi dengan kemudahan moden termasuk penghawa dingin, televisyen skrin rata, Wi-Fi percuma, peti sejuk mini, dan kemudahan membuat teh/kopi. Sesetengah bilik dilengkapi dengan tab mandi (bathtub) untuk pengalaman yang lebih santai. Pilihan bilik merokok dan bebas rokok juga disediakan atas permintaan. Joli Hotel juga menawarkan beberapa bilik yang mesra haiwan peliharaan (pet-friendly) dengan yuran pembersihan tambahan sebanyak 50 MYR bagi setiap haiwan peliharaan.

Perkhidmatan Makanan dan Minuman di Joli Hotel

Joli Hotel menawarkan pengalaman kuliner yang pelbagai di restoran dan bar kami yang elegan. Nikmati hidangan lazat yang disediakan oleh chef kami yang berpengalaman.

  • Restoran "The Orchid":

    Restoran utama kami menyajikan bufet sarapan antarabangsa yang mewah setiap hari dari jam 6:30 pagi hingga 10:00 pagi, dengan harga 45 MYR seorang. Makan tengah hari dan makan malam bufet juga ditawarkan dengan pelbagai pilihan masakan tempatan dan antarabangsa.
  • Kafe "Lotus":

    Tempat yang santai untuk menikmati kopi, teh, dan pastri ringan sepanjang hari. Dibuka dari jam 8:00 pagi hingga 7:00 malam.
  • Sky Bar "Horizon":

    Nikmati koktel yang menyegarkan sambil menikmati pemandangan panorama bandar Phnom Penh dari bar di bumbung kami. Dibuka dari jam 5:00 petang hingga 12:00 tengah malam.

Tarikan Pelancong dan Aktiviti Berdekatan Joli Hotel

Lokasi Joli Hotel di Ruessei Kaev memberikan akses mudah ke pelbagai tarikan menarik di Phnom Penh. Berikut adalah beberapa cadangan:

  • Istana Diraja (Royal Palace):

    Sebuah kompleks istana yang indah dan merupakan kediaman rasmi Raja Kemboja.
  • Pagoda Perak (Silver Pagoda):

    Terletak di dalam kompleks Istana Diraja, terkenal dengan lantai peraknya dan patung Buddha Zamrud.
  • Muzium Negara Kemboja (National Museum of Cambodia):

    Mempamerkan koleksi seni Khmer yang luas, termasuk arca dan artifak dari era Angkor.
  • Pasar Pusat (Central Market / Phsar Thmei):

    Sebuah pasar seni bina Art Deco yang ikonik, menawarkan pelbagai barangan, dari barang kemas hingga pakaian dan makanan tempatan.
  • Pantai Sisowath Quay:

    Kawasan tepi sungai yang meriah, sesuai untuk berjalan-jalan santai dan menikmati suasana bandar.

Jika anda mencari aktiviti lain berdekatan Joli Hotel, anda boleh menyemak tawaran terbaik daripada Traveloka di aktiviti menarik di Phnom Penh!

Cara ke Joli Hotel dari Lapangan Terbang

Terdapat beberapa pilihan pengangkutan yang mudah untuk sampai ke Joli Hotel dari Lapangan Terbang Antarabangsa Phnom Penh (PNH).

  • Teksi Meter:

    Teksi berlesen boleh didapati di luar terminal lapangan terbang. Perjalanan dianggarkan mengambil masa 30-45 minit bergantung kepada lalu lintas, dengan kos sekitar 10-15 USD.
  • Perkhidmatan E-hailing:

    Aplikasi perkhidmatan e-hailing popular juga beroperasi di lapangan terbang. Ini adalah pilihan yang mudah dan seringkali lebih kos efektif berbanding teksi meter.
  • Perkhidmatan Penghantaran Peribadi dari Hotel:

    Joli Hotel menawarkan perkhidmatan penghantaran lapangan terbang peribadi atas permintaan. Sila hubungi hotel lebih awal untuk mengatur perkhidmatan ini. Kos adalah sekitar 20 USD.
  • Bas Lapangan Terbang:

    Terdapat perkhidmatan bas lapangan terbang yang menghubungkan ke pusat bandar. Dari pusat bandar, anda boleh mengambil teksi atau perkhidmatan e-hailing ke hotel.

Untuk kemudahan tambahan, anda boleh menempah perkhidmatan penghantaran lapangan terbang melalui Traveloka sebelum ketibaan anda. Ini memastikan perjalanan yang lancar dari lapangan terbang terus ke Joli Hotel.

Ringkasan sebab anda perlu memilih untuk menginap di Joli Hotel

Memilih Joli Hotel sebagai destinasi penginapan anda di Phnom Penh adalah keputusan yang bijak kerana pelbagai sebab:

  • Lokasi Strategik:

    Berdekatan dengan tarikan utama dan pusat perniagaan.
  • Kemudahan Bertaraf Dunia:

    Kolam renang, gimnasium, spa, dan perkhidmatan mesra.
  • Pilihan Bilik yang Pelbagai:

    Sesuai untuk pelancong solo, pasangan, dan keluarga.
  • Pengalaman Kuliner:

    Pelbagai pilihan makanan dan minuman yang lazat.
  • Nilai Terbaik:

    Menawarkan penginapan mewah pada harga yang berpatutan.

Untuk memastikan anda mendapat tawaran terbaik, kami menggalakkan anda untuk menyemak kekosongan bilik di Joli Hotel dan membuat tempahan Joli Hotel melalui Traveloka. Dengan Traveloka, anda boleh menempah hotel murah di Phnom Penh dan juga menempah tiket penerbangan domestik dan antarabangsa dengan mudah pada harga murah.

Semua kemudahan dari Joli Hotel

Lobi Joli Hotel
Lobi
Perkhidmatan Hotel Joli Hotel
Perkhidmatan Hotel
Luar Bangunan Joli Hotel
Luar Bangunan
Lain-lain Joli Hotel
Lain-lain
Restoran Joli Hotel
Restoran

Kemudahan Umum

  • Parkir
  • Peti keselamatan
  • Kedai kopi
  • Kopi/teh di lobi

Umum

  • Lokar
  • Kawasan merokok
  • Parkir

Perkhidmatan Hotel

  • Penyimpanan bagasi
  • Penyambut tetamu 24 jam

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Kemudahan Berhampiran

  • ATM/Perbankan

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Joli Hotel

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 14:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
, Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Restoran, Meja Depan 24 jam, Parkir, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - hingga 12:00
Bilik tersedia di Joli Hotel
45
Fasilitas lain di Joli Hotel
Peti keselamatan, Kedai kopi, Kopi/teh di lobi, Lokar, Kawasan merokok

Soalan lazim tentang Joli Hotel

Apa facilities yang tersedia di Joli Hotel?
Berikut facilities yang ada di Joli Hotel seperti Restoran, Meja Depan 24 jam, Parkir, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Joli Hotel?
Masa check-in di Joli Hotel bermula dari Dari 14:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Joli Hotel?
Joli Hotel ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Joli Hotel?
Jumlah keseluruhan bilik di Joli Hotel ialah 45.
Adakah tempat letak kereta disediakan di Joli Hotel?
Ya, Joli Hotel menyediakan tempat letak kereta. Sila hubungi pihak hotel untuk maklumat lanjut.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Joli Hotel

Penilaian & Ulasan Keseluruhan Joli Hotel

Traveloka (24)
Sumber lain (4)
9.1
Cemerlang
Daripada 24 ulasan
Disediakan oleh pengembara di
Kebersihan

9.0

Keselesaan Bilik

9.0

Makanan

8.8

Lokasi

9.0

Perkhidmatan dan Kemudahan

8.9

Isih mengikut
Paling Terkini
Format
Dengan Teks
Pilihan
Semua Rating, Bahasa Aplikasi Semasa, Semua

Ulasan Pelancong Joli Hotel

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan pelanggan
Profile Picture
Trinh T.
icon-origin-TRAVELOKA
10.0
/10
Diulas 1 minggu yang lalu
Okay, bilik bersih, kakitangannya bersemangat.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
Profile Picture
Trinh T.
icon-origin-TRAVELOKA
10.0
/10
Diulas 1 minggu yang lalu
Okay, ia agak bersih, dan kakitangannya bersemangat.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
T***h
icon-origin-TRAVELOKA
10.0
/10
Diulas 1 minggu yang lalu
Okey, hotel ini bersih dan pengawal keselamatan bersemangat. Okey, hotel ini bersih.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
Profile Picture
Thuong E.
icon-Perjalanan Perniagaan
Perjalanan Perniagaan
icon-origin-TRAVELOKA
9.7
/10
Diulas 4 minggu yang lalu
Bagus, sangat berpuas hati dengan hotel ini.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
N***g
icon-Transit
Transit
icon-origin-TRAVELOKA
8.5
/10
Diulas 8 minggu yang lalu
Tempatnya bagus dan sarapannya juga sedap.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
N***n
icon-Percutian di tempat
Percutian di tempat
icon-origin-TRAVELOKA
8.5
/10
Diulas 13 minggu yang lalu
Pilihan utama saya ketika melawat Phnom Penh.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
N***n
icon-Perjalanan Perniagaan
Perjalanan Perniagaan
icon-origin-TRAVELOKA
8.5
/10
Diulas 13 minggu yang lalu
Saya menghabiskan banyak masa di sini semasa percutian saya di Thailand, dan tempat ini mungkin sangat bagus.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
N***n
icon-origin-TRAVELOKA
8.5
/10
Diulas 13 minggu yang lalu
Hampir setiap kali kakitangan dan rakan kongsi saya bertanya di mana tempat terbaik, saya akan menunjukkan mereka ke hotel ini.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
j***a
icon-origin-TRAVELOKA
8.5
/10
Diulas 21 minggu yang lalu
Tidak begitu disyorkan, mereka terus menghubungi walaupun ia ditulis dalam nota daftar masuk dan daftar keluar, tidak sesuai untuk berehat🤬🤬🤬🤬🤬
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
Benny C.
icon-Percutian di tempat
Percutian di tempat
icon-origin-TRAVELOKA
8.0
/10
Diulas 29 minggu yang lalu
Bilik yang sangat memuaskan, bersih dan selesa.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
A***i
icon-Rekreasi
Rekreasi
icon-origin-TRAVELOKA
9.7
/10
Diulas 49 minggu yang lalu
Selamat tinggal di hotel Joli, mudah untuk mencari makanan
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
Profile Picture
pimza
icon-origin-TRAVELOKA
8.5
/10
Diulas 102 minggu yang lalu
Segala-galanya adalah baik. Bilik baru, bersih
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lobi 4 Joli Hotel

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved

Penilaian & Ulasan Keseluruhan Joli Hotel

Traveloka (24)
Sumber lain (4)
9.1
Cemerlang
Daripada 24 ulasan
Disediakan oleh pengembara di
Kebersihan

9.0

Keselesaan Bilik

9.0

Makanan

8.8

Lokasi

9.0

Perkhidmatan dan Kemudahan

8.9

Isih mengikut
Paling Terkini
Format
Dengan Teks
Pilihan
Semua Rating, Bahasa Aplikasi Semasa, Semua

Ulasan Pelancong Joli Hotel

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan pelanggan
Profile Picture
Trinh T.
icon-origin-TRAVELOKA
10.0
/10
Diulas 1 minggu yang lalu
Okay, bilik bersih, kakitangannya bersemangat.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
Profile Picture
Trinh T.
icon-origin-TRAVELOKA
10.0
/10
Diulas 1 minggu yang lalu
Okay, ia agak bersih, dan kakitangannya bersemangat.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
T***h
icon-origin-TRAVELOKA
10.0
/10
Diulas 1 minggu yang lalu
Okey, hotel ini bersih dan pengawal keselamatan bersemangat. Okey, hotel ini bersih.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
Profile Picture
Thuong E.
icon-Perjalanan Perniagaan
Perjalanan Perniagaan
icon-origin-TRAVELOKA
9.7
/10
Diulas 4 minggu yang lalu
Bagus, sangat berpuas hati dengan hotel ini.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
N***g
icon-Transit
Transit
icon-origin-TRAVELOKA
8.5
/10
Diulas 8 minggu yang lalu
Tempatnya bagus dan sarapannya juga sedap.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
N***n
icon-Percutian di tempat
Percutian di tempat
icon-origin-TRAVELOKA
8.5
/10
Diulas 13 minggu yang lalu
Pilihan utama saya ketika melawat Phnom Penh.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
N***n
icon-Perjalanan Perniagaan
Perjalanan Perniagaan
icon-origin-TRAVELOKA
8.5
/10
Diulas 13 minggu yang lalu
Saya menghabiskan banyak masa di sini semasa percutian saya di Thailand, dan tempat ini mungkin sangat bagus.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
N***n
icon-origin-TRAVELOKA
8.5
/10
Diulas 13 minggu yang lalu
Hampir setiap kali kakitangan dan rakan kongsi saya bertanya di mana tempat terbaik, saya akan menunjukkan mereka ke hotel ini.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
j***a
icon-origin-TRAVELOKA
8.5
/10
Diulas 21 minggu yang lalu
Tidak begitu disyorkan, mereka terus menghubungi walaupun ia ditulis dalam nota daftar masuk dan daftar keluar, tidak sesuai untuk berehat🤬🤬🤬🤬🤬
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
Benny C.
icon-Percutian di tempat
Percutian di tempat
icon-origin-TRAVELOKA
8.0
/10
Diulas 29 minggu yang lalu
Bilik yang sangat memuaskan, bersih dan selesa.
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
A***i
icon-Rekreasi
Rekreasi
icon-origin-TRAVELOKA
9.7
/10
Diulas 49 minggu yang lalu
Selamat tinggal di hotel Joli, mudah untuk mencari makanan
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
Profile Picture
pimza
icon-origin-TRAVELOKA
8.5
/10
Diulas 102 minggu yang lalu
Segala-galanya adalah baik. Bilik baru, bersih
Translated by Google Icon
Lihat asal
Berpendapat bahawa ulasan ini membantu?
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40