St. Ann's Motel

Motel
Mencari bilik untuk anda...
9.0
/10
Cemerlang
310 ulasan

Apa yang Dikatakan Tetamu Mengenai Penginapan Mereka

Jashanpreet

10.0
/ 10
The moment we entered the room we were amazed to see the beautiful view. The room was clean and well maintained. The owner was very friendly which made our check in and check out very easy. 100% recommended
Lihat terjemahan

Dianne

10.0
/ 10
Tina and Vince were great. Very helpful with the Cabot Trail information amd places to stop and see. Room was perfect, very clean. The view will not disappoint, stunning. Thank you again Dianne and Vance
Lihat terjemahan

kim

10.0
/ 10
Great view, comfortable room, very comfortable and the bed was amazing. Great service from the staff. They were more than helpful and a great time and the real glassware was a bonus. It was a very comfortable stay. I would do it again in a heartbeat and tell people about it
Lihat terjemahan
Di Kawasan
Lihat Peta
51947 Cabot Trail Rd, Cape Breton Regional Municipality, Cape Breton, Nova Scotia, Canada, B0E 1B0

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Parkir
WiFi
Penginapan di St. Ann's Motel ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Cape Breton Regional Municipality.
Lihat Lebih

Persekitaran St. Ann's Motel

51947 Cabot Trail Rd, Cape Breton Regional Municipality, Cape Breton, Nova Scotia, Canada, B0E 1B0
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi St. Ann's Motel
Luar Bangunan 2 St. Ann's Motel

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai St. Ann's Motel

General
Berdekatan dengan Kolej Seni dan Kraftangan Celtic Gaelic

Location
Apabila anda menginap di St. Ann's Motel di South Haven, anda akan berada di persisiran, dalam lingkungan 5 minit memandu dari Kolej Seni dan Kraftangan Celtic Gaelic dan Taman Wilayah St. Anns. Motel pantai ini berada 9.6 km dari Rumah Api Munroe Point dan 10.5 km dari Teluk Saint Anns.

Attractions
Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Kolej Seni dan Kraftangan Celtic Gaelic - 0.9 km / 0.6 mi
Taman Wilayah St. Anns - 3.1 km / 1.9 mi
Rumah Api Munroe Point - 9.6 km / 6 mi
Teluk Saint Anns - 10.5 km / 6.5 mi
Kelab Golf Bell Bay - 17 km / 10.6 mi
Rumah Api Pulau Kidston - 17.4 km / 10.8 mi
Feri Pantai Pulau Kidston - 17.7 km / 11 mi
Tapak Bersejarah Negara Alexander Graham Bell - 17.7 km / 11 mi
Kelab Golf Teluk Bell - 18.2 km / 11.3 mi
Dewan Gilbert H. Grosvenor - 19.3 km / 12 mi
Jalan Papan Baddeck - 19.4 km / 12.1 mi
Taman Wilayah Tasik Dalem - 20.7 km / 12.8 mi
Tasik Pattersons - 21.1 km / 13.1 mi
Tasik Dalem - 21.1 km / 13.1 mi
Taman Wilayah North River - 21.5 km / 13.4 mi

Lapangan terbang utama terdekat adalah Sydney, NS (YQY) - 73.1 km / 45.4 mi

Facilities
Berseronoklah dengan kemudahan rekreasi seperti pantai persendirian atau kecapi pemandangan dari taman. Motel ini juga menampilkan akses Internet wayarles percuma, bantuan pelancongan/tiket dan tempat berkelah.

Business Facilities
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk daftar masuk ekspres, daftar keluar ekspres dan perkhidmatan pencucian kering/dobi.

Dining
Dapatkan sesuatu untuk dimakan di bar/deli snek yang disediakan untuk tetamu St. Ann's Motel. Bertegur sapalah dengan tetamu lain di majlis makan percuma yang diadakan setiap hari.

Rooms
Selesakan diri anda di salah satu daripada 9 bilik tamu yang dihias secara berasingan serta menampilkan ketuhar gelombang mikro dan televisyen skrin rata. Katil tilam berlapik anda disediakan dengan peralatan tempat tidur premium. Akses Internet berwayar dan wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung, sedangkan satelit disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi persendirian dengan gabungan pancuran/tab mandi menampilkan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut.

Semua kemudahan dari St. Ann's Motel

Kemudahan Hiburan St. Ann's Motel
Kemudahan Hiburan
Ruang Umum St. Ann's Motel
Ruang Umum
Lobi St. Ann's Motel
Lobi
Perkhidmatan Hotel St. Ann's Motel
Perkhidmatan Hotel
Luar Bangunan St. Ann's Motel
Luar Bangunan

Perkhidmatan Hotel

  • Perkhidmatan dobi
  • Daftar masuk ekspres
  • Minuman alu-aluan
  • Daftar keluar ekspres
  • Penjaga pintu
  • Kakitangan berbilang bahasa

Aktiviti

  • Pakej lamaran romantik
  • Kawasan berkelah
  • Taman
  • Pantai persendirian

Umum

  • Ketuhar gelombang mikro (berkongsi)
  • Kawasan merokok

Kemudahan OKU

  • Pembolehcapaian mudah
  • Parkir mudah diakses OKU

Sukan & Rekreasi

  • Memancing
  • Berkayak

Mesra Keluarga

  • Permainan kanak-kanak

Makanan dan Minuman

  • Bar snek

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Kemudahan Umum

  • Kopi/teh di lobi

Kemudahan Berhampiran

  • ATM/Perbankan

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di St. Ann's Motel

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
15:00 - 00:00
Daftar keluar:
Sebelum 10:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
  • Transaksi tanpa tunai tersedia
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, dan sistem keselamatan
  • Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
, Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 15:00 - 19:00. Jika anda merancang untuk tiba selepas 15:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan.  Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik. Tetamu yang memerlukan daftar masuk lewat mesti menghubungi pihak penginapan melalui telefon atau e-mel dan memberikan nombor telefon untuk dihubungi semula yang sah untuk menerima tugasan bilik mereka dan maklumat tentang tempat bahan daftar masuk, termasuk dokumen, resit, kunci dan butiran Wi-Fi, akan ditinggalkan.

Haiwan Peliharaan

Limited Number Of Pets In Room
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Parkir, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - 00:00 - hingga 10:00
Bilik tersedia di St. Ann's Motel
9
Fasilitas lain di St. Ann's Motel
Perkhidmatan dobi, Daftar masuk ekspres, Minuman alu-aluan, Daftar keluar ekspres, Penjaga pintu

Soalan lazim tentang St. Ann's Motel

Apa facilities yang tersedia di St. Ann's Motel?
Berikut facilities yang ada di St. Ann's Motel seperti Parkir, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di St. Ann's Motel?
Masa check-in di St. Ann's Motel bermula dari 15:00 - 00:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 10:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh St. Ann's Motel?
St. Ann's Motel ialah hotel bertaraf 2.5-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di St. Ann's Motel?
Jumlah keseluruhan bilik di St. Ann's Motel ialah 9.
Adakah tempat letak kereta disediakan di St. Ann's Motel?
Ya, St. Ann's Motel menyediakan tempat letak kereta. Sila hubungi pihak hotel untuk maklumat lanjut.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di St. Ann's Motel

9.0
Cemerlang
Daripada 310 ulasan
Kebersihan

9.2

Keselesaan Bilik

8.6

Perkhidmatan dan Kemudahan

9.4

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong St. Ann's Motel

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Michalle
10.0
/10
Diulas 13 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Very comfortable & great view
Narith
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 13 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

La chambre est propre. La literie est confortable. Le monsieur est sympathique, accueillant et généreux dans ses explications; il communique ses recommandations au sujet des endroits à explorer dans le parc national. En revanche, la dame est autoritaire et peu amicale. Mais, la vue magnifique que nous avons de notre chambre compense largement.
Read More
Chowdhury
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 13 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Clean room with a ocean view. Friendly staff.
Akeela
10.0
/10
Diulas 14 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Gorgeous view! Would book a
Jashanpreet
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 15 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

The moment we entered the room we were amazed to see the beautiful view. The room was clean and well maintained. The owner was very friendly which made our check in and check out very easy. 100% recommended
Joel
icon-dengan Anak
dengan Anak
10.0
/10
Diulas 15 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Great place to stay on the Cabot Trail
Dianne
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 16 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Tina and Vince were great. Very helpful with the Cabot Trail information amd places to stop and see. Room was perfect, very clean. The view will not disappoint, stunning. Thank you again Dianne and Vance
Kenneth
icon-dengan Rakan
dengan Rakan
6.0
/10
Diulas 16 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Très bon accueil.Cependant un peu vieillot pour ke rapport qualité prix.
kim
icon-
10.0
/10
Diulas 17 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Great view, comfortable room, very comfortable and the bed was amazing. Great service from the staff. They were more than helpful and a great time and the real glassware was a bonus. It was a very comfortable stay. I would do it again in a heartbeat and tell people about it
Nikki Rae
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 18 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

It was so so beautiful - not much around you which is amazing, but also prepare to have food etc with you. Vince was amazing, the view was gorgeous, I would recommend to anyone looking for a unique stay:)
John
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 18 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

What a view!
Douglas
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 18 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Good motel to stay for one night. Clean. Helpful owner. Nice back side lawn/beach area.
Danielle
icon-bersama haiwan peliharaan
bersama haiwan peliharaan
10.0
/10
Diulas 18 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

The motel owners were very friendly and helpful. We traveled with our dog and she felt very welcomed! The location is beautiful, good for visiting multiple destinations in the area and beautiful sunsets over the water.
Marjolaine
icon-
10.0
/10
Diulas 20 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Dedicated owners, very helpful. Bathroom freshly renovated. So peaceful, sleep like a log
James
icon-Rekreasi dengan Pasangan
Rekreasi dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 44 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Great view of the harbour. Staff couldn't do enough to help out. Made us feel like family. Lovely owners.
Carl
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 45 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Nice motel at the start of the Cabot Trail. Room was clean. Bed was good. Room was well equipped with coffee, toaster microwave and kettle. Bathroom fan did little to cycle out the moisture in the air but rest was perfect.
Monaco
8.0
/10
Diulas 46 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Would stay again! Great location and beautiful views no matter the weather.
Dannie
icon-Perjalanan Perniagaan
Perjalanan Perniagaan
8.0
/10
Diulas 47 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Vince was friendly and helpful.
Lesley
icon-Rekreasi Percutian Keluarga
Rekreasi Percutian Keluarga
4.0
/10
Diulas 48 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Just a very bare bones motel. I’d recommend looking for something nicer
Allan
icon-Rekreasi dengan Rakan
Rekreasi dengan Rakan
8.0
/10
Diulas 49 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

The staff is amazing a wealth of information and comical to boot. The rooms were clean and quaint. The view was amazing and easy access to Cabot’s Trail . Theygave many recommendations on where to eat visit ect that made our stay that much more enjoyable .
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Luar Bangunan 4 St. Ann's Motel

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved