Jindu Hotel

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
Chengnan Avenue, Hong'an Xian, Huanggang, Hubei, China, 438400

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Restoran
Lif
Penginapan di Jindu Hotel ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Hong'an.
Lihat Lebih

Persekitaran Jindu Hotel

Chengnan Avenue, Hong'an Xian, Huanggang, Hubei, China, 438400
Temui Lebih Banyak Tempat
Lain-lain Jindu Hotel
Lain-lain 2 Jindu Hotel

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Jindu Hotel

Lokasi
Penginapan di Jindu Hotel ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Hong'an.

Tentang Jindu Hotel

Jindu Hotel ialah pilihan paling bijak bagi anda yang sedang mencari penginapan mampu milik dengan perkhidmatan cemerlang.

Nikmati hidangan kegemaran anda dengan makanan istimewa dari Jindu Hotel eksklusif untuk anda.

Penginapan di Jindu Hotel pasti akan memuaskan hati anda dengan layanan baik dan harga yang berpatutan.

Semua kemudahan dari Jindu Hotel

Lain-lain Jindu Hotel
Lain-lain

Kanak-kanak dan Haiwan Peliharaan

  • Penjagaan anak

Umum

  • Kawasan merokok

Kemudahan Umum

  • Pesanan bilik
  • Lif
  • Restoran

Perkhidmatan Hotel

  • Perkhidmatan dobi
  • Pekerja rencam
  • Perkhidmatan perkahwinan
  • Daftar keluar ekspres

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Jindu Hotel

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 14:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00
Polisi hotel belum tersedia.

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Restoran, Lif
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - hingga 12:00
Bilik tersedia di Jindu Hotel
70
Fasilitas lain di Jindu Hotel
Penjagaan anak, Kawasan merokok, Pesanan bilik, Perkhidmatan dobi, Pekerja rencam

Soalan lazim tentang Jindu Hotel

Apa facilities yang tersedia di Jindu Hotel?
Berikut facilities yang ada di Jindu Hotel seperti Restoran, Lif. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Jindu Hotel?
Masa check-in di Jindu Hotel bermula dari Dari 14:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Jindu Hotel?
Jindu Hotel ialah hotel bertaraf 2.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Jindu Hotel?
Jumlah keseluruhan bilik di Jindu Hotel ialah 70.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Jindu Hotel

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Jindu Hotel

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Suite 6-1, Tingkat 6, Wisma UOA Damansara II, No. 6 Changkat Semantan, Damansara Heights, 50490 Kuala Lumpur, Malaysia
Hak cipta © 2026 Traveloka. Hak cipta terpelihara.