Xinwang Accommodation

Lain-lain
Di Kawasan
Lihat Peta
At the intersection of Huquan Street and Zhuodaoquan East Road, Hongshan Qu, Wuhan, Hubei, China
Xinwang Accommodation is located in area / city Hongshan Qu.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Xinwang Accommodation

At the intersection of Huquan Street and Zhuodaoquan East Road, Hongshan Qu, Wuhan, Hubei, China
Temui Lebih Banyak Tempat
Lain-lain Xinwang Accommodation

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Xinwang Accommodation

Location


Xinwang Accommodation is located in area / city Hongshan Qu.

About Xinwang Accommodation

Xinwang Accommodation is the ideal choice for you who are looking for a comfortable yet affordable accommodation.

Semua kemudahan dari Xinwang Accommodation

Tiada kemudahan yang disenaraikan di penginapan ini.

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Xinwang Accommodation

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 14:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00
Polisi hotel belum tersedia.

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - hingga 12:00

Soalan lazim tentang Xinwang Accommodation

Kapan waktu check-in & check-out di Xinwang Accommodation?
Masa check-in di Xinwang Accommodation bermula dari Dari 14:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Xinwang Accommodation?
Xinwang Accommodation ialah hotel bertaraf 0.0-bintang.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Xinwang Accommodation

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain Xinwang Accommodation

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!