Villa Dulce Refugio

Loj
Mencari bilik untuk anda...
9.5
/10
Cemerlang
25 ulasan

Apa yang Dikatakan Tetamu Mengenai Penginapan Mereka

Reynaldo

10.0
/ 10
Nuestra estancia en Villa Dulce Refugio fue extraordinaria. El lugar superó nuestras expectativas desde el principio. Es hermoso, acogedor y transmite tranquilidad y confort. La habitación estaba limpia, bien equipada y decorada con gusto. El entorno es tranquilo, seguro y rodeado de naturaleza, ideal para relajarse. Los servicios fueron excelentes y todo funcionó perfectamente. Recomiendo Villa Dulce Refugio al 100%. Es un sitio al que volveríamos sin pensarlo y merece la más alta calificación por su calidad, confort y experiencia positiva.

Cibely yamilex

10.0
/ 10
Me encantó el concepto de la cabañas muy cómoda y con todo lo necesario, volvería sin pensarlo muy atentos el personal la piscina es demasiado hermosa y no está climatizada pero se siente como si lo estuviera de noche. Muy cómodo y sobre todo súper tranquilo.

Asly

10.0
/ 10
Me encantó, sin duda volveré; los empleados muy atentos, las villas son sumamente cómodas y hermosas, hay mucha tranquilidad y el área de la piscina bellísima, lo único que no cogen tarjeta sino transferencia y efectivo.
Di Kawasan
Lihat Peta
Autopista Cabrera - Nagua, La Entrada, Caño Azul Colorado, Cabrera, Dominican Republic, 33000

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Kolam Renang
Meja Depan 24 jam
Parkir
WiFi
Villa Dulce Refugio terletak di kawasan / bandar La Entrada. Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Villa Dulce Refugio

Autopista Cabrera - Nagua, La Entrada, Caño Azul Colorado, Cabrera, Dominican Republic, 33000
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Villa Dulce Refugio
Luar Bangunan 2 Villa Dulce Refugio

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Villa Dulce Refugio

General


Berdekatan dengan Lagun Dudú

Location


Apabila anda menginap di Villa Dulce Refugio di Cabrera, anda akan berada di tepi laut, dalam lingkungan 5 minit memandu dari Lagun Dudú dan Playa Diamante. Rumah persinggahan ini berada 2.5 km dari Playa La Entrada dan 3 km dari Playa Balnerio Arroyo Salado.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Lagun Dudú - 0.7 km / 0.4 mi
Playa La Entrada - 2.5 km / 1.6 mi
Playa Diamante - 2.7 km / 1.7 mi
Playa Balnerio Arroyo Salado - 3 km / 1.8 mi
Playa el Bretón - 14.1 km / 8.8 mi
Playa Preciosa - 21.8 km / 13.5 mi
Playa Grande - 21.8 km / 13.6 mi
Padang Golf Playa Grande - 27.7 km / 17.2 mi
Pantai Caleton - 29.2 km / 18.1 mi
Gri Gri Lagoon - 30.9 km / 19.2 mi
Playa de Nagua - 31.2 km / 19.4 mi
Playa Magante - 44 km / 27.3 mi
Sungai Bobita - 44.4 km / 27.6 mi

Lapangan terbang terdekat ialah:
Samana (AZS-Lapangan Terbang Antarabangsa El Catey) - 51.8 km / 32.2 mi
Puerto Plata (POP-Lapangan Terbang Antarabangsa Gregorio Luperon) - 100.7 km / 62.6 mi

Facilities


Gunakan peluang rekreasi seperti kolam renang terbuka atau kecapi pemandangan dari teres dan taman.

Rooms


Selesakan diri anda di salah sebuah daripada 7 bilik berhawa dingin yang menampilkan dapur kecil dengan peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh dan dapur. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung.

Semua kemudahan dari Villa Dulce Refugio

Kemudahan Hiburan Villa Dulce Refugio
Kemudahan Hiburan
Ruang Umum Villa Dulce Refugio
Ruang Umum
Perkhidmatan Hotel Villa Dulce Refugio
Perkhidmatan Hotel
Luar Bangunan Villa Dulce Refugio
Luar Bangunan
Bilik Tidur Villa Dulce Refugio
Bilik Tidur

Aktiviti

  • Kolam renang terbuka
  • Taman

Umum

  • Kawasan merokok
  • Teres

Mesra Keluarga

  • Kolam renang kanak-kanak

Pengangkutan

  • Garaj

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Kemudahan OKU

  • Pembolehcapaian mudah

Kemudahan Umum

  • Parkir

Perkhidmatan Hotel

  • Penyambut tetamu 24 jam

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Villa Dulce Refugio

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
15:00 - 00:00
Daftar keluar:
Sebelum 11:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
, Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Kolam Renang, Meja Depan 24 jam, Parkir, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - 00:00 - hingga 11:00
Bilik tersedia di Villa Dulce Refugio
7
Fasilitas lain di Villa Dulce Refugio
Kolam renang terbuka, Taman, Kawasan merokok, Teres, Kolam renang kanak-kanak

Soalan lazim tentang Villa Dulce Refugio

Apa facilities yang tersedia di Villa Dulce Refugio?
Berikut facilities yang ada di Villa Dulce Refugio seperti Kolam Renang, Meja Depan 24 jam, Parkir, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Villa Dulce Refugio?
Masa check-in di Villa Dulce Refugio bermula dari 15:00 - 00:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Villa Dulce Refugio?
Villa Dulce Refugio ialah hotel bertaraf 2.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Villa Dulce Refugio?
Jumlah keseluruhan bilik di Villa Dulce Refugio ialah 7.
Apakah ulasan tetamu untuk Villa Dulce Refugio?
Villa Dulce Refugio terkenal dengan Kebersihan, Perkhidmatan dan Kemudahan, berdasarkan ulasan daripada tetamu sah Traveloka.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Villa Dulce Refugio

9.6
Cemerlang
Daripada 24 ulasan
Kebersihan

9.4

Perkhidmatan dan Kemudahan

8.8

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Villa Dulce Refugio

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Juan
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 15 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

La propiedad está en buenas condiciones en sentido general. Deben colocar un letrero que sea vea desde la carretera... no tiene.
Ariana
icon-dengan Anak
dengan Anak
8.0
/10
Diulas 15 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

As pictured. Very good location not too far from downtown Cabrera, closet to Rio San Juan. Nice place to explore the área.
Luis
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 27 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Es un hospedaje excelente, nos encanto.
Fausto
icon-Rekreasi Percutian Keluarga
Rekreasi Percutian Keluarga
8.0
/10
Diulas 30 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Muy buena ubicación, tiene cerca varias playas, y atracciones como la laguna Dudu, el Santuario de la Virgen de Piedra. La piscina es genial para terminar la tarde, además el internet es muy bueno! Sólo unos puntos de mejora, las sábanas de la cama de la habitación principal son muy pequeñas, no corresponden al tamaño de la cama, y la última noche el aire acondicionado de la habitación secundaria empezó a gotear.
Read More
Reynaldo
10.0
/10
Diulas 31 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Nuestra estancia en Villa Dulce Refugio fue extraordinaria. El lugar superó nuestras expectativas desde el principio. Es hermoso, acogedor y transmite tranquilidad y confort. La habitación estaba limpia, bien equipada y decorada con gusto. El entorno es tranquilo, seguro y rodeado de naturaleza, ideal para relajarse. Los servicios fueron excelentes y todo funcionó perfectamente. Recomiendo Villa Dulce Refugio al 100%. Es un sitio al que volveríamos sin pensarlo y merece la más alta calificación por su calidad, confort y experiencia positiva.
Read More
Mathieu
icon-Rekreasi PET
Rekreasi PET
6.0
/10
Diulas 31 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Vaiselle sale services lent et Servette sale
Cibely yamilex
icon-Rekreasi Percutian Keluarga
Rekreasi Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 31 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Me encantó el concepto de la cabañas muy cómoda y con todo lo necesario, volvería sin pensarlo muy atentos el personal la piscina es demasiado hermosa y no está climatizada pero se siente como si lo estuviera de noche. Muy cómodo y sobre todo súper tranquilo.
Kristèle
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 31 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

It was perfect for our family. Clean room, beautiful pool.
Esteban Antonio
10.0
/10
Diulas 33 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Great place to stay
Jose
10.0
/10
Diulas 33 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Un sitio agradable, muy tranquilo.
Maria Isabel
10.0
/10
Diulas 33 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Súper! Me encantó
Ramon
10.0
/10
Diulas 33 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Excelente
Asly
icon-Rekreasi dengan Pasangan
Rekreasi dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 35 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Me encantó, sin duda volveré; los empleados muy atentos, las villas son sumamente cómodas y hermosas, hay mucha tranquilidad y el área de la piscina bellísima, lo único que no cogen tarjeta sino transferencia y efectivo.
Edward
icon-Rekreasi dengan Pasangan
Rekreasi dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 35 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Excelente lugar, muy acogedor. Quedamos encantados!
Jose
icon-Rekreasi
Rekreasi
10.0
/10
Diulas 38 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Do not miss the opportunity to stay at this wonderful villa. You will have a lovely romantic stay
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Bilik Tidur 4 Villa Dulce Refugio

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
9.6
Cemerlang
Daripada 24 ulasan
Kebersihan

9.4

Perkhidmatan dan Kemudahan

8.8

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Villa Dulce Refugio

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Juan
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 15 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

La propiedad está en buenas condiciones en sentido general. Deben colocar un letrero que sea vea desde la carretera... no tiene.
Ariana
icon-dengan Anak
dengan Anak
8.0
/10
Diulas 15 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

As pictured. Very good location not too far from downtown Cabrera, closet to Rio San Juan. Nice place to explore the área.
Luis
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 27 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Es un hospedaje excelente, nos encanto.
Fausto
icon-Rekreasi Percutian Keluarga
Rekreasi Percutian Keluarga
8.0
/10
Diulas 30 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Muy buena ubicación, tiene cerca varias playas, y atracciones como la laguna Dudu, el Santuario de la Virgen de Piedra. La piscina es genial para terminar la tarde, además el internet es muy bueno! Sólo unos puntos de mejora, las sábanas de la cama de la habitación principal son muy pequeñas, no corresponden al tamaño de la cama, y la última noche el aire acondicionado de la habitación secundaria empezó a gotear.
Read More
Reynaldo
10.0
/10
Diulas 31 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Nuestra estancia en Villa Dulce Refugio fue extraordinaria. El lugar superó nuestras expectativas desde el principio. Es hermoso, acogedor y transmite tranquilidad y confort. La habitación estaba limpia, bien equipada y decorada con gusto. El entorno es tranquilo, seguro y rodeado de naturaleza, ideal para relajarse. Los servicios fueron excelentes y todo funcionó perfectamente. Recomiendo Villa Dulce Refugio al 100%. Es un sitio al que volveríamos sin pensarlo y merece la más alta calificación por su calidad, confort y experiencia positiva.
Read More
Mathieu
icon-Rekreasi PET
Rekreasi PET
6.0
/10
Diulas 31 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Vaiselle sale services lent et Servette sale
Cibely yamilex
icon-Rekreasi Percutian Keluarga
Rekreasi Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 31 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Me encantó el concepto de la cabañas muy cómoda y con todo lo necesario, volvería sin pensarlo muy atentos el personal la piscina es demasiado hermosa y no está climatizada pero se siente como si lo estuviera de noche. Muy cómodo y sobre todo súper tranquilo.
Kristèle
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 31 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

It was perfect for our family. Clean room, beautiful pool.
Esteban Antonio
10.0
/10
Diulas 33 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Great place to stay
Jose
10.0
/10
Diulas 33 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Un sitio agradable, muy tranquilo.
Maria Isabel
10.0
/10
Diulas 33 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Súper! Me encantó
Ramon
10.0
/10
Diulas 33 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Excelente
Asly
icon-Rekreasi dengan Pasangan
Rekreasi dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 35 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Me encantó, sin duda volveré; los empleados muy atentos, las villas son sumamente cómodas y hermosas, hay mucha tranquilidad y el área de la piscina bellísima, lo único que no cogen tarjeta sino transferencia y efectivo.
Edward
icon-Rekreasi dengan Pasangan
Rekreasi dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 35 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Excelente lugar, muy acogedor. Quedamos encantados!
Jose
icon-Rekreasi
Rekreasi
10.0
/10
Diulas 38 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Do not miss the opportunity to stay at this wonderful villa. You will have a lovely romantic stay
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40