Du Bout du Monde

Inap Desa
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
, Chateaulin, Finistere, Brittany, France, 29160
Du Bout du Monde ialah sebuah inap desa dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Arrondissement Châteaulin.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Du Bout du Monde

, Chateaulin, Finistere, Brittany, France, 29160
Temui Lebih Banyak Tempat
Lain-lain Du Bout du Monde
Lain-lain 2 Du Bout du Monde

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Du Bout du Monde

Lokasi


Du Bout du Monde ialah sebuah inap desa dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Arrondissement Châteaulin.

Tentang Du Bout du Monde

Perkhidmatan terbaik dan pelbagai kemudahan yang disediakan akan membuat anda berpuas hati sepanjang penginapan anda di Du Bout du Monde.

Dengan semua kemudahan yang ditawarkan, Du Bout du Monde adalah tempat yang sesuai untuk menginap.

Semua kemudahan dari Du Bout du Monde

Lain-lain Du Bout du Monde
Lain-lain

Aktiviti

  • Barbeku

Kemudahan Dalam Bilik

  • TV

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Du Bout du Monde

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 16:00
Daftar keluar:
Sebelum 10:00
Polisi hotel belum tersedia.

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 16:00 - hingga 10:00
Bilik tersedia di Du Bout du Monde
1
Fasilitas lain di Du Bout du Monde
Barbeku, TV

Soalan lazim tentang Du Bout du Monde

Kapan waktu check-in & check-out di Du Bout du Monde?
Masa check-in di Du Bout du Monde bermula dari Dari 16:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 10:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Du Bout du Monde?
Du Bout du Monde ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Du Bout du Monde?
Jumlah keseluruhan bilik di Du Bout du Monde ialah 1.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Du Bout du Monde

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Du Bout du Monde

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!