Amã Stays & Trails Asanji Wadi

Vila
Di Kawasan
Lihat Peta
1055 Ranjanpada, Near Awas Phata, Alibag Rewas Road, Raigad District, Raigarh, Mahārāshtra, India, 402208

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Parkir
WiFi
Penginapan di Amã Stays & Trails Asanji Wadi ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Raigad District.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Amã Stays & Trails Asanji Wadi

1055 Ranjanpada, Near Awas Phata, Alibag Rewas Road, Raigad District, Raigarh, Mahārāshtra, India, 402208
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Amã Stays & Trails Asanji Wadi
Lobi 2 Amã Stays & Trails Asanji Wadi

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Amã Stays & Trails Asanji Wadi

General


Di Alibag

Location


Apabila anda menginap di vila ini di Alibag, anda akan berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Nagoba Mandir dan Mandwa Ferry Terminal. Vila mewah ini berada 5 km dari Kuil Kankeshwar dan 8.4 km dari Pantai Kihim.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Nagoba Mandir - 4.7 km / 2.9 mi
Kuil Kankeshwar - 5 km / 3.1 mi
Mandwa Ferry Terminal - 6.9 km / 4.3 mi
Pantai Kihim - 8.4 km / 5.2 mi
Hanuman Temple - 13.6 km / 8.4 mi
Pantai Versoli - 14.1 km / 8.8 mi
Pantai Alibag - 14.2 km / 8.8 mi
Kubu Alibag - 14.9 km / 9.2 mi

Lapangan terbang terdekat ialah:
Lapangan Terbang Antarabangsa Navi Mumbai (NMI) - 77.4 km / 48.1 mi
Lapangan Terbang Antarabangsa Chhatrapati Shivaji (BOM) - 116.2 km / 72.2 mi

Facilities


Nikmati pemandangan dari taman dan gunakan kemudahan seperti akses Internet wayarles percuma dan tempat berkelah. Kemudahan tambahan di vila ini termasuklah gril barbeku dan penggunaan percuma kemudahan kecergasan berdekatan.

Business Facilities


Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Rooms


Selesakan diri anda dalam vila yang dihias secara berasingan ini, menampilkan sebuah dapur dengan sebuah peti sejuk serta sebuah dapur. Terdapat balkoni/laman dalam berperabot persendirian.Akses Internet wayarles percuma memastikan anda kekal terhubung serta sebuah televisyen skrin rata disediakan sebagai hiburan anda.Kemudahan termasuk sebuah meja dan satu tempat duduk berasingan serta pengemasan disediakan Pengemasan tersedia atas permintaan..

Semua kemudahan dari Amã Stays & Trails Asanji Wadi

Ruang Umum Amã Stays & Trails Asanji Wadi
Ruang Umum
Lobi Amã Stays & Trails Asanji Wadi
Lobi
Luar Bangunan Amã Stays & Trails Asanji Wadi
Luar Bangunan
Lain-lain Amã Stays & Trails Asanji Wadi
Lain-lain
Restoran Amã Stays & Trails Asanji Wadi
Restoran

Aktiviti

  • Barbeku
  • Kawasan berkelah
  • Taman

Kemudahan Umum

  • Parkir
  • Kawasan bebas rokok

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Umum

  • Parkir

Kemudahan OKU

  • Pembolehcapaian mudah

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Amã Stays & Trails Asanji Wadi

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 15:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
  • Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
, Tidak ada meja depan (tempat menyambut tetamu) di hartanah ini.Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 72 jam sebelum ketibaan, menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan.Sebelum ketibaan, tetamu mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian dengan hartanah melalui pautan selamat. Tetamu akan diminta untuk memberikan kepada hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan mereka sebelum ketibaan. Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 72 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk. Hos akan menyambut tetamu ketika ketibaan. Semasa mendaftar masuk, tetamu mesti mengemukakan sama ada keputusan ujian PCR COVID-19 yang negatif atau rekod vaksinasi COVD-19 yang lengkap. Tetamu yang menyediakan keputusan ujian COVID-19 yang negatif mestilah diuji tidak lebih dari 72 jam sebelum mendaftar masuk. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Parkir, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - hingga 12:00
Bilik tersedia di Amã Stays & Trails Asanji Wadi
4
Fasilitas lain di Amã Stays & Trails Asanji Wadi
Barbeku, Kawasan berkelah, Taman, Kawasan bebas rokok, WiFi percuma

Soalan lazim tentang Amã Stays & Trails Asanji Wadi

Apa facilities yang tersedia di Amã Stays & Trails Asanji Wadi?
Berikut facilities yang ada di Amã Stays & Trails Asanji Wadi seperti Parkir, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Amã Stays & Trails Asanji Wadi?
Masa check-in di Amã Stays & Trails Asanji Wadi bermula dari Dari 15:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Amã Stays & Trails Asanji Wadi?
Amã Stays & Trails Asanji Wadi ialah hotel bertaraf 5.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Amã Stays & Trails Asanji Wadi?
Jumlah keseluruhan bilik di Amã Stays & Trails Asanji Wadi ialah 4.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Amã Stays & Trails Asanji Wadi

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Luar Bangunan 4 Amã Stays & Trails Asanji Wadi

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!