Aviora Residencies Gachibowli

Apartmen
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
Plot 131, Rangareddi, Telangana, India, 500046

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Parkir
WiFi
Penginapan di Aviora Residencies Gachibowli ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Rangareddy.
Lihat Lebih

Persekitaran Aviora Residencies Gachibowli

Plot 131, Rangareddi, Telangana, India, 500046
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Aviora Residencies Gachibowli
Luar Bangunan 2 Aviora Residencies Gachibowli

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Aviora Residencies Gachibowli

General
Dalam kejiranan (Gachibowli) di Hyderabad

Location
Penginapan di Aviora Residencies Gachibowli menempatkan anda di tengah-tengah Hyderabad, 4 minit memandu dari U.S. Consulate General dan 5 minit dari Microsoft India Development Center. Pangsapuri ini berada 23.4 km dari Charminar dan 4 km dari Waverock Technology Park.

Attractions
Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Stadium Olahraga G.M.C. Balayogi - 2.2 km / 1.3 mi
GMC Balayogi Sports Complex - 2.4 km / 1.5 mi
Microsoft India Development Center - 3 km / 1.9 mi
U.S. Consulate General - 3.1 km / 1.9 mi
DLF Cyber City - 3.7 km / 2.3 mi
Waverock Technology Park - 4.3 km / 2.7 mi
Hyderabad Dog Park - 4.4 km / 2.7 mi
High Field's Maze - 5 km / 3.1 mi
Sarath City Capital Mall - 6.5 km / 4 mi
Taman Botani Kotla Vijayabhaskara Reddy - 6.6 km / 4.1 mi
Taman IT Ascendas - 7 km / 4.3 mi
Taman IT Mindspace - 7.1 km / 4.4 mi
Pusat Perniagaan Hijau Sohrabji Godrej - 7.2 km / 4.5 mi
Pusat Beli belah Inorbit - 7.4 km / 4.6 mi
Hyderabad Botanical Gardens - 7.5 km / 4.6 mi

Lapangan terbang utama terdekat adalah Hyderabad (HYD-Lapangan Terbang Antarabangsa Rajiv Gandhi) - 33.4 km / 20.7 mi

Facilities
Pangsapuri ini menawarkan kawasan merokok yang ditetapkan.

Business Facilities
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk perkhidmatan pencucian kering/dobi, tempat simpanan bagasi dan kemudahan dobi. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Rooms
Selesakan diri anda di salah sebuah daripada 10 bilik berhawa dingin yang menampilkan dapur dengan peti sejuk dan dapur. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung. Kemudahan yang disediakan merangkumi meja dan tempat duduk berasingan.

Semua kemudahan dari Aviora Residencies Gachibowli

Ruang Umum Aviora Residencies Gachibowli
Ruang Umum
Perkhidmatan Hotel Aviora Residencies Gachibowli
Perkhidmatan Hotel
Luar Bangunan Aviora Residencies Gachibowli
Luar Bangunan
Bilik Tidur Aviora Residencies Gachibowli
Bilik Tidur
Lain-lain Aviora Residencies Gachibowli
Lain-lain

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Umum

  • Kawasan merokok
  • Parkir

Kemudahan Umum

  • Parkir

Perkhidmatan Hotel

  • Perkhidmatan dobi
  • Penyimpanan bagasi

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Aviora Residencies Gachibowli

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
, Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 8:30 - 22:00. Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi. Tetamu akan diminta untuk memberikan kepada hartanah salinan kad pengenalan bergambar keluaran kerajaan mereka sebelum ketibaan. Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk. Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Parkir, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 13:00 - hingga 12:00
Bilik tersedia di Aviora Residencies Gachibowli
10
Fasilitas lain di Aviora Residencies Gachibowli
WiFi percuma, Kawasan merokok, Perkhidmatan dobi, Penyimpanan bagasi

Soalan lazim tentang Aviora Residencies Gachibowli

Apa facilities yang tersedia di Aviora Residencies Gachibowli?
Berikut facilities yang ada di Aviora Residencies Gachibowli seperti Parkir, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Aviora Residencies Gachibowli?
Masa check-in di Aviora Residencies Gachibowli bermula dari Dari 13:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Aviora Residencies Gachibowli?
Aviora Residencies Gachibowli ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Aviora Residencies Gachibowli?
Jumlah keseluruhan bilik di Aviora Residencies Gachibowli ialah 10.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Aviora Residencies Gachibowli

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Bilik Tidur 4 Aviora Residencies Gachibowli

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Suite 6-1, Tingkat 6, Wisma UOA Damansara II, No. 6 Changkat Semantan, Damansara Heights, 50490 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved.