Hotel URS Palace

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
Ratna Lok Colony, Indore, Madhya Pradesh, India, 452011

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Meja Depan 24 jam
WiFi
Penginapan di Hotel URS Palace ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Indore. Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.
Lihat Lebih

Persekitaran Hotel URS Palace

Ratna Lok Colony, Indore, Madhya Pradesh, India, 452011
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Hotel URS Palace
Lobi 2 Hotel URS Palace

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Hotel URS Palace

General
Berdekatan dengan Hospital Bombay

Location
Terletak di Indore, Hotel URS Palace berada dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Hospital Bombay dan Meghdoot Garden. Hotel ini berada 3.1 km dari Indore Museum dan 3.3 km dari Pusat Konvensyen Brilliant.

Attractions
Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Hospital Bombay - 1.2 km / 0.7 mi
Meghdoot Garden - 1.2 km / 0.7 mi
Indore Museum - 2.8 km / 1.7 mi
Pusat Konvensyen Brilliant - 3 km / 1.9 mi
Kuil Ganesh Khajrana - 3.1 km / 1.9 mi
Pipliyapala Regional Park Indore - 3.5 km / 2.2 mi
Chhappan Dukan - 4.2 km / 2.6 mi
Labhganga Exhibition Center - 4.3 km / 2.6 mi
Stadium Holkar - 4.3 km / 2.7 mi
ISKCON Indore - 4.4 km / 2.7 mi
Indore Tennis Club - 4.5 km / 2.8 mi
Treasure Island Mall - 4.9 km / 3.1 mi
Nehru Centre - 5.6 km / 3.5 mi
Jawaharlal Nehru Stadium - 5.7 km / 3.5 mi
Central Museum Indore - 5.9 km / 3.7 mi

Lapangan terbang pilihan untuk Hotel URS Palace adalah Indore (IDR-Lapangan Terbang Antarabangsa Devi Ahilyabai Holkar) - 11.5 km / 7.1 bt

Facilities
Gunakan kemudahan sesuai yang disediakan, yang termasuk akses Internet wayarles percuma dan bantuan pelancongan/tiket.

Business Facilities
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk perkhidmatan pencucian kering/dobi, meja/kaunter hadapan 24 jam dan kakitangan berbilang bahasa. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Dining
Di Hotel URS Palace, nikmati sajian yang memuaskan di restoran.Sarapan bufet disediakan pada setiap hari dari 8:30 hingga 10:30 dengan dikenakan bayaran.

Rooms
Inaplah di salah satu daripada 13 bilik tamu yang menampilkan TV Pintar. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program digital disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dengan pancuran mandi disediakan. Kemudahan yang disediakan merangkumi meja dan cerek elektrik, manakala pengemasan disediakan setiap hari.

Semua kemudahan dari Hotel URS Palace

Ruang Umum Hotel URS Palace
Ruang Umum
Lobi Hotel URS Palace
Lobi
Luar Bangunan Hotel URS Palace
Luar Bangunan
Bilik Tidur Hotel URS Palace
Bilik Tidur
Lain-lain Hotel URS Palace
Lain-lain

Makanan dan Minuman

  • Sarapan

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Umum

  • Parkir

Kemudahan OKU

  • Pembolehcapaian mudah

Kemudahan Umum

  • Kawasan bebas rokok

Perkhidmatan Hotel

  • Perkhidmatan dobi
  • Penyimpanan bagasi
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Penyambut tetamu 24 jam

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Hotel URS Palace

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima wang tunai
, Jika anda merancang untuk tiba selepas 18:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan.  Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Service Animals Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Meja Depan 24 jam, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 12:00 - 18:00 - hingga 10:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Bilik tersedia di Hotel URS Palace
13
Fasilitas lain di Hotel URS Palace
Sarapan, WiFi percuma, Parkir, Pembolehcapaian mudah, Kawasan bebas rokok

Soalan lazim tentang Hotel URS Palace

Apa facilities yang tersedia di Hotel URS Palace?
Berikut facilities yang ada di Hotel URS Palace seperti Meja Depan 24 jam, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Hotel URS Palace?
Masa check-in di Hotel URS Palace bermula dari 12:00 - 18:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 10:00
Adakah Hotel URS Palace menyediakan sarapan pagi?
Ya, Hotel URS Palace menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Hotel URS Palace?
Hotel URS Palace ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Hotel URS Palace?
Jumlah keseluruhan bilik di Hotel URS Palace ialah 13.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Hotel URS Palace

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lobi 4 Hotel URS Palace

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Suite 6-1, Tingkat 6, Wisma UOA Damansara II, No. 6 Changkat Semantan, Damansara Heights, 50490 Kuala Lumpur, Malaysia
Hak cipta © 2026 Traveloka. Hak cipta terpelihara.