Sky Bird Nest

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
Kanyal Rd, Simsa, Simsa Village, Manali, Kulu, Himāchal Pradesh, India, 175131

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Meja Depan 24 jam
Penginapan di Sky Bird Nest ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Kullu. Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Sky Bird Nest

Kanyal Rd, Simsa, Simsa Village, Manali, Kulu, Himāchal Pradesh, India, 175131
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Sky Bird Nest
Luar Bangunan 2 Sky Bird Nest

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Sky Bird Nest

General


Berdekatan dengan Mall Road

Location


Dengan penginapan di Sky Bird Nest di Manali, anda akan berada dalam lingkungan 5 minit memandu dari Mall Road dan Van Vihar National Park. Hotel ini berada 3 km dari Himalayan Nyinmapa Buddhist Temple dan 3 km dari Gelukpa Cultural Society Gompa.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Mall Road - 1.8 km / 1.1 mi
Himalayan Nyinmapa Buddhist Temple - 1.8 km / 1.1 mi
Gelukpa Cultural Society Gompa - 1.8 km / 1.1 mi
Van Vihar National Park - 2 km / 1.2 mi
Hadimba Devi Mandir - 2 km / 1.2 mi
Himalayan Nyinmapa Buddhist Monastery - 2.4 km / 1.5 mi
Solang-Nullah - 2.7 km / 1.7 mi
Rahala Falls - 2.7 km / 1.7 mi
Gadhan Thekchhokling Gompa Monastery - 2.9 km / 1.8 mi
Museum of Himachal Culture & Folk Art - 2.9 km / 1.8 mi
Raghunath Temple - 2.9 km / 1.8 mi
Kuil Hadimba Devi - 3.2 km / 2 mi
Old Manali Bridge - 3.8 km / 2.4 mi
Clud House - 4.1 km / 2.5 mi
Kuil Gayatri - 4.1 km / 2.6 mi

Lapangan terbang terdekat ialah:
Kulu (KUU) - 50 km / 31.1 mi
Chandigarh (IXC) - 274.2 km / 170.4 mi

Rooms


Selesakan diri anda di salah satu daripada 10 bilik tamu. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung.

Semua kemudahan dari Sky Bird Nest

Luar Bangunan Sky Bird Nest
Luar Bangunan
Lain-lain Sky Bird Nest
Lain-lain

Perkhidmatan Hotel

  • Penyambut tetamu 24 jam

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Sky Bird Nest

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 12:00
Daftar keluar:
Sebelum 11:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima wang tunai
, Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi. Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Meja Depan 24 jam
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 12:00 - hingga 11:00
Bilik tersedia di Sky Bird Nest
10
Fasilitas lain di Sky Bird Nest
Penyambut tetamu 24 jam

Soalan lazim tentang Sky Bird Nest

Apa facilities yang tersedia di Sky Bird Nest?
Berikut facilities yang ada di Sky Bird Nest seperti Meja Depan 24 jam. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Sky Bird Nest?
Masa check-in di Sky Bird Nest bermula dari Dari 12:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Sky Bird Nest?
Sky Bird Nest ialah hotel bertaraf 2.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Sky Bird Nest?
Jumlah keseluruhan bilik di Sky Bird Nest ialah 10.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Sky Bird Nest

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Sky Bird Nest

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!