Hotel School Ersat Azrou

Hotel
7.6
/10
Baik
9 ulasan

Apa yang Dikatakan Tetamu Mengenai Penginapan Mereka

hannimari

10.0
/ 10
I slept really well, as the hotel provided 2 different kinds of pillows to choose the most comfortable for your needs. Everything was clean and the hotel is located in quiet area.
Lihat terjemahan
Di Kawasan
Lihat Peta
183 Quartier Michelifen Ahadaf, Azrou, Ifrane, Fès-Meknès, Morocco, 53100

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Meja Depan 24 jam
WiFi
Hotel School Ersat Azrou ialah sebuah hotel dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Azrou. Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Hotel School Ersat Azrou

183 Quartier Michelifen Ahadaf, Azrou, Ifrane, Fès-Meknès, Morocco, 53100
Temui Lebih Banyak Tempat
Lain-lain Hotel School Ersat Azrou
Lain-lain 2 Hotel School Ersat Azrou

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Hotel School Ersat Azrou

General


Berdekatan dengan Jardin Ennour

Location


Terletak di Azrou, Hotel School Ersat Azrou berada dalam lingkungan 5 minit memandu dari Jardin Ennour dan Muzium Berber. Hotel ini berada 1.4 km dari Masjid Besar Annour dan 13.6 km dari Source Ben Smim.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Jardin Ennour - 1.2 km / 0.7 mi
Muzium Berber - 1.3 km / 0.8 mi
Masjid Besar Annour - 1.3 km / 0.8 mi
Source Ben Smim - 13.6 km / 8.5 mi
Universiti Al-Akhawayn - 18.7 km / 11.6 mi
Singa Batu - 18.7 km / 11.6 mi

Facilities


Hotel bebas asap rokok ini menampilkan berbasikal daki gunung berdekatan.

Business Facilities


Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk meja/kaunter hadapan 24 jam dan kakitangan berbilang bahasa. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Dining


Di Hotel School Ersat Azrou, nikmati sajian yang memuaskan di restoran.

Rooms


Selesakan diri anda di salah satu daripada 6 bilik tamu.

Semua kemudahan dari Hotel School Ersat Azrou

Lain-lain Hotel School Ersat Azrou
Lain-lain

Perkhidmatan Hotel

  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Penyambut tetamu 24 jam

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Kemudahan Umum

  • Kawasan bebas rokok

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Hotel School Ersat Azrou

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 14:30
Daftar keluar:
Sebelum 11:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
, Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Meja Depan 24 jam, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:30 - hingga 11:00
Bilik tersedia di Hotel School Ersat Azrou
6
Fasilitas lain di Hotel School Ersat Azrou
Kakitangan berbilang bahasa, Penyambut tetamu 24 jam, WiFi percuma, Kawasan bebas rokok

Soalan lazim tentang Hotel School Ersat Azrou

Apa facilities yang tersedia di Hotel School Ersat Azrou?
Berikut facilities yang ada di Hotel School Ersat Azrou seperti Meja Depan 24 jam, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Hotel School Ersat Azrou?
Masa check-in di Hotel School Ersat Azrou bermula dari Dari 14:30 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Hotel School Ersat Azrou?
Hotel School Ersat Azrou ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Hotel School Ersat Azrou?
Jumlah keseluruhan bilik di Hotel School Ersat Azrou ialah 6.
Apakah ulasan tetamu untuk Hotel School Ersat Azrou?
Hotel School Ersat Azrou terkenal dengan Perkhidmatan dan Kemudahan, Keselesaan Bilik, Kebersihan, berdasarkan ulasan daripada tetamu sah Traveloka.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Hotel School Ersat Azrou

7.6
Baik
Daripada 9 ulasan
Kebersihan

7.8

Keselesaan Bilik

8.0

Perkhidmatan dan Kemudahan

8.6

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Hotel School Ersat Azrou

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
hannimari
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 109 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

I slept really well, as the hotel provided 2 different kinds of pillows to choose the most comfortable for your needs. Everything was clean and the hotel is located in quiet area.
LUIS IGNACIO
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 169 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Todo bien personal muy amable
Zine eddine
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
4.0
/10
Diulas 346 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Bonjour : Ce qui décevant j’ai demandé deux lits séparés et j’ai payé Un supplément en espèces qu’on refuse de donner un justificatif, Je crois cette établissement est fait pour des étudiants
Maryse
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
6.0
/10
Diulas 387 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Hôtel correct pour le secteur. Mais rien d'exceptionnel. Douche sale et WC vintage (avec moumoute!🤔). Cependant, personnel serviable.
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Hotel School Ersat Azrou

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
7.6
Baik
Daripada 9 ulasan
Kebersihan

7.8

Keselesaan Bilik

8.0

Perkhidmatan dan Kemudahan

8.6

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Hotel School Ersat Azrou

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
hannimari
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 109 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

I slept really well, as the hotel provided 2 different kinds of pillows to choose the most comfortable for your needs. Everything was clean and the hotel is located in quiet area.
LUIS IGNACIO
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 169 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Todo bien personal muy amable
Zine eddine
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
4.0
/10
Diulas 346 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Bonjour : Ce qui décevant j’ai demandé deux lits séparés et j’ai payé Un supplément en espèces qu’on refuse de donner un justificatif, Je crois cette établissement est fait pour des étudiants
Maryse
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
6.0
/10
Diulas 387 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Hôtel correct pour le secteur. Mais rien d'exceptionnel. Douche sale et WC vintage (avec moumoute!🤔). Cependant, personnel serviable.
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40