Casa Río 2

Apartmen
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
C. 10 Este, Arraiján, Distrito Arraiján, Panamá Oeste, Panama
Penginapan di Casa Río 2 ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Arraiján.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Casa Río 2

C. 10 Este, Arraiján, Distrito Arraiján, Panamá Oeste, Panama
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Casa Río 2
Luar Bangunan 2 Casa Río 2

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Casa Río 2

General


Dalam kejiranan (Casco Viejo) di Banda Raya Panama

Location


Terletak di Banda Raya Panama (Casco Viejo), pangsapuri ini berada dalam lingkungan 15 minit berjalan kaki dari Avenida Balboa dan Cinta Costera. Pangsapuri ini berada 4.5 km dari Gedung Beli-belah Albrook dan 6 km dari Medan Persiaran Multiplaza Pacific.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Iglesia de la Merced - 0.1 km / 0.1 mi
Teater Amador - 0.2 km / 0.1 mi
Museo de la Esmeralda - 0.2 km / 0.1 mi
Muzium Mola - 0.2 km / 0.1 mi
Katedral Metropolitan Panama - 0.3 km / 0.2 mi
Yayasan Danilo Perez - 0.3 km / 0.2 mi
Muzium Sejarah Panama - 0.3 km / 0.2 mi
Dataran Kemerdekaan - 0.3 km / 0.2 mi
Palacio de las Garzas - 0.3 km / 0.2 mi
Muzium Terusan Interoceanic - 0.4 km / 0.2 mi
El Machetazo Santa Ana - 0.4 km / 0.2 mi
Dataran Bolivar - 0.4 km / 0.2 mi
Teater Nasional - 0.4 km / 0.3 mi
Palacio Bolivar - 0.4 km / 0.3 mi
Avenida Balboa - 0.6 km / 0.4 mi

Lapangan terbang terdekat ialah:
Panama City (PAC-Lapangan Terbang Antarabangsa Marcos A. Gelabert) - 4.2 km / 2.6 mi
Balboa (BLB-Panama Intl. Pacifico) - 14.9 km / 9.3 mi
Panama City (PTY-Lapangan Terbang Antarabangsa Tocumen) - 24.6 km / 15.3 mi

Facilities


pangsapuri bebas asap rokok ini menampilkan sewa basikal berdekatan dan skuter/moped sewa berhampiran.

Rooms


Selesakan diri anda dalam pangsapuri ini yang mempunyai sebuah dapur. Akses Internet wayarles percuma tersedia untuk memastikan anda kekal terhubung.

Semua kemudahan dari Casa Río 2

Ruang Umum Casa Río 2
Ruang Umum
Luar Bangunan Casa Río 2
Luar Bangunan
Bilik Tidur Casa Río 2
Bilik Tidur
Lain-lain Casa Río 2
Lain-lain

Kemudahan Umum

  • Kawasan bebas rokok

Kemudahan Berhampiran

  • Dobi

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Casa Río 2

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
15:00 - 23:00
Daftar keluar:
Sebelum 11:30

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
  • Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
, Tidak ada meja depan (tempat menyambut tetamu) di hartanah ini.Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 72 jam sebelum ketibaan, menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan.Tetamu akan diminta untuk memberikan kepada hartanah salinan pasport mereka sebelum ketibaan. Jika anda merancang untuk tiba selepas 12:00 tengah hari, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan.  Tetamu yang merancang untuk tiba di luar waktu daftar masuk akan menerima e-mel dalam masa 48 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci. Hos akan menyambut tetamu ketika ketibaan. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - 23:00 - hingga 11:30
Bilik tersedia di Casa Río 2
1
Fasilitas lain di Casa Río 2
Kawasan bebas rokok, Dobi

Soalan lazim tentang Casa Río 2

Kapan waktu check-in & check-out di Casa Río 2?
Masa check-in di Casa Río 2 bermula dari 15:00 - 23:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:30
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Casa Río 2?
Casa Río 2 ialah hotel bertaraf 2.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Casa Río 2?
Jumlah keseluruhan bilik di Casa Río 2 ialah 1.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Casa Río 2

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Bilik Tidur 4 Casa Río 2

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!