Mandaue Hotel

Lain-lain
Di Kawasan
Lihat Peta
St. Nichols Park Sacris Road Extension Saint Nichols Park6014 Mandaue, Tipolo, Mandaue City, Cebu, Philippines
Mandaue Hotel is a accommodation is located at Tipolo.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Mandaue Hotel

St. Nichols Park Sacris Road Extension Saint Nichols Park6014 Mandaue, Tipolo, Mandaue City, Cebu, Philippines
Temui Lebih Banyak Tempat

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Mandaue Hotel

Location


Mandaue Hotel is a accommodation is located at Tipolo.

About Mandaue Hotel

Mandaue Hotel is the smartest choice for you who are looking for affordable accommodation with outstanding service.

Mandaue Hotel is a wise choice for travelers visiting Tipolo.

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Mandaue Hotel

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 14:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00
Polisi hotel belum tersedia.

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - hingga 12:00

Soalan lazim tentang Mandaue Hotel

Kapan waktu check-in & check-out di Mandaue Hotel?
Masa check-in di Mandaue Hotel bermula dari Dari 14:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Mandaue Hotel?
Mandaue Hotel ialah hotel bertaraf 2.0-bintang.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Mandaue Hotel

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!