Winter Villa

Rumah Tetamu
Mencari bilik untuk anda...
8.4
/10
Sangat Baik
8 ulasan

Apa yang Dikatakan Tetamu Mengenai Penginapan Mereka

Charlotte

10.0
/ 10
We stayed in this hotel for three days while we explored Kandy. The hotel itself is set in a beautiful serene. There is a high level of attention to detail with the rooms, everything has been carefully considered. The hotel staff were friendly and helpful. Although the hotel is outside of the city, the hotel is more than happy to arrange transport to and from the centre at short notice. The food is cooked to order and tasted delicious. Would highly recommend this hotel.
Lihat terjemahan

Anna

10.0
/ 10
Vi var jättenöjda, fräscha rum, trevlig personal som ville göra allt de kunde även om engelskan inte var 100 %. Managern som var där ibland pratade bra engelska. God frukost på toproof terrass. Kan varmt rekommendera detta ställe. Enda nackdelen är att det ligger ca 20-30 min med bil eller tuktuk fr Kandy city
Lihat terjemahan
Di Kawasan
Lihat Peta
156/A Jayasewana Gardens, Ayurweda Rd, Kundasale South, Nuwara Eliya, Central, Sri Lanka

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Kolam Renang
WiFi
Penginapan di Winter Villa ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Kundasale South.
Lihat Lebih

Persekitaran Winter Villa

156/A Jayasewana Gardens, Ayurweda Rd, Kundasale South, Nuwara Eliya, Central, Sri Lanka
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Winter Villa
Lobi 2 Winter Villa

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Winter Villa

General
Berdekatan dengan Stadium Kriket Antarabangsa Pallekele

Location
Dengan penginapan di Winter Villa di Kandy, anda akan berada dalam lingkungan 15 minit memandu dari Tasik Kandy dan Stadium Kriket Antarabangsa Pallekele. Rumah tamu ini berada 7.7 km dari Kawasan Perlindungan Udawatta Kele dan 8.8 km dari Muzium Negara.

Attractions
Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Stadium Kriket Antarabangsa Pallekele - 4.6 km / 2.9 mi
Kawasan Perlindungan Udawatta Kele - 7.7 km / 4.8 mi
Muzium Negara - 8.8 km / 5.5 mi
Persatuan Seni & Pusat Budaya Kandyan - 9 km / 5.6 mi
Perkuburan British Garrison - 9.1 km / 5.6 mi
Kuil Relik Gigi Suci - 9.2 km / 5.7 mi
Tasik Kandy - 9.2 km / 5.7 mi
Hospital Lakeside Adventist - 9.5 km / 5.9 mi
Malwathu Maha Viharaya - 10.2 km / 6.4 mi
Taman Wales - 10.8 km / 6.7 mi
Kandy Viewpoint - 11.1 km / 6.9 mi
Stadium Asgiriya - 11.2 km / 7 mi
Menara Jam Kandy - 11.5 km / 7.1 mi
Commonwealth War Cemetery - 11.6 km / 7.2 mi
National Hospital Kandy - 11.7 km / 7.3 mi

Lapangan terbang pilihan untuk Winter Villa adalah Colombo (CMB-Lapangan Terbang Antarabangsa Bandaranaike) - 122.4 km / 76 bt

Facilities
Nikmati pelbagai jenis kemudahan rekreasi yang disediakan, termasuk kolam renang terbuka dan basikal sewa. Rumah tamu ini juga menampilkan akses Internet wayarles percuma, bantuan pelancongan/tiket dan gril barbeku.

Business Facilities
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk daftar masuk ekspres, daftar keluar ekspres dan perkhidmatan pencucian kering/dobi. Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang disediakan dengan dikenakan surcaj (tersedia 24 jam) manakala tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Dining
Nikmati masakan tempatan dan antarabangsa di The Poolside Restaurant, salah sebuah daripada 2 restoran di rumah tamu, atau nikmatinya dalam bilik dengan menggunakan perkhidmatan bilik (semasa waktu terhad). Sarapan Inggeris percuma disertakan.

Rooms
Selesakan diri anda di salah satu daripada 10 bilik berhawa dingin yang menampilkan peti sejuk dan Televisyen LCD. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program satelit disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi persendirian dengan pancuran mandi menampilkan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi telefon serta meja dan bar mini.

Semua kemudahan dari Winter Villa

Kolam Renang Winter Villa
Kolam Renang
Ruang Umum Winter Villa
Ruang Umum
Lobi Winter Villa
Lobi
Bilik Tidur Winter Villa
Bilik Tidur
Lain-lain Winter Villa
Lain-lain

Mesra Keluarga

  • Kolam renang kanak-kanak

Makanan dan Minuman

  • Sarapan

Aktiviti

  • Kolam renang terbuka
  • Barbeku

Pengangkutan

  • Sewaan basikal

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Umum

  • Parkir
  • Teres
  • Teres atas bumbung

Kemudahan Umum

  • Peti keselamatan

Perkhidmatan Hotel

  • Perkhidmatan dobi
  • Penyimpanan bagasi
  • Daftar masuk ekspres
  • Daftar keluar ekspres

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Winter Villa

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
, Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 7:00 - 22:00. Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Kolam Renang, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 13:00 - hingga 11:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Bilik tersedia di Winter Villa
10
Bilangan tingkat di Winter Villa
3
Fasilitas lain di Winter Villa
Kolam renang kanak-kanak, Sarapan, Kolam renang terbuka, Barbeku, Sewaan basikal

Soalan lazim tentang Winter Villa

Apa facilities yang tersedia di Winter Villa?
Berikut facilities yang ada di Winter Villa seperti Kolam Renang, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Winter Villa?
Masa check-in di Winter Villa bermula dari Dari 13:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:00
Adakah Winter Villa menyediakan sarapan pagi?
Ya, Winter Villa menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Winter Villa?
Winter Villa ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.
Berapakah bilangan tingkat di Winter Villa?
Winter Villa mempunyai 3 tingkat.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Winter Villa

8.4
Sangat Baik
Daripada 8 ulasan
Kebersihan

8.6

Keselesaan Bilik

9.0

Perkhidmatan dan Kemudahan

9.0

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Winter Villa

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
allen
icon-
8.0
/10
Diulas 38 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Staff great and hotel nice and relaxing, the only thing that wasn’t good was in 4 nights stay never was the room cleaned
Peter
6.0
/10
Diulas 38 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Staff were excellent, as was the breakfast. Not the hotel’s fault but there are many stray dogs in the area which although friendly enough when you walk near them spend most of the night howling or barking or fighting which made sleeping very difficult.
Charlotte
10.0
/10
Diulas 455 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

We stayed in this hotel for three days while we explored Kandy. The hotel itself is set in a beautiful serene. There is a high level of attention to detail with the rooms, everything has been carefully considered. The hotel staff were friendly and helpful. Although the hotel is outside of the city, the hotel is more than happy to arrange transport to and from the centre at short notice. The food is cooked to order and tasted delicious. Would highly recommend this hotel.
Read More
Barbara
8.0
/10
Diulas 456 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Sehr schöne große, saubere, sehr geschmackvoll eingerichtete Zimmer. Die Dachterrasse ist toll. Mit einem wunderschönen Ausblick auf die gesamte Landschaft und die Berge rundum. Wir waren 7 Nächte dort und haben uns wohlgefühlt. Josef der Hotel-Manager versucht alle Wünsche zu erfüllen Tuc-Tucs und Fahrer für Touren zu organisieren.Wenn er da ist läuft alles prima.
Read More
Anna
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 459 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Vi var jättenöjda, fräscha rum, trevlig personal som ville göra allt de kunde även om engelskan inte var 100 %. Managern som var där ibland pratade bra engelska. God frukost på toproof terrass. Kan varmt rekommendera detta ställe. Enda nackdelen är att det ligger ca 20-30 min med bil eller tuktuk fr Kandy city
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Bilik Tidur 4 Winter Villa

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Suite 6-1, Tingkat 6, Wisma UOA Damansara II, No. 6 Changkat Semantan, Damansara Heights, 50490 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved.