First Hotel Dragonen

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
8.6
/10
Sangat Baik
1,001 ulasan

Apa yang Dikatakan Tetamu Mengenai Penginapan Mereka

Alexsandra

10.0
/ 10
Jag hade ett rum utan fönster och tyckte att det var lite kallt, som att det drog kall luft från väggen där sängen stod
Lihat terjemahan

Karina

10.0
/ 10
Rummet var bra kunde varit en fåtölj till. Personal väldigt trevliga. Det var en toppen vistelse.
Lihat terjemahan

Kurt

10.0
/ 10
Rent rum och badrum. God middag samt fin frukost. Saknade enbra parkeringsplats för personbil med takbox
Lihat terjemahan
Di Kawasan
Lihat Peta
Västra Norrlandsgatan 5, Umeå stad socken, Umeå stadsförs., Umeå, Sweden, 903 27

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Restoran
Meja Depan 24 jam
Parkir
WiFi
First Hotel Dragonen ialah sebuah hotel dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Umeå stad socken. Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.
Lihat Lebih

Persekitaran First Hotel Dragonen

Västra Norrlandsgatan 5, Umeå stad socken, Umeå stadsförs., Umeå, Sweden, 903 27
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi First Hotel Dragonen
Lobi 2 First Hotel Dragonen

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai First Hotel Dragonen

Lokasi
First Hotel Dragonen ialah sebuah hotel dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Umeå stad socken.

Tentang First Hotel Dragonen

Dari acara perniagaan ke majlis korporat, First Hotel Dragonen menyediakan perkhidmatan dan kemudahan lengkap yang anda dan rakan sekerja perlukan.

Tidak semua hotel membenarkan tetamu membawa haiwan peliharaan, tetapi First Hotel Dragonen mengalu-alukan rakan berbulu anda dengan polisi istimewanya. Hotel mesra haiwan peliharaan ini membolehkan anda menikmati percutian tanpa perlu risau tentang meninggalkan haiwan peliharaan anda di rumah.

Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.

First Hotel Dragonen adalah hotel yang memberikan keselesaan hebat dan perkhidmatan terbaik menurut kebanyakan tetamu hotel ini.

Dengan semua kemudahan yang ditawarkan, First Hotel Dragonen adalah tempat yang sesuai untuk menginap.

Semua kemudahan dari First Hotel Dragonen

Kemudahan Hiburan First Hotel Dragonen
Kemudahan Hiburan
Dewan Majlis First Hotel Dragonen
Dewan Majlis
Ruang Umum First Hotel Dragonen
Ruang Umum
Lobi First Hotel Dragonen
Lobi
Luar Bangunan First Hotel Dragonen
Luar Bangunan

Mesra Keluarga

  • Alat permainan

Makanan dan Minuman

  • Hidangan vegetarian
  • Sarapan bufet
  • Sarapan
  • Bar snek

Pengangkutan

  • Penyimpanan basikal
  • Parkir yang selamat

Aktiviti

  • Ruang TV
  • Sauna

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Umum

  • Ketuhar gelombang mikro (berkongsi)
  • Peti sejuk (berkongsi)
  • Bankuet
  • Parkir
  • Teres

Kemudahan OKU

  • Akses kerusi roda

Kemudahan Umum

  • Kopi/teh di lobi
  • Parkir
  • Kawasan bebas rokok

Perkhidmatan Hotel

  • Perkhidmatan dobi
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Penyimpanan bagasi
  • Penyambut tetamu 24 jam

Kemudahan Perniagaan

  • Bilik persidangan

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di First Hotel Dragonen

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah tempat letak kenderaan di tapak hartanah
  • Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima
  • Transaksi tanpa tunai tersedia
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
, Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Service Animals Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Restoran, Meja Depan 24 jam, Parkir, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - hingga 12:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Bilik tersedia di First Hotel Dragonen
93
Bilangan tingkat di First Hotel Dragonen
4
Fasilitas lain di First Hotel Dragonen
Alat permainan, Hidangan vegetarian, Sarapan bufet, Sarapan, Bar snek

Soalan lazim tentang First Hotel Dragonen

Apa facilities yang tersedia di First Hotel Dragonen?
Berikut facilities yang ada di First Hotel Dragonen seperti Restoran, Meja Depan 24 jam, Parkir, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di First Hotel Dragonen?
Masa check-in di First Hotel Dragonen bermula dari Dari 15:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Adakah First Hotel Dragonen menyediakan sarapan pagi?
Ya, First Hotel Dragonen menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh First Hotel Dragonen?
First Hotel Dragonen ialah hotel bertaraf 3.5-bintang.
Berapakah bilangan tingkat di First Hotel Dragonen?
First Hotel Dragonen mempunyai 4 tingkat.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di First Hotel Dragonen

8.6
Sangat Baik
Daripada 1,001 ulasan
Kebersihan

8.8

Keselesaan Bilik

8.4

Perkhidmatan dan Kemudahan

8.8

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong First Hotel Dragonen

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Susanne
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 15 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Prisvärt, centralt läge, lugnt område
Anna
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
8.0
/10
Diulas 16 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Bra frukost bra parkering, god yoghurt,
Mathias
6.0
/10
Diulas 16 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Finns ingen elbilsladdare som fungerar i hela city. I p-huset, som dock tillhör kommunen har de inte fungerat på 3 månader. Kanske inte hotellets fel, men personalen var inte speciellt brydd i att det hade varit problem länge. Man måste kunna ladda en elbil vid ett hotell med dessa priser.
Markku
8.0
/10
Diulas 18 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Ystävällinen palvelu ja siistiä
Christoffer
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
6.0
/10
Diulas 18 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Frukosten hade otroligt litet utbud. Pannkakor äggröra och vad som såg ut som kokt bacon fanns i det varma. Sen några olika bröd att välja på. Juicen var konstant slut i något alternativ och disken plockades inte av från de få borden som fanns att sitta vid, vilket gjorde att man fick sitta bredvid högar av disk och bord som var kladdiga. Vi åt endast frukost på våra två nätter och kan således inte kommentera middagen. Vi frågade städpersonalen om en extra kudde men det kunde hon inte hjälpa oss med, utan det var man tvungen att ta med receptionen.
Read More
Christina
8.0
/10
Diulas 19 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Ett centralt o bra hotell
Ann-Katrin
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
6.0
/10
Diulas 19 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Inte så mycket mat vid gratismiddagen. Men bra frukost. Duscdraperiet vad så kort så när vi duschade var hela badrummet vått och det fanns ingen skrapa eller matta.
Alexander
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
6.0
/10
Diulas 19 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Hotellet var överlag helt OK. Bra ljudisolerade väggar så kan rekommenderas starkt för folk som har svårt att sova pga ljud. Bra gym i anslutning till hotellet. Det största problemet som kan komma är om ni hyr parkering. Garageport öppnas via länk online, men garaget är en bunker utan anslutning till hotellets wi-fi. Hade inte min sambo haft täckning (Telia-nätet) så hade det blivit jobbigt att ta sig ut. Själv har jag Telenor och kunde inte komma åt nätet och öppna garageport där nere
Read More
Eva och Per-Erik
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 19 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Hotellet var bra, nära till allt. God mat och trivsamt.
anna
icon-
8.0
/10
Diulas 20 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Den lätta måltiden som ingick var mycket bra och ordentligt mättande.
Irene
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
8.0
/10
Diulas 20 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Frukosten sådär annars bra.
Per
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 20 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Hotellet är byggti slutet på 60-talet och saknar A/C på rummen vilket gör att det kan bli varmt på sommaren. Middagen som ingår är bättre än vad jag förväntade mig
Björn
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 20 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Det var väldigt varmt på rummet
Arild
icon-Rakan dan Keluarga dengan Rakan
Rakan dan Keluarga dengan Rakan
8.0
/10
Diulas 21 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Rent, god frokost og grei parkering i p-hus ved hotellet
Alexsandra
icon-
10.0
/10
Diulas 21 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Jag hade ett rum utan fönster och tyckte att det var lite kallt, som att det drog kall luft från väggen där sängen stod
Mathias
icon-
8.0
/10
Diulas 21 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Bra centralt billigt hotell men det finns så klart mer att önska. Vissa rum har svagt Wi-Fi.
Roger
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 23 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Frukost var bra. Fick p böter i parkeringshuset,Upab påstår att jag inte betalat parkeringen vilket inte stämmer har överklagat.
Sofie
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 25 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Alltid bra och trevligt, bra läge och fin frukost.
Ola
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 25 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Vi hade en trevlig vistelse här och personalen var trevlig och hjälpsam :)
Tobias
icon-
6.0
/10
Diulas 26 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Strulig inscheckning pga av att man ville lägga in mitt kort på nytt trots att jag bokat via Hotels.com och mitt kort har inget med bokningen att göra. Givetvis blev det dubbeldebitering men jag fick kontakt med hotellet efter lite telefonkö och frågan har löst sig.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lobi 4 First Hotel Dragonen

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Suite 6-1, Tingkat 6, Wisma UOA Damansara II, No. 6 Changkat Semantan, Damansara Heights, 50490 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved.