Hotell Paradis

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
8.0
/10
Sangat Baik
231 ulasan

Apa yang Dikatakan Tetamu Mengenai Penginapan Mereka

Ola

10.0
/ 10
Allt var mycket rent och frächt. Frukost låda var lätt värt pengarna och trevlig och hjäpsam personal.
Lihat terjemahan

Verified traveler

10.0
/ 10
Vi havde et dejligt ophold. Lækker terrasse / udestue med skøn udsigt. Meget venligt personale. Dejlig morgenmad. Dejligt værelse. Alt i alt et dejligt ophold vi havde.
Lihat terjemahan

Ulla

10.0
/ 10
trevlig personal Bra frukost låda Stannade bara en natt Tittade oss inte omkring i omgivningen utsikten från frukost lunch rummmet fin
Lihat terjemahan
Di Kawasan
Lihat Peta
Paradis 2, Höreda, Höreda socken, Eksjö, Sweden, 575 96

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Restoran
Parkir
WiFi
Hotell Paradis ialah sebuah hotel dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Höreda.
Lihat Lebih

Persekitaran Hotell Paradis

Paradis 2, Höreda, Höreda socken, Eksjö, Sweden, 575 96
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Hotell Paradis
Luar Bangunan 2 Hotell Paradis

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Hotell Paradis

General
Di tasik

Location
Terletak di Eksjo, Hotell Paradis berada di tasik, dalam lingkungan 15 minit memandu dari Gereja Eksjo dan Muzium Eksjo. Hotel ini berada 11.2 km dari Arena Olsbergs dan 11.3 km dari Krusagarden.

Attractions
Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Tasik Norra Vixen - 4.6 km / 2.9 mi
Tasik Sjunnaryd - 4.6 km / 2.9 mi
Långanäsbadet - 9.7 km / 6 mi
Gereja Eksjo - 10.8 km / 6.7 mi
Muzium Eksjo - 11.1 km / 6.9 mi
Arena Olsbergs - 11.2 km / 7 mi
Krusagarden - 11.3 km / 7 mi
Taman Tasik Nassjo - 13.4 km / 8.3 mi
Muzium Kereta Api Nassjo - 13.9 km / 8.6 mi
Adela Udde - 14.4 km / 8.9 mi
Tasik Storesjön - 17.1 km / 10.6 mi
Muzium Ekologi Emåns - 17.1 km / 10.7 mi
Muzium Permainan dan Anak Patung Bodafors - 17.2 km / 10.7 mi
Tasik Uppsjön - 17.8 km / 11 mi
Kelab Golf Nassjo - 17.9 km / 11.1 mi

Lapangan terbang utama terdekat adalah Jonkoping (JKG-Axamo) - 62.1 km / 38.6 mi

Facilities
Kecapi pemandangan dari teres dan taman dan gunakan kemudahan seperti akses Internet wayarles percuma. Hotel ini juga menampilkan pendiangan di lobi, tempat berkelah dan dewan bankuet.

Business Facilities
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk tempat simpanan bagasi dan mesin layan diri. Ada rancangan acara di Eksjo? hotel ini mempunyai ruang berukuran 538 kaki persegi (50 meter persegi) yang terdiri daripada pusat persidangan dan sebuah bilik mesyuarat. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Dining
Gunakan perkhidmatan bilik di hotel. Sarapan bungkus disediakan pada setiap hari dari 5:00 hingga 11:00 dengan dikenakan bayaran.

Rooms
Selesakan diri anda di salah satu daripada 25 bilik tamu yang dihias secara berasingan. Bilik anda disediakan dengan sebuah katil tilam berlapik. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program satelit disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan pancuran mandi dan pengering rambut.

Semua kemudahan dari Hotell Paradis

Kemudahan Hiburan Hotell Paradis
Kemudahan Hiburan
Ruang Umum Hotell Paradis
Ruang Umum
Perkhidmatan Hotel Hotell Paradis
Perkhidmatan Hotel
Luar Bangunan Hotell Paradis
Luar Bangunan
Bilik Tidur Hotell Paradis
Bilik Tidur

Umum

  • Bankuet
  • Pendiangan di lobi
  • Parkir
  • Teres

Aktiviti

  • Ruang TV
  • Kawasan berkelah
  • Taman

Kemudahan OKU

  • Bilik mandi mudah diakses OKU
  • Pembolehcapaian mudah
  • Parkir mudah diakses OKU

Kemudahan Perniagaan

  • Pusat persidangan
  • Bilik persidangan

Makanan dan Minuman

  • Sarapan

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Kemudahan Umum

  • Kawasan bebas rokok

Perkhidmatan Hotel

  • Penyimpanan bagasi

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Hotell Paradis

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
16:00 - 21:00
Daftar keluar:
Sebelum 11:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah katil bayi dan katil lipat simpan/tambahan
  • Hartanah ini menerima kad kredit
  • Transaksi tanpa tunai tersedia
  • Pesta dan acara dibenarkan di hartanah
  • Bilik tetamu bebas-bising tidak dapat dijamin
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api, pengesan asap, dan alat pertolongan cemas
  • Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah; dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah
  • Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk mempunyai akses ke dapur tetamu.
, Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 16:00 - 21:00. Jika anda merancang untuk tiba selepas 9:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan.  Tetamu akan menerima e-mel dalam masa 24 jam sebelum ketibaan yang mengandungi arahan daftar masuk. Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad. Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Limited Number Of Pets In Room
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Restoran, Parkir, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 16:00 - 21:00 - hingga 11:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Bilik tersedia di Hotell Paradis
25
Bilangan tingkat di Hotell Paradis
3
Fasilitas lain di Hotell Paradis
Bankuet, Pendiangan di lobi, Teres, Ruang TV, Kawasan berkelah

Soalan lazim tentang Hotell Paradis

Apa facilities yang tersedia di Hotell Paradis?
Berikut facilities yang ada di Hotell Paradis seperti Restoran, Parkir, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Hotell Paradis?
Masa check-in di Hotell Paradis bermula dari 16:00 - 21:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:00
Adakah Hotell Paradis menyediakan sarapan pagi?
Ya, Hotell Paradis menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Hotell Paradis?
Hotell Paradis ialah hotel bertaraf 2.0-bintang.
Berapakah bilangan tingkat di Hotell Paradis?
Hotell Paradis mempunyai 3 tingkat.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Hotell Paradis

8.0
Sangat Baik
Daripada 231 ulasan
Kebersihan

8.6

Keselesaan Bilik

7.6

Lokasi

8.0

Perkhidmatan dan Kemudahan

8.6

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Hotell Paradis

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Jukka
icon-
10.0
/10
Diulas 17 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Fina vyer från balkongen. Bra pris. Trevlig, tillmötesgående personal.
Claes
8.0
/10
Diulas 19 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Rent och fräscht, bra frukostlåda och grym personal!
Ola
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 20 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Allt var mycket rent och frächt. Frukost låda var lätt värt pengarna och trevlig och hjäpsam personal.
Dan
icon-
8.0
/10
Diulas 21 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Mycket bra värde för pengarna Å fantastisk utsikt Trevlig personal
Helena
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 23 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Trevlig personal och mysigt rum att äta frukost i och trevligt kunna sitta i uterum med fin utsikt,
Samuel
icon-
2.0
/10
Diulas 25 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

.
Lisbeth
icon-
10.0
/10
Diulas 45 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Åt ingen frukost
Verified traveler
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 61 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Vi havde et dejligt ophold. Lækker terrasse / udestue med skøn udsigt. Meget venligt personale. Dejlig morgenmad. Dejligt værelse. Alt i alt et dejligt ophold vi havde.
Hans
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
6.0
/10
Diulas 61 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

In progress for upgrading the hotel standard. Very kind and service minded staff. Good value!
Thomas
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
6.0
/10
Diulas 61 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Utanför rummets fönster kunde folk gå förbi och titta in i rummet. Då det var varmt ville vi sova med öppet fönster vilket vi gjorde men det kändes inte tryggt.
Ulla
10.0
/10
Diulas 65 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

trevlig personal Bra frukost låda Stannade bara en natt Tittade oss inte omkring i omgivningen utsikten från frukost lunch rummmet fin
Verified traveler
icon-
4.0
/10
Diulas 71 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Inte vad jag hade förväntat mig, ett hotell utan WC och Dusch på rummet, utan i korridoren. Frukost ingick ej i priset, men en jättebra frukostlåda fanns att köpa för 95kr.
Verified traveler
icon-Perjalanan Perniagaan
Perjalanan Perniagaan
8.0
/10
Diulas 77 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Mysigt ställe. Det verkar som att det är nya ägare som håller på att renovera och göra iordning och det är lovande för själva området det ligger på är trevligt och mysigt. Dock kanske svårt att locka folk då det inte finns något i närheten att fördriva dagen med.
Diego
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 94 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Ett bra hotell. Enkelt o mysigt. Frukost kan man köpa till, innehöll god smörgås, ägg, lite fil o flingor, banan och en liten chokladboll. Allt mycket gott! Trevlig och hjälpsam personal.
Thomas
icon-Perjalanan Perniagaan
Perjalanan Perniagaan
8.0
/10
Diulas 95 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Perfekt om man ska stanna längs vägen. God lagom frukost som man kunde beställa dagen innan
Sören
icon-Perjalanan Perniagaan
Perjalanan Perniagaan
10.0
/10
Diulas 101 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Dyra, komfortabla hotell ger inte nödvändigtvis den upplevelse och minnen man får av ett sådant här ställe. Här har tiden stått still. Pensionat skapades på 30-talet av samma anledning som man kan njuta av nu. Utsikt och soluppgång över sjön Södra Vixen. Allt är rent och välordnat. Trevlig personal. Mycket prisvärt!
Tom
icon-
10.0
/10
Diulas 107 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Trevlig bemötande och man känner sig som hemma miljö.
Fredric
icon-Perjalanan Perniagaan
Perjalanan Perniagaan
10.0
/10
Diulas 116 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Är ju inte så ofta på hotell, men nu var ju detta i jobbet. O trevligare människor som äger detta hotell får man leta länge efter, snälla o trevliga, o service minded. Då jag helt plötsligt skulle jobba längre där en det var tänkt, men det var inga problem. Super trevligt. Välstädat o fräscht hela tiden.
Madeleine
icon-Perjalanan Perniagaan
Perjalanan Perniagaan
8.0
/10
Diulas 149 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Det var rent o snyggt trots att de påbörjat en renovering. Blev vänligt bemött o trevlig personal. Jag skulle starkt rekommendera dem ❤️
Ove
10.0
/10
Diulas 160 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Utmärk service och mycket trevlig personal.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Luar Bangunan 4 Hotell Paradis

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved