Azure Hotel

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
9.0
/10
Cemerlang
819 ulasan

Apa yang Dikatakan Tetamu Mengenai Penginapan Mereka

Steffi

10.0
/ 10
Tolles Hotel, mein Zimmer war ganz oben, sogar mit Terrasse. Alles sauber und das Frühstück war lecker. Die Lage war auch super!
Lihat terjemahan

Elissa

10.0
/ 10
Great stop in Hualien. We were there for a night and this hotel is great value. They even had complimentary laundry facilities which was very useful for us. Breakfast was good, lots of options.
Lihat terjemahan

Steven

10.0
/ 10
Decent overall. Delicious vegetarian breakfast! Only downside is that there’s only 1 elevator. Doing laundry might be tough with only 2 washing machines and 2 dryers.
Lihat terjemahan
Di Kawasan
Lihat Peta
28 Sanmin Street, Hualien City, Hualien, Eastern Taiwan, Taiwan, 970

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Meja Depan 24 jam
Parkir
WiFi
Lif
Azure Hotel terletak di kawasan / bandar Bandar Hualien. Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.
Lihat Lebih

Persekitaran Azure Hotel

28 Sanmin Street, Hualien City, Hualien, Eastern Taiwan, Taiwan, 970
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Azure Hotel
Lobi 2 Azure Hotel

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Azure Hotel

General
Berdekatan Pasar Malam Dongdamen

Location
Dengan penginapan di Azure Hotel, anda akan berada di tengah-tengah Hualien, hanya 10-minute walk from Pasar Malam Dongdamen dan 11 minutes by foot from Taman Industri Kreatif dan Budaya Hualien. Hotel ini berada 1.3 km dari Songyuan Villa dan 1.3 km dari Taman Landskap Pasifik.

Attractions
Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Rumah Jeneral Jepun - 0.4 km / 0.2 mi
Taman Pokok Pain - 0.7 km / 0.4 mi
Taman Kebudayaan Kereta Api Hualien - 0.7 km / 0.4 mi
Dataran Air Pancut Rolling Stone - 0.7 km / 0.4 mi
Pasar Malam Dongdamen - 0.8 km / 0.5 mi
Pasar Seni Batu - 0.9 km / 0.6 mi
Taman Industri Kreatif dan Budaya Hualien - 0.9 km / 0.6 mi
Tinggalan Jalan Kereta Api Pantai Timur - 0.9 km / 0.6 mi
Songyuan Villa - 0.9 km / 0.6 mi
Taman Budaya dan Kreatif You-Yi-Tsun - 1 km / 0.6 mi
Tokong Hualien Chenghuan - 1 km / 0.6 mi
Taman Meilunshan - 1.1 km / 0.7 mi
Taman Landskap Pasifik - 1.1 km / 0.7 mi
Kedai Far Eastern Hualien - 1.3 km / 0.8 mi
Tokong Fu An - 1.3 km / 0.8 mi

Lapangan terbang terdekat ialah:
Hualien (HUN) - 6.8 km / 4.2 mi
Taipei (TSA-Songshan) - 159.7 km / 99.3 mi
Lapangan Terbang Antarabangsa Taoyuan (TPE) - 206 km / 128 mi

Facilities
Nikmati pemandangan dari taman dan gunakan kemudahan seperti akses Internet wayarles percuma dan perkhidmatan rencam.

Business Facilities
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk akses Internet (berwayar) kelajuan tinggi percuma, perkhidmatan pencucian kering/dobi dan meja/kaunter hadapan 24 jam. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Dining
Di Azure Hotel, nikmati sajian yang memuaskan di restoran.Sarapan layan diri disediakan pada setiap hari dari 7:00 hingga 10:00 dengan dikenakan bayaran.

Rooms
Selesakan diri anda di salah satu daripada 49 bilik tamu yang dilengkapkan perabot secara berasingan serta menampilkan peti sejuk dan televisyen skrin rata. Akses Internet berwayar dan wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung, sedangkan digital disediakan untuk hiburan anda. Kemudahan yang disediakan merangkumi peti besi dan meja, manakala pengemasan disediakan setiap hari.

Semua kemudahan dari Azure Hotel

Kemudahan Hiburan Azure Hotel
Kemudahan Hiburan
Ruang Umum Azure Hotel
Ruang Umum
Lobi Azure Hotel
Lobi
Perkhidmatan Hotel Azure Hotel
Perkhidmatan Hotel
Luar Bangunan Azure Hotel
Luar Bangunan

Perkhidmatan Hotel

  • Perkhidmatan dobi
  • Penyimpanan bagasi
  • Penyambut tetamu 24 jam
  • Pekerja rencam

Kemudahan Internet

  • Internet LAN
  • WiFi percuma

Kemudahan OKU

  • Parkir mudah diakses OKU
  • Laluan mudah diakses OKU

Kemudahan Umum

  • Kawasan bebas rokok
  • Lif

Makanan dan Minuman

  • Sarapan

Aktiviti

  • Taman

Umum

  • Parkir

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Azure Hotel

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
15:00 - 00:00
Daftar keluar:
Sebelum 11:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit; wang tunai tidak diterima
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pengesan karbon monoksida, pemadam api, pengesan asap, dan lampu luar
  • Hartanah ini tidak menyediakan item peribadi pakai buang seperti sikat, loofah, pencukur, pengasah kuku dan pengelap kasut
  • Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah; dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah
  • Hartanah ini tidak menyediakan barangan peribadi pakai buang, seperti sikat, loofah, pencukur, kikir kuku dan sarung kasut.
, Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi. Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik. Hartanah ini hanya menghidangkan makanan vegetarian.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Meja Depan 24 jam, Parkir, WiFi, Lif
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - 00:00 - hingga 11:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Bilik tersedia di Azure Hotel
49
Bilangan tingkat di Azure Hotel
13
Fasilitas lain di Azure Hotel
Perkhidmatan dobi, Penyimpanan bagasi, Penyambut tetamu 24 jam, Pekerja rencam, Internet LAN

Soalan lazim tentang Azure Hotel

Apa facilities yang tersedia di Azure Hotel?
Berikut facilities yang ada di Azure Hotel seperti Meja Depan 24 jam, Parkir, WiFi, Lif. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Azure Hotel?
Masa check-in di Azure Hotel bermula dari 15:00 - 00:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:00
Adakah Azure Hotel menyediakan sarapan pagi?
Ya, Azure Hotel menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Azure Hotel?
Azure Hotel ialah hotel bertaraf 4.0-bintang.
Berapakah bilangan tingkat di Azure Hotel?
Azure Hotel mempunyai 13 tingkat.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Azure Hotel

Penilaian & Ulasan Keseluruhan Azure Hotel

Traveloka (3)
Sumber lain (816)
9.0
Cemerlang
Daripada 816 ulasan
Kebersihan

9.0

Keselesaan Bilik

9.0

Lokasi

9.2

Perkhidmatan dan Kemudahan

9.0

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Azure Hotel

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Shih Hui
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 14 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

非常棒的住宿環境。房間大。床鋪舒服。整體乾淨整潔,CP值高
Chien An
2.0
/10
Diulas 15 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

房間不乾淨 覺得四星級的飯店不應該這樣 加強整潔
Steffi
icon-
10.0
/10
Diulas 17 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Tolles Hotel, mein Zimmer war ganz oben, sogar mit Terrasse. Alles sauber und das Frühstück war lecker. Die Lage war auch super!
Shang-Lin
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
8.0
/10
Diulas 18 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

價錢合理,住宿乾淨,交通方便,早餐實在有現做荷包蛋。
Yu-Cheng
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 22 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

房間整潔乾淨,停車方便。 地點鬧中取靜
Elissa
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 24 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Great stop in Hualien. We were there for a night and this hotel is great value. They even had complimentary laundry facilities which was very useful for us. Breakfast was good, lots of options.
Min-I
6.0
/10
Diulas 24 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

The booking website does not mention anywhere that the breakfast is vegetarian only. After asking the staff, I found out that the hotel’s breakfast is entirely vegetarian.
Steven
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 27 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Decent overall. Delicious vegetarian breakfast! Only downside is that there’s only 1 elevator. Doing laundry might be tough with only 2 washing machines and 2 dryers.
Xiao
icon-
8.0
/10
Diulas 27 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

very friendly staff especially the cleaning staff, the only complaint that I have is that the hotel wifi is broken with internet connection cutting off every two minutes. I didnt have that problem when I stayed last year, 2025
Normen
icon-
10.0
/10
Diulas 28 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Die Zimmer waren groß. Ich hatte ein Zimmer mit Zweidoppelbetten. Das Personal war freundlich und rief mir für die Abreise netterweise ein Taxi. Das Hotel liegt etwa 30min zu Fuß vom Hauptbahnhof. Man kann den Weg laufen, aber ein Taxi wäre besser. Die Wände hier sind sehr dünn, am ersten Abend konnte ich die Nachbarn beim Sprechen und Lachen hören, sonst war aber alles gut.
Read More
Catherine
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 29 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Clean, new hotel in a good location. Coffee, tea, snacks available at all times.
YI-WEN
icon-Rakan dan Keluarga dengan Rakan
Rakan dan Keluarga dengan Rakan
10.0
/10
Diulas 30 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

everything good
GLORIA
icon-
8.0
/10
Diulas 33 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

印象深刻?客房內格局不錯,廁所和浴室分開的設計。
YAO WEI
icon-Rekreasi Percutian Keluarga
Rekreasi Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 33 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

房間非常乾淨 服務非常優質
Chih Yung
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 34 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

非常好,下次還會入住
Wai Kwong
10.0
/10
Diulas 34 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

The room is spacious and clean. The staff are kind and welcoming
Hui
icon-Rekreasi Percutian Keluarga
Rekreasi Percutian Keluarga
8.0
/10
Diulas 39 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

shops nearby
Amma
10.0
/10
Diulas 40 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

客房乾淨
Douglas W
10.0
/10
Diulas 40 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Excelente! Quarto confortável, limpo, tudo funcionando perfeitamente. Instalações novas. Café da manhã excepcional, com enorme variedade e opções vegetarianas.
Vera
icon-Rekreasi Percutian Keluarga
Rekreasi Percutian Keluarga
8.0
/10
Diulas 42 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Great value and great location. They offered free laundry which is rare. Very helpful staff.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lobi 4 Azure Hotel

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved