Jack's Resort and Restaurant

Resort
Di Kawasan
Lihat Peta
Thailand, Chum Het, Mueang Buri Ram District, Chum Het, Mueang Buri Ram, Buri Ram, Thailand, 31000

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
AC
Restoran
Parkir
WiFi
Jack's Resort and Restaurant ialah sebuah resort dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Chum Het. Akses WiFi tersedia dalam kawasan umum penginapan ini agar anda sentiasa terhubung dengan keluarga dan rakan-rakan.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Jack's Resort and Restaurant

Thailand, Chum Het, Mueang Buri Ram District, Chum Het, Mueang Buri Ram, Buri Ram, Thailand, 31000
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Jack's Resort and Restaurant
Lain-lain 2 Jack's Resort and Restaurant

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Jack's Resort and Restaurant

Lokasi


Jack's Resort and Restaurant ialah sebuah resort dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Chum Het.

Tentang Jack's Resort and Restaurant

resort ini ialah tempat terbaik bagi anda yang inginkan percutian yang tenang dan nyaman, jauh daripada orang ramai.

Jack's Resort and Restaurant ialah pilihan paling bijak bagi anda yang sedang mencari penginapan mampu milik dengan perkhidmatan cemerlang.

Nikmati hidangan kegemaran anda dengan makanan istimewa dari Jack's Resort and Restaurant eksklusif untuk anda.

Akses WiFi tersedia dalam kawasan umum penginapan ini agar anda sentiasa terhubung dengan keluarga dan rakan-rakan.

Jack's Resort and Restaurant ialah pilihan bijak bagi pelancong yang melawat Chum Het.

Semua kemudahan dari Jack's Resort and Restaurant

Lobi Jack's Resort and Restaurant
Lobi
Lain-lain Jack's Resort and Restaurant
Lain-lain

Kemudahan Umum

  • Parkir
  • Restoran
  • WiFi di kawasan umum

Kemudahan Dalam Bilik

  • Kabel TV
  • Peti sejuk
  • Pancuran mandi

Umum

  • Penyaman Udara

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Jack's Resort and Restaurant

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 14:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
AC, Restoran, Parkir, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - hingga 12:00
Bilik tersedia di Jack's Resort and Restaurant
15
Bilangan tingkat di Jack's Resort and Restaurant
1
Fasilitas lain di Jack's Resort and Restaurant
WiFi di kawasan umum, Kabel TV, Peti sejuk, Pancuran mandi, Penyaman Udara

Soalan lazim tentang Jack's Resort and Restaurant

Apa facilities yang tersedia di Jack's Resort and Restaurant?
Berikut facilities yang ada di Jack's Resort and Restaurant seperti AC, Restoran, Parkir, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Jack's Resort and Restaurant?
Masa check-in di Jack's Resort and Restaurant bermula dari Dari 14:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Jack's Resort and Restaurant?
Jack's Resort and Restaurant ialah hotel bertaraf 2.0-bintang.
Berapakah bilangan tingkat di Jack's Resort and Restaurant?
Jack's Resort and Restaurant mempunyai 1 tingkat.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Jack's Resort and Restaurant?
Jumlah keseluruhan bilik di Jack's Resort and Restaurant ialah 15.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Jack's Resort and Restaurant

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Jack's Resort and Restaurant

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!