Villa Amarapura

Vila
Mencari bilik untuk anda...

-

/10
Belum ada ulasan
noReviewsSubtitle
Di Kawasan
Lihat Peta
222/16-17 Moo 7, Thalang, Pa Klok, Thalang, Phuket, Thailand, 83110

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Kolam Renang
WiFi
Villa Amarapura ialah sebuah vila dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Cape Yamu.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Penginapan Bersih untuk Perjalanan Tanpa Kerisauan Anda

Nikmati perjalanan anda dengan tenang kerana kesihatan dan keselamatan anda terjamin melalui protokol piawai ini.
CleanAccommodation
Penginapan menerapkan standard kebersihan yang ditetapkan oleh pihak berkuasa negara.Ketahui lebih lanjut
Pembasmian Kuman Yang Kerap
Kakitangan Dilatih dalam Protokol Kesihatan
Pemeriksaan Suhu

Persekitaran Villa Amarapura

222/16-17 Moo 7, Thalang, Pa Klok, Thalang, Phuket, Thailand, 83110
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Villa Amarapura
Lobi 2 Villa Amarapura

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Villa Amarapura

Lokasi


Villa Amarapura ialah sebuah vila dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Cape Yamu.

Tentang Villa Amarapura

Dari acara perniagaan ke majlis korporat, Villa Amarapura menyediakan perkhidmatan dan kemudahan lengkap yang anda dan rakan sekerja perlukan.

Villa Amarapura ialah pilihan terbaik bagi anda yang inginkan layanan mewah untuk percutian anda. Manjakan diri anda dengan perkhidmatan yang paling baik dan jadikan percutian anda kenangan yang tidak dapat dilupakan dengan menginap di sini.

Bergembiralah dengan pelbagai kemudahan hiburan yang tersedia untuk anda dan seisi keluarga di Villa Amarapura, sebuah penginapan yang menarik untuk percutian keluarga anda.

Perkhidmatan kualiti tertinggi berserta kemudahan yang banyak akan membolehkan anda mendapat pengalaman percutian yang paling baik.

Pusat kecergasan vila ini adalah yang wajib dicuba semasa penginapan anda di sini.

Nikmati hari yang menyeronokkan dan santai di kolam, sama ada anda mengembara secara solo atau bersama orang yang tersayang.

Dapatkan tawaran terbaik untuk rawatan spa yang paling berkualiti bagi tujuan istirehat dan meremajakan diri anda.

Dapatkan saat yang berharga dan tidak dapat dilupakan sepanjang penginapan anda di Villa Amarapura.

Semua kemudahan dari Villa Amarapura

Kolam Renang Villa Amarapura
Kolam Renang
Kemudahan Hiburan Villa Amarapura
Kemudahan Hiburan
Pusat Kecergasan Villa Amarapura
Pusat Kecergasan
Dewan Majlis Villa Amarapura
Dewan Majlis
Ruang Umum Villa Amarapura
Ruang Umum

Aktiviti

  • Ruang TV
  • Kolam renang terbuka
  • Kawasan berkelah
  • Taman
  • Tuala pantai
  • Pusat kecergasan
  • Barbeku
  • Spa
  • Kerusi berjemur kolam renang

Sukan & Rekreasi

  • Bola tampar pantai
  • Ping pong
  • Bilik permainan
  • Bola tampar
  • Mini golf
  • Biliard
  • Trampolin
  • Bola keranjang

Perkhidmatan Hotel

  • Perkhidmatan dobi
  • Daftar masuk ekspres
  • Perkhidmatan perkahwinan
  • Penyimpanan bagasi
  • Daftar keluar ekspres
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Pekerja rencam

Umum

  • Kawasan merokok
  • Parkir
  • Teres

Mesra Keluarga

  • Alat permainan
  • Kolam renang kanak-kanak

Kanak-kanak dan Haiwan Peliharaan

  • Penjagaan anak dengan surcaj

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Kemudahan Umum

  • Peti keselamatan

Kemudahan Berhampiran

  • Salun rambut

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Villa Amarapura

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 15:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima
  • Pesta dan acara (termasuk perhimpunan keluarga, parti hari lahir dan majlis perkahwinan) dibenarkan di tapak hartanah
  • Penyewa untuk tempoh jangka panjang dialu-alukan
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
  • Hos telah menunjukkan bahawa terdapat pengesan asap di hartanah
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api dan alat pertolongan cemas
  • Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
, Tidak ada meja depan (tempat menyambut tetamu) di hartanah ini.Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 24 jam sebelum ketibaan, menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan.Sebelum ketibaan, tetamu mesti melengkapkan pendaftaran dalam talian dengan hartanah melalui pautan selamat. Tetamu akan diminta untuk memberikan kepada hartanah salinan pasport mereka sebelum ketibaan. Tetamu mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk. Hos akan menyambut tetamu ketika ketibaan. Waktu senyap dikuatkuasakan di hartanah bermula dari 23:00 hingga 7:00. Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Service Animals Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Kolam Renang, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - hingga 12:00
Bilik tersedia di Villa Amarapura
7
Bilangan tingkat di Villa Amarapura
2
Fasilitas lain di Villa Amarapura
Ruang TV, Kolam renang terbuka, Kawasan berkelah, Taman, Tuala pantai

Soalan lazim tentang Villa Amarapura

Apa facilities yang tersedia di Villa Amarapura?
Berikut facilities yang ada di Villa Amarapura seperti Kolam Renang, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Villa Amarapura?
Masa check-in di Villa Amarapura bermula dari Dari 15:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Villa Amarapura?
Villa Amarapura ialah hotel bertaraf 5.0-bintang.
Berapakah bilangan tingkat di Villa Amarapura?
Villa Amarapura mempunyai 2 tingkat.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Villa Amarapura?
Jumlah keseluruhan bilik di Villa Amarapura ialah 7.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Villa Amarapura

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lobi 4 Villa Amarapura

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!