Complejo Turístico Piccola Marina

Service Apartment
4.8
/10
Sederhana
3 ulasan
Di Kawasan
Lihat Peta
Avenida Del Navio y Calle 14, La Paloma, Rocha, Uruguay, 27001

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Kolam Renang
Meja Depan 24 jam
WiFi
Complejo Turístico Piccola Marina ialah sebuah penginapan dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di La Paloma. Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Complejo Turístico Piccola Marina

Avenida Del Navio y Calle 14, La Paloma, Rocha, Uruguay, 27001
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Complejo Turístico Piccola Marina
Luar Bangunan 2 Complejo Turístico Piccola Marina

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Complejo Turístico Piccola Marina

General


Berdekatan dengan Pantai Balconada

Location


Apabila anda menginap di Complejo Turístico Piccola Marina di La Paloma, anda akan berada berhampiran pantai, dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Pantai Balconada dan Kasino La Paloma. Hotel pangsapuri ini berada 1.1 km dari Pantai Bahía Chica dan 1.3 km dari Paseo Marítimo La Paloma.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Pantai Balconada - 0.6 km / 0.4 mi
Kasino La Paloma - 0.8 km / 0.5 mi
Rumah Api Tanjung Santa Maria - 1.2 km / 0.7 mi
Pantai Bahía Chica - 1.2 km / 0.7 mi
Stesen Kereta Api Lama - 1.3 km / 0.8 mi
Paseo Marítimo La Paloma - 1.4 km / 0.9 mi
Stadium Perbandaran Andresito - 1.8 km / 1.1 mi
Pelabuhan La Paloma - 2.4 km / 1.5 mi
Pantai Aguada - 3 km / 1.9 mi
Pantai Barco - 11.3 km / 7 mi
Lagun Rocha - 12.8 km / 8 mi
Taman Negara Cabo Polonio - 43.6 km / 27.1 mi

Lapangan terbang pilihan untuk Complejo Turístico Piccola Marina adalah Punta Del Este (PDP-Lapangan Terbang Antarabangsa Capitan Corbeta CA Curbelo) - 122.3 km / 76 bt

Facilities


Jangan ketinggalan menikmati begitu banyak peluang rekreasi yang disediakan, termasuk tab panas, kolam renang terbuka bermusim dan basikal sewa. Hotel pangsapuri ini juga menampilkan akses Internet wayarles percuma, pendiangan di lobi dan bantuan pelancongan/tiket. Tetamu boleh menumpang naik pengangkutan ulang-alik kawasan (dengan surcaj) ke destinasi berhampiran.

Business Facilities


Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk meja/kaunter hadapan 24 jam, kakitangan berbilang bahasa dan tempat simpanan bagasi. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Rooms


Selesakan diri anda di salah sebuah daripada 20 bilik tamu, yang menampilkan dapur dengan peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program kabel disediakan untuk hiburan anda. Kemudahan yang disediakan merangkumi pembancuh kopi/teh, manakala pengemasan disediakan setiap hari dan katil bayi/kot (percuma) boleh diminta.

Semua kemudahan dari Complejo Turístico Piccola Marina

Kolam Renang Complejo Turístico Piccola Marina
Kolam Renang
Luar Bangunan Complejo Turístico Piccola Marina
Luar Bangunan
Lain-lain Complejo Turístico Piccola Marina
Lain-lain

Aktiviti

  • Ruang TV
  • Barbeku
  • Kolam renang terbuka
  • Taman
  • Kerusi berjemur kolam renang

Umum

  • Parkir
  • Pendiangan di lobi
  • Teres

Perkhidmatan Hotel

  • Penyimpanan bagasi
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Penyambut tetamu 24 jam

Pengangkutan

  • Shuttle kawasan berhampiran
  • Sewaan basikal

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Kemudahan Umum

  • Kawasan bebas rokok

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Complejo Turístico Piccola Marina

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 12:00
Daftar keluar:
Sebelum 10:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
, Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Service Animals Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Kolam Renang, Meja Depan 24 jam, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 12:00 - hingga 10:00
Bilik tersedia di Complejo Turístico Piccola Marina
20
Fasilitas lain di Complejo Turístico Piccola Marina
Ruang TV, Barbeku, Kolam renang terbuka, Taman, Kerusi berjemur kolam renang

Soalan lazim tentang Complejo Turístico Piccola Marina

Apa facilities yang tersedia di Complejo Turístico Piccola Marina?
Berikut facilities yang ada di Complejo Turístico Piccola Marina seperti Kolam Renang, Meja Depan 24 jam, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Complejo Turístico Piccola Marina?
Masa check-in di Complejo Turístico Piccola Marina bermula dari Dari 12:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 10:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Complejo Turístico Piccola Marina?
Complejo Turístico Piccola Marina ialah hotel bertaraf 2.5-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Complejo Turístico Piccola Marina?
Jumlah keseluruhan bilik di Complejo Turístico Piccola Marina ialah 20.
Apakah ulasan tetamu untuk Complejo Turístico Piccola Marina?
Complejo Turístico Piccola Marina terkenal dengan Lokasi, berdasarkan ulasan daripada tetamu sah Traveloka.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Complejo Turístico Piccola Marina

4.8
Sederhana
Daripada 3 ulasan
Kebersihan

4.0

Keselesaan Bilik

4.8

Lokasi

10.0

Perkhidmatan dan Kemudahan

6.0

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Complejo Turístico Piccola Marina

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Verified traveler
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
2.0
/10
Diulas 487 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Falta de mantenimiento en general , por ejemplo sillas rotas , puerta del baño ,bicicletas que te prestan en mal estado , falta de vajilla, falta de toallas , falta de elementos de playa , muy comprimido todos los bungalos se escucha todo lo que hacen los vecinos, la pase muy mal
Verified traveler
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
6.0
/10
Diulas 546 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

La gente de excelente calidad y disposición. El bungalow ha quedado algo antiguo sin renovaciones como colchones, almohadas, baño, vajilla y muebles. Recién pintado y con algunos electrodomésticos nuevos.
hugo santos
6.0
/10
Diulas 643 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

ha estrutura e localização do hotel considero muito boa, mas a limpeza das cabanas não posso falar o mesmo, pois encontramos utensílios domésticos sujos, teias de aranha espalhada por toca residencia.
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Complejo Turístico Piccola Marina

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
4.8
Sederhana
Daripada 3 ulasan
Kebersihan

4.0

Keselesaan Bilik

4.8

Lokasi

10.0

Perkhidmatan dan Kemudahan

6.0

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Complejo Turístico Piccola Marina

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Verified traveler
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
2.0
/10
Diulas 487 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Falta de mantenimiento en general , por ejemplo sillas rotas , puerta del baño ,bicicletas que te prestan en mal estado , falta de vajilla, falta de toallas , falta de elementos de playa , muy comprimido todos los bungalos se escucha todo lo que hacen los vecinos, la pase muy mal
Verified traveler
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
6.0
/10
Diulas 546 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

La gente de excelente calidad y disposición. El bungalow ha quedado algo antiguo sin renovaciones como colchones, almohadas, baño, vajilla y muebles. Recién pintado y con algunos electrodomésticos nuevos.
hugo santos
6.0
/10
Diulas 643 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

ha estrutura e localização do hotel considero muito boa, mas a limpeza das cabanas não posso falar o mesmo, pois encontramos utensílios domésticos sujos, teias de aranha espalhada por toca residencia.
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40