Haus Barkhausen Monschau

Apartmen
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
Eschbachstraße 53, Eupen, Province de Liège, Wallonia, Belgium, 52156

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Parkir
WiFi
Haus Barkhausen Monschau terletak di kawasan / bandar Eupen.
Lihat Lebih

Persekitaran Haus Barkhausen Monschau

Eschbachstraße 53, Eupen, Province de Liège, Wallonia, Belgium, 52156
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Haus Barkhausen Monschau
Luar Bangunan 2 Haus Barkhausen Monschau

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Haus Barkhausen Monschau

General
Berdekatan dengan Muzium Rotes Haus

Location
Dengan penginapan di Haus Barkhausen Monschau di Monschau, anda akan berada dalam lingkungan 15 minit memandu dari Taman Alam Semula Jadi High Fens – Eifel dan Taman Negara Eifel. Pangsapuri ini berada 0.1 km dari Taman Alam Semula Jadi Eifel Utara dan 0.6 km dari Muzium Rotes Haus.

Attractions
Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Taman Alam Semula Jadi Eifel Utara - 0.1 km / 0.1 mi
Muzium Rotes Haus - 0.5 km / 0.3 mi
Kastil Monschau - 0.8 km / 0.5 mi
Taman Alam Semula Jadi High Fens – Eifel - 4.5 km / 2.8 mi
Klinik Eifel St. Brigida GmbH & Co. KG - 7.6 km / 4.7 mi
Taman Negara Eifel - 10.2 km / 6.4 mi
Eifelsteig - 13.5 km / 8.4 mi
Villa Lang - 15.3 km / 9.5 mi
Dewan Bandaraya - 15.3 km / 9.5 mi
Muzium Tembikar - 20 km / 12.4 mi
Muzium Seni Kontemporari IKOB - 20.8 km / 12.9 mi
Taman Semula Jadi Hautes Fagnes - 21 km / 13 mi
Greifvogelstation-Wildfreigehege Hellenthal - 21 km / 13.1 mi
Pantai Matahari Eschaueler - 21.3 km / 13.2 mi
Tasik Robertville - 21.6 km / 13.4 mi

Lapangan terbang utama terdekat adalah Cologne - Bonn Airport (CGN) - 109.4 km / 68 mi

Facilities
Kecapi pemandangan dari teres dan taman dan gunakan kemudahan seperti akses Internet wayarles percuma.

Business Facilities
Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Rooms
Selesakan diri anda di salah sebuah daripada 2 bilik tamu yang dihias secara berasingan, serta menampilkan dapur dengan peti sejuk dan ketuhar. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program kabel disediakan untuk hiburan anda. Kemudahan yang disediakan merangkumi meja dan tempat duduk berasingan.

Semua kemudahan dari Haus Barkhausen Monschau

Ruang Umum Haus Barkhausen Monschau
Ruang Umum
Luar Bangunan Haus Barkhausen Monschau
Luar Bangunan
Lain-lain Haus Barkhausen Monschau
Lain-lain

Aktiviti

  • Barbeku
  • Taman

Umum

  • Parkir
  • Teres

Kemudahan Umum

  • Kawasan bebas rokok
  • Parkir

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Haus Barkhausen Monschau

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
16:00 - 22:00
Daftar keluar:
Sebelum 11:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima wang tunai
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
, Tidak ada meja depan (tempat menyambut tetamu) di hartanah ini.Untuk membuat pengaturan daftar masuk, sila hubungi hartanah sekurang-kurangnya 72 jam sebelum ketibaan, menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan.Tetamu yang merancang untuk tiba di luar waktu daftar masuk biasa mesti menghubungi hartanah lebih awal untuk mendapatkan arahan daftar masuk dan maklumat peti kunci. Tetamu boleh mengakses penginapan mereka menerusi pintu masuk persendirian. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Service Animals Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Parkir, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 16:00 - 22:00 - hingga 11:00
Bilik tersedia di Haus Barkhausen Monschau
2
Fasilitas lain di Haus Barkhausen Monschau
Barbeku, Taman, Teres, Kawasan bebas rokok, WiFi percuma

Soalan lazim tentang Haus Barkhausen Monschau

Apa facilities yang tersedia di Haus Barkhausen Monschau?
Berikut facilities yang ada di Haus Barkhausen Monschau seperti Parkir, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Haus Barkhausen Monschau?
Masa check-in di Haus Barkhausen Monschau bermula dari 16:00 - 22:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Haus Barkhausen Monschau?
Haus Barkhausen Monschau ialah hotel bertaraf 0.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Haus Barkhausen Monschau?
Jumlah keseluruhan bilik di Haus Barkhausen Monschau ialah 2.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Haus Barkhausen Monschau

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Haus Barkhausen Monschau

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved