1. /
  2. /
  3. /
  4. Hotel di Pullman Okol Golf Resort And Spa
Lihat Penginapan Lain di Sofia

Pullman Okol Golf Resort And Spa

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
2027 Gorni Okol, Sofia-Grad, Bulgaria

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
AC
Meja Depan 24 jam
Parkir
WiFi
Pullman Okol Golf Resort And Spa ialah sebuah hotel dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Sofia. Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda. Akses WiFi tersedia dalam kawasan umum penginapan ini agar anda sentiasa terhubung dengan keluarga dan rakan-rakan.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Pullman Okol Golf Resort And Spa

2027 Gorni Okol, Sofia-Grad, Bulgaria
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Pullman Okol Golf Resort And Spa
Lobi 2 Pullman Okol Golf Resort And Spa

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Pullman Okol Golf Resort And Spa

Lokasi


Pullman Okol Golf Resort And Spa ialah sebuah hotel dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Sofia.

Tentang Pullman Okol Golf Resort And Spa

Perkhidmatan kualiti tertinggi berserta kemudahan yang banyak akan membolehkan anda mendapat pengalaman percutian yang paling baik.

Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.

Akses WiFi tersedia dalam kawasan umum penginapan ini agar anda sentiasa terhubung dengan keluarga dan rakan-rakan.

Dapatkan saat yang berharga dan tidak dapat dilupakan sepanjang penginapan anda di Pullman Okol Golf Resort And Spa.

Semua kemudahan dari Pullman Okol Golf Resort And Spa

Ruang Umum Pullman Okol Golf Resort And Spa
Ruang Umum
Lobi Pullman Okol Golf Resort And Spa
Lobi
Bilik Tidur Pullman Okol Golf Resort And Spa
Bilik Tidur
Lain-lain Pullman Okol Golf Resort And Spa
Lain-lain
Restoran Pullman Okol Golf Resort And Spa
Restoran

Umum

  • Penyaman Udara
  • Bilik larangan merokok

Kemudahan Umum

  • Parkir
  • WiFi di kawasan umum

Kemudahan OKU

  • Akses kerusi roda

Perkhidmatan Hotel

  • Penyambut tetamu 24 jam

Kemudahan Perniagaan

  • Mesin fotokopi

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Pullman Okol Golf Resort And Spa

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 15:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00
Polisi hotel belum tersedia.

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
AC, Meja Depan 24 jam, Parkir, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - hingga 12:00
Bilik tersedia di Pullman Okol Golf Resort And Spa
149
Bilangan tingkat di Pullman Okol Golf Resort And Spa
4
Fasilitas lain di Pullman Okol Golf Resort And Spa
Penyaman Udara, Bilik larangan merokok, WiFi di kawasan umum, Akses kerusi roda, Penyambut tetamu 24 jam

Soalan lazim tentang Pullman Okol Golf Resort And Spa

Apa facilities yang tersedia di Pullman Okol Golf Resort And Spa?
Berikut facilities yang ada di Pullman Okol Golf Resort And Spa seperti AC, Meja Depan 24 jam, Parkir, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Pullman Okol Golf Resort And Spa?
Masa check-in di Pullman Okol Golf Resort And Spa bermula dari Dari 15:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Pullman Okol Golf Resort And Spa?
Pullman Okol Golf Resort And Spa ialah hotel bertaraf 5.0-bintang.
Berapakah bilangan tingkat di Pullman Okol Golf Resort And Spa?
Pullman Okol Golf Resort And Spa mempunyai 4 tingkat.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Pullman Okol Golf Resort And Spa?
Jumlah keseluruhan bilik di Pullman Okol Golf Resort And Spa ialah 149.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Pullman Okol Golf Resort And Spa

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Bilik Tidur 4 Pullman Okol Golf Resort And Spa

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!