Puffin Lodge

Lain-lain
Di Kawasan
Lihat Peta
Trewetha Farm, St. Endellion, Cornwall, England, PL29 3RU
Puffin Lodge terletak di kawasan / bandar St Endellion.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Puffin Lodge

Trewetha Farm, St. Endellion, Cornwall, England, PL29 3RU
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Puffin Lodge
Luar Bangunan 2 Puffin Lodge

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Puffin Lodge

General


Berdekatan dengan Port Gaverne Beach

Location


Dengan penginapan di kotej ini dalam Port Isaac, anda akan bersebelahan padang golf, berdekatan dengan Cornwall Area of Outstanding Natural Beauty dan 2-minute drive from Cliffside Gallery. Kotej golf ini berada 16.1 km dari Kastil Tintagel dan 26.8 km dari Pelabuhan Padstow.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Cornwall Area of Outstanding Natural Beauty - 0.1 km / 0.1 mi
Port Gaverne Beach - 0.8 km / 0.5 mi
Cliffside Gallery - 1.4 km / 0.8 mi
South West Coast Path Section 14 Trailhead - 1.5 km / 0.9 mi
South West Coast Path Section 13 Trailhead - 1.5 km / 0.9 mi
Pantai Port Isaac - 1.5 km / 0.9 mi
Cornish Coast Day Adventures - 2.5 km / 1.6 mi
Pantai Polzeath - 9.7 km / 6 mi
Pantai Tregardock - 9.7 km / 6 mi
Hayle Bay - 9.9 km / 6.1 mi
Pantai Trebarwith - 12.6 km / 7.8 mi
Brea Beach - 12.9 km / 8 mi
Muzium Utara Cornwall - 13.2 km / 8.2 mi
Kelab Golf St. Enodoc - 13.3 km / 8.3 mi
Camelford Leisure Centre - 13.5 km / 8.4 mi

Lapangan terbang utama terdekat adalah Newquay (NQY-Newquay Cornwall) - 31.6 km / 19.7 mi

Facilities


Nikmati pemandangan dari taman dan gunakan kemudahan seperti tempat berkelah.

Business Facilities


Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Rooms


Selesakan diri anda dalam kotej yang dihias secara berasingan ini, menampilkan sebuah dapur dengan sebuah peti sejuk serta sebuah mesin basuh pinggan mangkuk. Akses Internet wayarles percuma tersedia untuk memastikan anda kekal terhubung.Kemudahan termasuk sebuah cerek elektrik dan sebuah mesin basuh.

Semua kemudahan dari Puffin Lodge

Kemudahan Hiburan Puffin Lodge
Kemudahan Hiburan
Ruang Umum Puffin Lodge
Ruang Umum
Luar Bangunan Puffin Lodge
Luar Bangunan
Lain-lain Puffin Lodge
Lain-lain
Restoran Puffin Lodge
Restoran

Aktiviti

  • Kawasan berkelah
  • Taman

Umum

  • Parkir

Kemudahan Umum

  • Kawasan bebas rokok

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Puffin Lodge

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
16:00 - 23:00
Daftar keluar:
Sebelum 09:30

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
, Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Service Animals Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 16:00 - 23:00 - hingga 09:30
Bilik tersedia di Puffin Lodge
1
Fasilitas lain di Puffin Lodge
Kawasan berkelah, Taman, Parkir, Kawasan bebas rokok

Soalan lazim tentang Puffin Lodge

Kapan waktu check-in & check-out di Puffin Lodge?
Masa check-in di Puffin Lodge bermula dari 16:00 - 23:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 09:30
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Puffin Lodge?
Puffin Lodge ialah hotel bertaraf 3.5-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Puffin Lodge?
Jumlah keseluruhan bilik di Puffin Lodge ialah 1.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Puffin Lodge

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Puffin Lodge

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!