Ferienwohnungen Hafnerkarl

Apartmen
Di Kawasan
Lihat Peta
Kindergartenweg 7, Tirschenreuth, Upper Palatinate, Bavaria, Germany, 95685

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Parkir
Ferienwohnungen Hafnerkarl ialah sebuah apartmen dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Falkenberg, Markt.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Ferienwohnungen Hafnerkarl

Kindergartenweg 7, Tirschenreuth, Upper Palatinate, Bavaria, Germany, 95685
Temui Lebih Banyak Tempat
Lain-lain Ferienwohnungen Hafnerkarl
Lain-lain 2 Ferienwohnungen Hafnerkarl

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Ferienwohnungen Hafnerkarl

General


Di Falkenberg

Location


Dengan penginapan di pangsapuri ini di Falkenberg, anda akan berada dalam lingkungan 15 minit memandu dari Taman Alam Semula Jadi Steinwald dan Fischhofpark Tirschenreuth. Pangsapuri ini berada 8.4 km dari Taman Alam Semula Jadi Hutan Palatinate Atas Utara dan 14.3 km dari Pusat Rekreasi Erbendorf.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Taman Alam Semula Jadi Steinwald - 3.6 km / 2.3 mi
Taman Alam Semula Jadi Hutan Palatinate Atas Utara - 8.4 km / 5.2 mi
Fischhofpark Tirschenreuth - 11.1 km / 6.9 mi
Pusat Rekreasi Erbendorf - 14.3 km / 8.9 mi
Hutan Batu - 17.4 km / 10.8 mi
Taman Bersejarah Baernau-Tachov - 18.6 km / 11.5 mi
Runtuhan Kastil Weißenstein - 19.2 km / 11.9 mi
Vogelfelsen - 20.6 km / 12.8 mi
Menara Upper Palatinate - 21.5 km / 13.3 mi
Pergunungan Fichtel - 23 km / 14.3 mi
Basilika, Biara Cistercian dan Perpustakaan - 24.2 km / 15 mi
Pasar Spalicek - 34.2 km / 21.2 mi
Kastil Friedrichsburg - 34.3 km / 21.3 mi
Kastil Cheb - 34.3 km / 21.3 mi
Gereja Kecil St Erhard dan Ursula - 34.5 km / 21.4 mi

Facilities


Nikmati pemandangan dari taman.

Business Facilities


Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Rooms


Selesakan diri anda dalam pangsapuri ini, menampilkan sebuah dapur dengan sebuah peti sejuk serta sebuah ketuhar. Televisyen skrin rata 30 inci dengan rancangan kabel sebagai hiburan di samping akses Internet wayarles percuma memastikan anda kekal terhubung.

Semua kemudahan dari Ferienwohnungen Hafnerkarl

Lain-lain Ferienwohnungen Hafnerkarl
Lain-lain

Kemudahan Umum

  • Parkir
  • Kawasan bebas rokok

Aktiviti

  • Taman

Umum

  • Parkir

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Ferienwohnungen Hafnerkarl

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 15:00
Daftar keluar:
Sebelum 11:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima wang tunai
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
  • Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak
, Tidak ada meja depan (tempat menyambut tetamu) di hartanah ini.Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi. Hos akan menyambut tetamu ketika ketibaan. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Parkir
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - hingga 11:00
Bilik tersedia di Ferienwohnungen Hafnerkarl
1
Fasilitas lain di Ferienwohnungen Hafnerkarl
Kawasan bebas rokok, Taman

Soalan lazim tentang Ferienwohnungen Hafnerkarl

Apa facilities yang tersedia di Ferienwohnungen Hafnerkarl?
Berikut facilities yang ada di Ferienwohnungen Hafnerkarl seperti Parkir. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Ferienwohnungen Hafnerkarl?
Masa check-in di Ferienwohnungen Hafnerkarl bermula dari Dari 15:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Ferienwohnungen Hafnerkarl?
Ferienwohnungen Hafnerkarl ialah hotel bertaraf 0.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Ferienwohnungen Hafnerkarl?
Jumlah keseluruhan bilik di Ferienwohnungen Hafnerkarl ialah 1.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Ferienwohnungen Hafnerkarl

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Ferienwohnungen Hafnerkarl

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!