Hotel Jakobslust

Hotel
Di Kawasan
Lihat Peta
Jakobstraße 15, Grünstadt, Bad Dürkheim, Rheinland-Pfalz, Germany, 67269

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Parkir
WiFi
Lif
Hotel Jakobslust terletak di kawasan / bandar Grünstadt.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Hotel Jakobslust

Jakobstraße 15, Grünstadt, Bad Dürkheim, Rheinland-Pfalz, Germany, 67269
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Hotel Jakobslust
Luar Bangunan 2 Hotel Jakobslust

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Hotel Jakobslust

General


Berdekatan dengan Weingut Michael Schroth

Location


Dengan penginapan di Hotel Jakobslust dalam Gruenstadt, anda akan berdekatan dengan Taman Semula Jadi Hutan Palatinate dan 3-minute drive from Weingut Michael Schroth. Hotel ini berada 4.6 km dari Istana Neuleiningen dan 5.6 km dari Wöhrle.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Taman Semula Jadi Hutan Palatinate - 0.1 km / 0.1 mi
Weingut Michael Schroth - 2.1 km / 1.3 mi
Istana Neuleiningen - 4.3 km / 2.7 mi
Wöhrle - 5.6 km / 3.5 mi
Kilang Wain Phillip Kuhn - 7.4 km / 4.6 mi
Weingut Petri - 8.2 km / 5.1 mi
Noll - 10.3 km / 6.4 mi
Muzium Mainan - 10.9 km / 6.8 mi
Tempat Membuat Wain Schales - 12.1 km / 7.5 mi
Villa Weilberg - 12.6 km / 7.8 mi
Gradierwerk Bad Durkheim - 14.1 km / 8.8 mi
Gutzler - 14.2 km / 8.8 mi
Flaggenturm - 16.2 km / 10.1 mi
Villa Wachenheim - 17 km / 10.6 mi
Biara Limburg - 17.8 km / 11.1 mi

Lapangan terbang terdekat ialah:
Mannheim (MHG) - 44.3 km / 27.6 mi
Mainz (QFZ-Mainz Finthen) - 72.7 km / 45.2 mi
Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) - 91.7 km / 57 mi
Frankfurt (HHN-Frankfurt - Hahn) - 118.5 km / 73.6 mi

Facilities


Nikmati pemandangan dari teres atas bumbung dan gunakan kemudahan seperti akses Internet wayarles percuma dan perkhidmatan perkahwinan.

Business Facilities


Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk akses Internet (berwayar) kelajuan tinggi percuma, pusat perniagaan dan kakitangan berbilang bahasa. Kemudahan acara di hotel ini terdiri daripada ruang persidangan dan sebuah bilik mesyuarat. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Dining


Sarapan disediakan dengan dikenakan bayaran.

Rooms


Selesakan diri anda di salah satu daripada 20 bilik tamu.

Semua kemudahan dari Hotel Jakobslust

Dewan Majlis Hotel Jakobslust
Dewan Majlis
Ruang Umum Hotel Jakobslust
Ruang Umum
Lobi Hotel Jakobslust
Lobi
Luar Bangunan Hotel Jakobslust
Luar Bangunan
Lain-lain Hotel Jakobslust
Lain-lain

Kemudahan Umum

  • Kawasan bebas rokok
  • Peti keselamatan
  • Lif

Perkhidmatan Hotel

  • Penyimpanan bagasi
  • Kakitangan berbilang bahasa
  • Perkhidmatan perkahwinan

Kemudahan Perniagaan

  • Kemudahan perniagaan
  • Bilik persidangan
  • Stesen komputer

Kemudahan Internet

  • Internet LAN
  • WiFi percuma

Umum

  • Parkir
  • Teres atas bumbung

Pengangkutan

  • Parkir bas/trak

Makanan dan Minuman

  • Sarapan

Kemudahan OKU

  • Parkir mudah diakses OKU

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Hotel Jakobslust

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
15:00 - 20:00
Daftar keluar:
Sebelum 11:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit
  • Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
, Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Service Animals Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Parkir, WiFi, Lif
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - 20:00 - hingga 11:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Bilik tersedia di Hotel Jakobslust
20
Fasilitas lain di Hotel Jakobslust
Kawasan bebas rokok, Peti keselamatan, Penyimpanan bagasi, Kakitangan berbilang bahasa, Perkhidmatan perkahwinan

Soalan lazim tentang Hotel Jakobslust

Apa facilities yang tersedia di Hotel Jakobslust?
Berikut facilities yang ada di Hotel Jakobslust seperti Parkir, WiFi, Lif. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Hotel Jakobslust?
Masa check-in di Hotel Jakobslust bermula dari 15:00 - 20:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:00
Adakah Hotel Jakobslust menyediakan sarapan pagi?
Ya, Hotel Jakobslust menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Hotel Jakobslust?
Hotel Jakobslust ialah hotel bertaraf 0.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Hotel Jakobslust?
Jumlah keseluruhan bilik di Hotel Jakobslust ialah 20.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Hotel Jakobslust

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Hotel Jakobslust

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!