Hotel Pflug

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
Obere Torstraße 12, Dornhan, Freiburg, Baden-Württemberg, Germany, 72175

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Parkir
Lif
Hotel Pflug terletak di kawasan / bandar Dornhan.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Hotel Pflug

Obere Torstraße 12, Dornhan, Freiburg, Baden-Württemberg, Germany, 72175
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Hotel Pflug
Luar Bangunan 2 Hotel Pflug

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Hotel Pflug

General


Di Dornhan

Location


Dengan penginapan di Hotel Pflug di Dornhan, anda akan berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Taman Alam Semula Jadi Hutan Hitam Tengah-Utara dan Alpirsbacher Klosterbraeu Brewing World. Hotel ini berada 32.6 km dari Taman Negara Black Forest dan 48.1 km dari Air Terjun Triberg.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Taman Alam Semula Jadi Hutan Hitam Tengah-Utara - 3.3 km / 2.1 mi
Alpirsbacher Klosterbraeu Brewing World - 10.8 km / 6.7 mi
Alpirsbach, Jerman - 10.9 km / 6.8 mi
Kelab Golf Freudenstadt - 18.7 km / 11.6 mi
Freudenstadt Marktplatz - 20.1 km / 12.5 mi
Hirschgrund - Zipline Area Schwarzwald - 22.3 km / 13.8 mi
Muzium Auto dan Uhrenwelt Schwarzwald - 24.3 km / 15.1 mi
TK Elevator Testturm - 26 km / 16.1 mi
Laluan Basikal Neckartal - 26.4 km / 16.4 mi
Gereja Klosterreichenbach - 30.7 km / 19.1 mi
Dorotheenhutte Wolfach - 32.4 km / 20.1 mi
Taman Negara Black Forest - 32.6 km / 20.3 mi
Taman Alam Semula Jadi Hutan Hitam Selatan - 32.7 km / 20.3 mi
Burg Tannenfels - 33 km / 20.5 mi
MiMa, Muzium Mineral dan Matematik - 33.2 km / 20.6 mi

Facilities


hotel bebas asap rokok ini menampilkan tempat letak kenderaan percuma berhampiran dan denai kemba/berbasikal berdekatan.

Business Facilities


Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk lif dan mesin layan diri. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Dining


Nikmati sajian yang memuaskan di Restaurant Farrenstall yang disediakan untuk tetamu Hotel Pflug.

Rooms


Inaplah di salah satu daripada 12 bilik tamu yang menampilkan Televisyen LED. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan pancuran mandi dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi meja, manakala pengemasan disediakan Pengemasan tersedia atas permintaan..

Semua kemudahan dari Hotel Pflug

Dewan Majlis Hotel Pflug
Dewan Majlis
Lobi Hotel Pflug
Lobi
Luar Bangunan Hotel Pflug
Luar Bangunan
Lain-lain Hotel Pflug
Lain-lain
Restoran Hotel Pflug
Restoran

Kemudahan Umum

  • Parkir
  • Kawasan bebas rokok
  • Lif

Kemudahan OKU

  • Parkir mudah diakses OKU
  • Laluan mudah diakses OKU

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Hotel Pflug

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
15:00 - 22:00
Daftar keluar:
Sebelum 10:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
, Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 15:00 - 22:00. Jika anda merancang untuk tiba selepas 15:00, sila hubungi hartanah lebih awal menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan.  Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Only Dogs Cats Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Parkir, Lif
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - 22:00 - hingga 10:00
Bilik tersedia di Hotel Pflug
12
Fasilitas lain di Hotel Pflug
Kawasan bebas rokok, Parkir mudah diakses OKU, Laluan mudah diakses OKU

Soalan lazim tentang Hotel Pflug

Apa facilities yang tersedia di Hotel Pflug?
Berikut facilities yang ada di Hotel Pflug seperti Parkir, Lif. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Hotel Pflug?
Masa check-in di Hotel Pflug bermula dari 15:00 - 22:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 10:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Hotel Pflug?
Hotel Pflug ialah hotel bertaraf 0.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Hotel Pflug?
Jumlah keseluruhan bilik di Hotel Pflug ialah 12.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Hotel Pflug

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Hotel Pflug

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!