Pension Antje Ekert

Rumah Tetamu
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
Seefelderstr., 3, Bodenseekreis, Tübingen, Baden-Württemberg, Germany, 88690

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Parkir
WiFi
Pension Antje Ekert terletak di kawasan / bandar Uhldingen-Mühlhofen.
Lihat Lebih

Persekitaran Pension Antje Ekert

Seefelderstr., 3, Bodenseekreis, Tübingen, Baden-Württemberg, Germany, 88690
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Pension Antje Ekert
Luar Bangunan 2 Pension Antje Ekert

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Pension Antje Ekert

Lokasi
Pension Antje Ekert terletak di kawasan / bandar Uhldingen-Mühlhofen.

Tentang Pension Antje Ekert

Tidak semua rumah tetamu membenarkan tetamu membawa haiwan peliharaan, tetapi Pension Antje Ekert mengalu-alukan rakan berbulu anda dengan polisi istimewanya. Hotel mesra haiwan peliharaan ini membolehkan anda menikmati percutian tanpa perlu risau tentang meninggalkan haiwan peliharaan anda di rumah.

Pension Antje Ekert ialah pilihan yang ideal bagi anda yang inginkan penginapan yang selesa dan mampu milik.

Semua kemudahan dari Pension Antje Ekert

Luar Bangunan Pension Antje Ekert
Luar Bangunan
Bilik Tidur Pension Antje Ekert
Bilik Tidur
Lain-lain Pension Antje Ekert
Lain-lain
Restoran Pension Antje Ekert
Restoran

Makanan dan Minuman

  • Sarapan

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Umum

  • Kawasan merokok

Kemudahan Umum

  • Parkir

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Pension Antje Ekert

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
  • Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
, Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Service Animals Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Parkir, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - 20:00 - hingga 10:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Bilik tersedia di Pension Antje Ekert
11
Fasilitas lain di Pension Antje Ekert
Sarapan, WiFi percuma, Kawasan merokok

Soalan lazim tentang Pension Antje Ekert

Apa facilities yang tersedia di Pension Antje Ekert?
Berikut facilities yang ada di Pension Antje Ekert seperti Parkir, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Pension Antje Ekert?
Masa check-in di Pension Antje Ekert bermula dari 15:00 - 20:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 10:00
Adakah Pension Antje Ekert menyediakan sarapan pagi?
Ya, Pension Antje Ekert menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Pension Antje Ekert?
Pension Antje Ekert ialah hotel bertaraf 0.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Pension Antje Ekert?
Jumlah keseluruhan bilik di Pension Antje Ekert ialah 11.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Pension Antje Ekert

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Luar Bangunan 4 Pension Antje Ekert

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Suite 6-1, Tingkat 6, Wisma UOA Damansara II, No. 6 Changkat Semantan, Damansara Heights, 50490 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved.