Pension Kräutermühlenhof

Pension
Di Kawasan
Lihat Peta
Kurparkstraße 7b, Burg (Spreewald), Spree-Neiße, Brandenburg, Germany, 03096

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Restoran
WiFi
Pension Kräutermühlenhof ialah sebuah penginapan dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Burg (Spreewald).
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Pension Kräutermühlenhof

Kurparkstraße 7b, Burg (Spreewald), Spree-Neiße, Brandenburg, Germany, 03096
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Pension Kräutermühlenhof
Luar Bangunan 2 Pension Kräutermühlenhof

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Pension Kräutermühlenhof

General


Berdekatan dengan Burg im Spreewald - Pejabat Maklumat Pelancong

Location


Penginapan di Pension Kräutermühlenhof menempatkan anda di tengah-tengah Burg, 2 minit memandu dari Spreewald-Therme dan 12 minit dari Holländerwindmühle Straupitz. Rumah tumpangan (pension) ini berada 14.2 km dari Istana Slavic Radusch dan 16.5 km dari Universiti Teknologi Brandenburg Cottbus-Senftenberg.

Attractions


Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Burg im Spreewald - Pejabat Maklumat Pelancong - 0.5 km / 0.3 mi
Gereja Burg (Spreewald) - 0.6 km / 0.3 mi
Heimatstube Burg - 0.6 km / 0.4 mi
Spreewald-Therme - 1.1 km / 0.7 mi
Menara Bismarck - 1.8 km / 1.1 mi
Taman Sesat - 5.6 km / 3.5 mi
Gereja Wendish-German double - 8.9 km / 5.5 mi
Gereja Desa Straupitz - 12 km / 7.5 mi
Holländerwindmühle Straupitz - 12.4 km / 7.7 mi
Istana Slavic Radusch - 14.2 km / 8.8 mi
Daerah Tasik Lusatian - 16 km / 10 mi
Universiti Teknologi Brandenburg Cottbus-Senftenberg - 16.5 km / 10.2 mi
Dewan Bandar Cottbus - 17 km / 10.6 mi
Teater Negeri Cottbus - 17.2 km / 10.7 mi
Taman Schiller - 17.2 km / 10.7 mi

Facilities


Kecapi pemandangan dari teres dan taman dan gunakan kemudahan seperti akses Internet wayarles percuma.

Business Facilities


Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk kakitangan berbilang bahasa dan tempat simpanan bagasi. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Dining


Untuk makan tengah hari atau makan malam, dapatkan santapan di Zur Kräutermühle, sebuah restoran yang pakar dalam masakan serantau. Anda juga boleh mendapatkan snek di kedai kopi atau kafe. Sarapan bufet percuma disajikan pada setiap hari dari 8:00 hingga 10:00.

Rooms


Selesakan diri anda di salah satu daripada 15 bilik tamu yang dilengkapkan perabot secara berasingan serta menampilkan peti sejuk dan televisyen skrin rata. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program satelit disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan pancuran mandi dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi tempat duduk berasingan, manakala pengemasan disediakan setiap hari.

Semua kemudahan dari Pension Kräutermühlenhof

Kemudahan Hiburan Pension Kräutermühlenhof
Kemudahan Hiburan
Dewan Majlis Pension Kräutermühlenhof
Dewan Majlis
Lobi Pension Kräutermühlenhof
Lobi
Luar Bangunan Pension Kräutermühlenhof
Luar Bangunan
Lain-lain Pension Kräutermühlenhof
Lain-lain

Aktiviti

  • Kedai
  • Taman

Makanan dan Minuman

  • Sarapan
  • Sarapan bufet

Umum

  • Parkir
  • Teres

Kemudahan Umum

  • Kawasan bebas rokok
  • Kedai kopi

Perkhidmatan Hotel

  • Penyimpanan bagasi
  • Kakitangan berbilang bahasa

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Pension Kräutermühlenhof

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
14:00 - 20:00
Daftar keluar:
Sebelum 10:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad debit dan wang tunai
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
  • Harap maklum bahawa norma budaya dan dasar tetamu mungkin berbeza mengikut negara dan hartanah; dasar yang disenaraikan diberikan oleh hartanah
  • Hartanah ini menerima kad EC sebagai kaedah pembayaran tambahan.
, Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 14:00 - 18:00. Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi. Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad. Untuk apa-apa soalan, sila hubungi hartanah menggunakan maklumat pada pengesahan tempahan. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Restoran, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - 20:00 - hingga 10:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Bilik tersedia di Pension Kräutermühlenhof
15
Bilangan tingkat di Pension Kräutermühlenhof
2
Fasilitas lain di Pension Kräutermühlenhof
Kedai, Taman, Sarapan, Sarapan bufet, Parkir

Soalan lazim tentang Pension Kräutermühlenhof

Apa facilities yang tersedia di Pension Kräutermühlenhof?
Berikut facilities yang ada di Pension Kräutermühlenhof seperti Restoran, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Pension Kräutermühlenhof?
Masa check-in di Pension Kräutermühlenhof bermula dari 14:00 - 20:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 10:00
Adakah Pension Kräutermühlenhof menyediakan sarapan pagi?
Ya, Pension Kräutermühlenhof menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Pension Kräutermühlenhof?
Pension Kräutermühlenhof ialah hotel bertaraf 0.0-bintang.
Berapakah bilangan tingkat di Pension Kräutermühlenhof?
Pension Kräutermühlenhof mempunyai 2 tingkat.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Pension Kräutermühlenhof

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Luar Bangunan 4 Pension Kräutermühlenhof

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!