Tiemanns Boardinghouse

Service Apartment
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
Espohlstraße 9, Lemförde, Flecken, Diepholz, Lower Saxony, Germany, 49448

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
WiFi
Penginapan di Tiemanns Boardinghouse ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Lemförde.
Lihat Lebih

Persekitaran Tiemanns Boardinghouse

Espohlstraße 9, Lemförde, Flecken, Diepholz, Lower Saxony, Germany, 49448
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Tiemanns Boardinghouse
Bilik Tidur 2 Tiemanns Boardinghouse

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Tiemanns Boardinghouse

Lokasi
Penginapan di Tiemanns Boardinghouse ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Lemförde.

Tentang Tiemanns Boardinghouse

Perkhidmatan terbaik dan pelbagai kemudahan yang disediakan akan membuat anda berpuas hati sepanjang penginapan anda di Tiemanns Boardinghouse.

Dengan semua kemudahan yang ditawarkan, Tiemanns Boardinghouse adalah tempat yang sesuai untuk menginap.

Semua kemudahan dari Tiemanns Boardinghouse

Ruang Umum Tiemanns Boardinghouse
Ruang Umum
Luar Bangunan Tiemanns Boardinghouse
Luar Bangunan
Bilik Tidur Tiemanns Boardinghouse
Bilik Tidur
Lain-lain Tiemanns Boardinghouse
Lain-lain
Restoran Tiemanns Boardinghouse
Restoran

Aktiviti

  • Barbeku
  • Taman

Pengangkutan

  • Sewaan basikal

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Umum

  • Parkir

Perkhidmatan Hotel

  • Perkhidmatan perubatan

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Tiemanns Boardinghouse

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 12:00
Daftar keluar:
Sebelum 11:00
Polisi hotel belum tersedia.

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 12:00 - hingga 11:00
Bilik tersedia di Tiemanns Boardinghouse
20
Fasilitas lain di Tiemanns Boardinghouse
Barbeku, Taman, Sewaan basikal, WiFi percuma, Parkir

Soalan lazim tentang Tiemanns Boardinghouse

Apa facilities yang tersedia di Tiemanns Boardinghouse?
Berikut facilities yang ada di Tiemanns Boardinghouse seperti WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Tiemanns Boardinghouse?
Masa check-in di Tiemanns Boardinghouse bermula dari Dari 12:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Tiemanns Boardinghouse?
Tiemanns Boardinghouse ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Tiemanns Boardinghouse?
Jumlah keseluruhan bilik di Tiemanns Boardinghouse ialah 20.
Adakah tempat letak kereta disediakan di Tiemanns Boardinghouse?
Ya, Tiemanns Boardinghouse menyediakan tempat letak kereta. Sila hubungi pihak hotel untuk maklumat lanjut.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Tiemanns Boardinghouse

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Bilik Tidur 4 Tiemanns Boardinghouse

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved