Hotel Sumire

Lain-lain
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
3-13-23, Fukuoka, Kitakyushu, Kyushu, Japan, 750-0025

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Parkir
Hotel Sumire terletak di kawasan / bandar Moji.
Lihat Lebih
Log masuk berjaya!
Sekarang anda boleh menikmati lebih banyak manfaat, termasuk pilihan untuk membuat pembayaran menjelang tarikh penginapan anda!

Persekitaran Hotel Sumire

3-13-23, Fukuoka, Kitakyushu, Kyushu, Japan, 750-0025
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Hotel Sumire
Luar Bangunan 2 Hotel Sumire

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Hotel Sumire

Lokasi


Hotel Sumire terletak di kawasan / bandar Moji.

Tentang Hotel Sumire

Rawatan spa ialah salah satu ciri utama penginapan. Manjakan diri anda dengan rawatan santai yang menyegarkan anda.

Bergembiralah dengan pelbagai kemudahan hiburan yang tersedia untuk anda dan seisi keluarga di Hotel Sumire, sebuah penginapan yang menarik untuk percutian keluarga anda.

Perkhidmatan terbaik dan pelbagai kemudahan yang disediakan akan membuat anda berpuas hati sepanjang penginapan anda di Hotel Sumire.

Dapatkan tawaran terbaik untuk rawatan spa yang paling berkualiti bagi tujuan istirehat dan meremajakan diri anda.

Dengan semua kemudahan yang ditawarkan, Hotel Sumire adalah tempat yang sesuai untuk menginap.

Semua kemudahan dari Hotel Sumire

Kemudahan Hiburan Hotel Sumire
Kemudahan Hiburan
Lobi Hotel Sumire
Lobi
Luar Bangunan Hotel Sumire
Luar Bangunan
Lain-lain Hotel Sumire
Lain-lain
Restoran Hotel Sumire
Restoran

Mesra Keluarga

  • Alat permainan
  • Permainan kanak-kanak

Makanan dan Minuman

  • Hidangan Kaiseki
  • Sarapan

Umum

  • Kawasan merokok
  • Parkir

Perkhidmatan Hotel

  • Penyimpanan bagasi
  • Pekerja rencam

Aktiviti

  • Spa

Kemudahan Umum

  • Parkir

Kemudahan Perniagaan

  • Bilik mesyuarat

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Hotel Sumire

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
16:00 - 19:00
Daftar keluar:
Sebelum 10:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Tetamu mesti menghubungi hartanah ini lebih awal untuk menempah akses ke permandian awam
  • Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima
  • Hartanah ini mempunyai hak untuk melakukan prapengesahan kepada kad kredit tetamu sebelum ketibaan.
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
, Meja sambut tetamu dibuka setiap hari dari 6:00 - 21:00. Hartanah ini tidak menawarkan daftar masuk selepas waktu operasi. Kakitangan berada di meja sambut tetamu untuk masa yang terhad. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Parkir
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 16:00 - 19:00 - hingga 10:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Bilik tersedia di Hotel Sumire
10
Fasilitas lain di Hotel Sumire
Alat permainan, Permainan kanak-kanak, Hidangan Kaiseki, Sarapan, Kawasan merokok

Soalan lazim tentang Hotel Sumire

Apa facilities yang tersedia di Hotel Sumire?
Berikut facilities yang ada di Hotel Sumire seperti Parkir. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Hotel Sumire?
Masa check-in di Hotel Sumire bermula dari 16:00 - 19:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 10:00
Adakah Hotel Sumire menyediakan sarapan pagi?
Ya, Hotel Sumire menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Hotel Sumire?
Hotel Sumire ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Hotel Sumire?
Jumlah keseluruhan bilik di Hotel Sumire ialah 10.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Hotel Sumire

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Hotel Sumire

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved
Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!