The View at Champasak

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
Ban Wat That, Luang Prabang, Luang Prabang Province, Laos, Champasack, Champasak, Laos

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Restoran
WiFi
The View at Champasak terletak di kawasan / bandar Champasak.
Lihat Lebih

Persekitaran The View at Champasak

Ban Wat That, Luang Prabang, Luang Prabang Province, Laos, Champasack, Champasak, Laos
Temui Lebih Banyak Tempat

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai The View at Champasak

Lokasi
The View at Champasak terletak di kawasan / bandar Champasak.

Tentang The View at Champasak

Perkhidmatan terbaik dan pelbagai kemudahan yang disediakan akan membuat anda berpuas hati sepanjang penginapan anda di The View at Champasak.

Nikmati hidangan kegemaran anda dengan makanan istimewa dari The View at Champasak eksklusif untuk anda.

Dengan semua kemudahan yang ditawarkan, The View at Champasak adalah tempat yang sesuai untuk menginap.

Semua kemudahan dari The View at Champasak

Makanan dan Minuman

  • Bar snek
  • Sarapan
  • Bar

Kemudahan Umum

  • OTHER
  • Kopi/teh di lobi
  • Restoran

Aktiviti

  • Kawasan berkelah
  • Taman

Perkhidmatan Hotel

  • Minuman alu-aluan
  • Meja depan

Pengangkutan

  • Sewaan basikal

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Umum

  • Parkir

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di The View at Champasak

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 13:00
Daftar keluar:
Sebelum 11:00
CheckIn:1:30 PM - 9:00 PM; CheckOut:11:30 AM

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Restoran, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 13:00 - hingga 11:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Fasilitas lain di The View at Champasak
Bar snek, Sarapan, Bar, OTHER, Kopi/teh di lobi

Soalan lazim tentang The View at Champasak

Apa facilities yang tersedia di The View at Champasak?
Berikut facilities yang ada di The View at Champasak seperti Restoran, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di The View at Champasak?
Masa check-in di The View at Champasak bermula dari Dari 13:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:00
Adakah The View at Champasak menyediakan sarapan pagi?
Ya, The View at Champasak menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh The View at Champasak?
The View at Champasak ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di The View at Champasak

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved