HOTEL VILLA CANTABRIA

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
8.2
Sangat Baik
10 ulasan
Di Kawasan
Lihat Peta
Salvador Chávez Magaña km 1, Mascota, Estado de Jalisco, Mexico, 46900

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Kolam Renang
Meja Depan 24 jam
Parkir
WiFi
Penginapan di HOTEL VILLA CANTABRIA ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Mascota. Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.
Lihat Lebih

Persekitaran HOTEL VILLA CANTABRIA

Salvador Chávez Magaña km 1, Mascota, Estado de Jalisco, Mexico, 46900
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan HOTEL VILLA CANTABRIA
Luar Bangunan 2 HOTEL VILLA CANTABRIA

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai HOTEL VILLA CANTABRIA

General
Berdekatan dengan Runtuhan Kuil La Preciosa Sangre

Location
Apabila anda menginap di HOTEL VILLA CANTABRIA di Mascota, anda akan berada di pergunungan, dalam lingkungan 5 minit memandu dari Runtuhan Kuil La Preciosa Sangre dan Gereja Nuestra Senora de los Dolores. Hotel ini berada 2.9 km dari Dataran Utama dan 3.2 km dari Muzium Arkeologi Mascota.

Attractions
Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Runtuhan Kuil La Preciosa Sangre - 2.3 km / 1.4 mi
Gereja Nuestra Senora de los Dolores - 2.9 km / 1.8 mi
Dataran Utama - 2.9 km / 1.8 mi
Muzium Arkeologi Mascota - 3 km / 1.9 mi
Muzium El Pedregal - 3.1 km / 1.9 mi
Tempat Meninjau Salib de Bufa - 4 km / 2.5 mi
Lookout Empangan Corrinchis - 9 km / 5.6 mi
Laguna Juanacatlán - 16.3 km / 10.1 mi
Katedral Talpa Basilica Lady of the Rosary - 31.2 km / 19.4 mi
Dataran San Sebastian Del Oeste - 47.4 km / 29.4 mi
Gereja San Sebastian del Oeste - 47.5 km / 29.5 mi

Lapangan terbang terdekat ialah:
Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Lapangan Terbang Antarabangsa Licenciado Gustavo Diaz Ordaz) - 95.5 km / 59.4 mi
Guadalajara, Jalisco (GDL- Lapangan Terbang Antarabangsa Don Miguel Hidalgo y Costilla) - 248.2 km / 154.2 mi

Facilities
Berseronoklah dengan kemudahan rekreasi seperti kolam renang terbuka atau kecapi pemandangan dari taman.

Business Facilities
Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Dining
Gunakan perkhidmatan bilik (semasa waktu terhad) di hotel. Sarapan Eropah percuma disajikan pada setiap hari dari 9:00 hingga 12:00 tengah hari.

Rooms
Selesakan diri anda di salah satu daripada 12 bilik tamu. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung. Bilik mandi dengan pancuran mandi disediakan. Kemudahan yang disediakan merangkumi percuma uncang teh/kopi segera dan air botol percuma, manakala pengemasan disediakan setiap hari.

Semua kemudahan dari HOTEL VILLA CANTABRIA

Ruang Umum HOTEL VILLA CANTABRIA
Ruang Umum
Luar Bangunan HOTEL VILLA CANTABRIA
Luar Bangunan
Bilik Tidur HOTEL VILLA CANTABRIA
Bilik Tidur
Lain-lain HOTEL VILLA CANTABRIA
Lain-lain

Aktiviti

  • Pakej lamaran romantik
  • Kolam renang terbuka
  • Taman

Makanan dan Minuman

  • Sarapan
  • Sarapan Eropah

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Umum

  • Kawasan merokok
  • Parkir

Kemudahan Umum

  • Parkir

Perkhidmatan Hotel

  • Penyambut tetamu 24 jam

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di HOTEL VILLA CANTABRIA

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
  • Hartanah ini mempunyai ruang luar, seperti balkoni, laman dalam, teres, yang mungkin tidak sesuai untuk kanak-kanak; jika anda mempunyai kebimbangan, kami mengesyorkan agar anda menghubungi hartanah sebelum ketibaan anda untuk mengesahkan jika pihak hartanah dapat menempatkan anda di bilik yang sesuai
, Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Kolam Renang, Meja Depan 24 jam, Parkir, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - 23:00 - hingga 12:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Bilik tersedia di HOTEL VILLA CANTABRIA
12
Fasilitas lain di HOTEL VILLA CANTABRIA
Pakej lamaran romantik, Kolam renang terbuka, Taman, Sarapan, Sarapan Eropah

Soalan lazim tentang HOTEL VILLA CANTABRIA

Apa facilities yang tersedia di HOTEL VILLA CANTABRIA?
Berikut facilities yang ada di HOTEL VILLA CANTABRIA seperti Kolam Renang, Meja Depan 24 jam, Parkir, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di HOTEL VILLA CANTABRIA?
Masa check-in di HOTEL VILLA CANTABRIA bermula dari 15:00 - 23:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Adakah HOTEL VILLA CANTABRIA menyediakan sarapan pagi?
Ya, HOTEL VILLA CANTABRIA menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh HOTEL VILLA CANTABRIA?
HOTEL VILLA CANTABRIA ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di HOTEL VILLA CANTABRIA?
Jumlah keseluruhan bilik di HOTEL VILLA CANTABRIA ialah 12.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di HOTEL VILLA CANTABRIA

8.2
Sangat Baik
Daripada 10 ulasan
Kebersihan

7.4

Perkhidmatan dan Kemudahan

8.8

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong HOTEL VILLA CANTABRIA

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Mijail
10.0
/10
Diulas 23 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Alberca limpia pero un poco fría
Jorge Alberto Zambrano
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
8.0
/10
Diulas 27 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

La cabaña muy amplia. Lo único malo es que tiene cocineta pero no tienen utensilios de cocina. El personal muy amable en todo momento atentos. Nuestra mascota se la paso excelente por el espacio amplio para jugar, lo malo que llegan perros de otros lugares (ranchos cercanos) y hay que estarla cuidando más. La alberca no la usamos, se veía el agua un poco sucia. Pero en general un buen lugar para descansar, disfrutar la naturaleza y el aislamiento porque no hay televisión .
Read More
José
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 30 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Un lugar muy tranquilo a gusto y excelente la atencion
Elizabeth
10.0
/10
Diulas 41 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Las vistas están muy hermosas !!
Alfredo
10.0
/10
Diulas 42 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Alberca bonita pero no tiene calefacción
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Luar Bangunan 4 HOTEL VILLA CANTABRIA

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Suite 6-1, Tingkat 6, Wisma UOA Damansara II, No. 6 Changkat Semantan, Damansara Heights, 50490 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved.