Hotel Classico Timisoara

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
6.0
/10
Baik
3 ulasan
Di Kawasan
Lihat Peta
54 Strada Steaua, Timişoara, Judeţul Timiş, Romania, 300449

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Restoran
Meja Depan 24 jam
WiFi
Penginapan di Hotel Classico Timisoara ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Timișoara. Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.
Lihat Lebih

Persekitaran Hotel Classico Timisoara

54 Strada Steaua, Timişoara, Judeţul Timiş, Romania, 300449
Temui Lebih Banyak Tempat
Perkhidmatan Hotel Hotel Classico Timisoara
Lain-lain 2 Hotel Classico Timisoara

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Hotel Classico Timisoara

General
Berdekatan dengan Piata Balcescu

Location
Terletak di Timisoara, Hotel Classico Timisoara berada dalam lingkungan 5 minit memandu dari Piata Balcescu dan Gereja Reformed Tőkés. Hotel ini berada 3.9 km dari Universiti Politehnica dan 4.2 km dari Katedral Ortodoks Romania.

Attractions
Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Piata Balcescu - 3.6 km / 2.3 mi
Gereja Reformed Tőkés - 3.6 km / 2.3 mi
Universiti Politehnica - 4 km / 2.5 mi
Katedral Ortodoks Romania - 4.2 km / 2.6 mi
Katedral Metropolitan - 4.3 km / 2.7 mi
Tiang Romulus & Remus - 4.4 km / 2.7 mi
Taman Mawar - 4.5 km / 2.8 mi
Dataran Victory - 4.5 km / 2.8 mi
Panggung Opera Timisoara - 4.5 km / 2.8 mi
Kastil Huniade - 4.6 km / 2.9 mi
Muzium Sejarah Banat - 4.6 km / 2.9 mi
Pusat Konvensyen Timișoara - 4.7 km / 2.9 mi
Stadium Dan Paltinisanu - 4.7 km / 2.9 mi
Universiti Barat Timişoara - 4.8 km / 3 mi
Patung St John dari Nepomuk & Perawan Maria - 4.8 km / 3 mi

Lapangan terbang utama terdekat adalah Timisoara (TSR-Traian Vuia) - 24.3 km / 15.1 mi

Facilities
Gunakan kemudahan sesuai yang disediakan seperti akses Internet wayarles percuma, perkhidmatan rencam dan mesin layan diri.

Business Facilities
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk meja/kaunter hadapan 24 jam, tempat simpanan bagasi dan mesin layan diri. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Dining
Sarapan bufet percuma disajikan pada setiap hari dari 7:00 hingga 10:00.

Rooms
Selesakan diri anda di salah satu daripada 28 bilik tamu. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung. Bilik mandi persendirian dengan tab mandi menampilkan pengering rambut dan selipar. Kemudahan yang disediakan merangkumi meja, manakala pengemasan disediakan setiap hari.

Semua kemudahan dari Hotel Classico Timisoara

Perkhidmatan Hotel Hotel Classico Timisoara
Perkhidmatan Hotel
Lain-lain Hotel Classico Timisoara
Lain-lain

Perkhidmatan Hotel

  • Penyimpanan bagasi
  • Penyambut tetamu 24 jam
  • Pekerja rencam

Makanan dan Minuman

  • Sarapan
  • Sarapan bufet

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Umum

  • Parkir

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Hotel Classico Timisoara

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
14:00 - 06:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit, kad debit dan wang tunai
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api
, Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Restoran, Meja Depan 24 jam, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - 06:00 - hingga 12:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Bilik tersedia di Hotel Classico Timisoara
28
Fasilitas lain di Hotel Classico Timisoara
Penyimpanan bagasi, Penyambut tetamu 24 jam, Pekerja rencam, Sarapan, Sarapan bufet

Soalan lazim tentang Hotel Classico Timisoara

Apa facilities yang tersedia di Hotel Classico Timisoara?
Berikut facilities yang ada di Hotel Classico Timisoara seperti Restoran, Meja Depan 24 jam, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Hotel Classico Timisoara?
Masa check-in di Hotel Classico Timisoara bermula dari 14:00 - 06:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Adakah Hotel Classico Timisoara menyediakan sarapan pagi?
Ya, Hotel Classico Timisoara menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Hotel Classico Timisoara?
Hotel Classico Timisoara ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Hotel Classico Timisoara?
Jumlah keseluruhan bilik di Hotel Classico Timisoara ialah 28.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Hotel Classico Timisoara

6.0
Baik
Daripada 3 ulasan
Kebersihan

8.8

Keselesaan Bilik

8.0

Perkhidmatan dan Kemudahan

3.4

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Hotel Classico Timisoara

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Stefania
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
6.0
/10
Diulas 37 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Non molto vicino
Stefania
icon-Rakan dan Keluarga dengan Rakan
Rakan dan Keluarga dengan Rakan
6.0
/10
Diulas 37 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Un albergo in buone condizioni, purtoppo il personale della resepcion da dimenticare.
Christos
icon-Perjalanan Perniagaan
Perjalanan Perniagaan
6.0
/10
Diulas 81 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Classic decoration hotel. A little bit old equipped. The breakfast was very very poor. Almost no choices to eat and those you see you didn't want to try them. The girls in the reception were very kind.
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Hotel Classico Timisoara

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved