Vila As Lux

Lain-lain
Mencari bilik untuk anda...
Di Kawasan
Lihat Peta
Juzno banatskog odreda 17, Zrenjanin 23000, Central Banat, Autonomna Pokrajina Vojvodina, Serbia, 23000
Vila As Lux terletak di kawasan / bandar Daerah Banat Tengah.
Lihat Lebih

Persekitaran Vila As Lux

Juzno banatskog odreda 17, Zrenjanin 23000, Central Banat, Autonomna Pokrajina Vojvodina, Serbia, 23000
Temui Lebih Banyak Tempat
Lain-lain Vila As Lux
Lain-lain 2 Vila As Lux

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Vila As Lux

Lokasi
Vila As Lux terletak di kawasan / bandar Daerah Banat Tengah.

Tentang Vila As Lux

Vila As Lux ialah pilihan yang ideal bagi anda yang inginkan penginapan yang selesa dan mampu milik.

Semua kemudahan dari Vila As Lux

Tiada kemudahan yang disenaraikan di penginapan ini.

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Vila As Lux

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 14:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00
Polisi hotel belum tersedia.

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - hingga 12:00

Soalan lazim tentang Vila As Lux

Kapan waktu check-in & check-out di Vila As Lux?
Masa check-in di Vila As Lux bermula dari Dari 14:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Vila As Lux?
Vila As Lux ialah hotel bertaraf 0.0-bintang.

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Vila As Lux

Belum ada ulasan. Semak kembali kemudian!

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lain-lain 4 Vila As Lux

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Suite 6-1, Tingkat 6, Wisma UOA Damansara II, No. 6 Changkat Semantan, Damansara Heights, 50490 Kuala Lumpur, Malaysia
Hak cipta © 2026 Traveloka. Hak cipta terpelihara.