Mulligans Golf Lodge

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
9.8
/10
Cemerlang
7 ulasan

Apa yang Dikatakan Tetamu Mengenai Penginapan Mereka

Hendrik

10.0
/ 10
Could fault nothing. A dream stay if you a golfer. Yvonne & Paul the perfect hosts
Lihat terjemahan

Verified traveler

10.0
/ 10
It had the most amazing view and the hosts were just fantastic look forward to going back again!
Lihat terjemahan
Di Kawasan
Lihat Peta
275 Main Road, Overstrand, Overberg District Municipality, Province of the Western Cape, South Africa, 7200

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Kolam Renang
WiFi
Mulligans Golf Lodge terletak di kawasan / bandar Overstrand.
Lihat Lebih

Persekitaran Mulligans Golf Lodge

275 Main Road, Overstrand, Overberg District Municipality, Province of the Western Cape, South Africa, 7200
Temui Lebih Banyak Tempat
Luar Bangunan Mulligans Golf Lodge
Luar Bangunan 2 Mulligans Golf Lodge

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Mulligans Golf Lodge

General
Berdekatan dengan Hermanus Country Market

Location
Terletak di Hermanus, Mulligans Golf Lodge berada dalam lingkungan 5 minit memandu dari Village Square dan Old Harbour Museum. Hotel golf ini berada 1.3 km dari Hermanus Country Market dan 1.5 km dari Whale Museum.

Attractions
Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Hermanus Country Market - 1.3 km / 0.8 mi
Village Square - 1.3 km / 0.8 mi
Old Harbour Museum - 1.5 km / 0.9 mi
Whale Museum - 1.5 km / 1 mi
Hoy's Koppie - 2 km / 1.2 mi
Kammabaai Beach - 2.8 km / 1.7 mi
Pantai Voelklip - 2.9 km / 1.8 mi
Hemel-en-Aarde Valley - 3 km / 1.9 mi
Pantai Hermanus - 3.5 km / 2.2 mi
Pantai Grotto - 3.5 km / 2.2 mi
Cliff Path - 3.6 km / 2.3 mi
Fernkloof Nature Reserve - 4.1 km / 2.5 mi
New Harbour - 4.4 km / 2.7 mi
Whale Coast Mall - 5.1 km / 3.2 mi
Ladang Anggur Whalehaven - 5.8 km / 3.6 mi

Facilities
Berlatihlah hayunan anda di padang golf atau berseronoklah dengan kemudahan rekreasi lain seperti kolam renang terbuka. Kemudahan tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma dan gril barbeku.

Business Facilities
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk kemudahan dobi, perpustakaan dan peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Dining
Di Mulligans Golf Lodge, nikmati sajian yang memuaskan di restoran.Hilangkan dahaga anda dengan minuman kegemaran anda di bar/ruang istirahat. Sarapan masakan tempatan percuma disertakan.

Rooms
Selesakan diri anda di salah satu daripada 6 bilik tamu. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program satelit disediakan untuk hiburan anda. Kemudahan yang disediakan merangkumi peti besi, manakala pengemasan disediakan setiap hari.

Semua kemudahan dari Mulligans Golf Lodge

Kemudahan Hiburan Mulligans Golf Lodge
Kemudahan Hiburan
Ruang Umum Mulligans Golf Lodge
Ruang Umum
Luar Bangunan Mulligans Golf Lodge
Luar Bangunan
Bilik Tidur Mulligans Golf Lodge
Bilik Tidur
Lain-lain Mulligans Golf Lodge
Lain-lain

Aktiviti

  • Lawatan kilang wain
  • Perpustakaan
  • Kolam renang terbuka
  • Barbeku
  • Taman
  • Kerusi berjemur kolam renang

Umum

  • Kawasan merokok
  • Parkir
  • Teres

Sukan & Rekreasi

  • Kereta golf
  • Padang golf

Makanan dan Minuman

  • Sarapan

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Kemudahan Umum

  • Peti keselamatan

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Mulligans Golf Lodge

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
14:00 - 19:00
Daftar keluar:
Sebelum 10:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit
, Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Kolam Renang, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - 19:00 - hingga 10:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Bilik tersedia di Mulligans Golf Lodge
6
Fasilitas lain di Mulligans Golf Lodge
Lawatan kilang wain, Perpustakaan, Kolam renang terbuka, Barbeku, Taman

Soalan lazim tentang Mulligans Golf Lodge

Apa facilities yang tersedia di Mulligans Golf Lodge?
Berikut facilities yang ada di Mulligans Golf Lodge seperti Kolam Renang, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Mulligans Golf Lodge?
Masa check-in di Mulligans Golf Lodge bermula dari 14:00 - 19:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 10:00
Adakah Mulligans Golf Lodge menyediakan sarapan pagi?
Ya, Mulligans Golf Lodge menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Mulligans Golf Lodge?
Mulligans Golf Lodge ialah hotel bertaraf 4.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Mulligans Golf Lodge?
Jumlah keseluruhan bilik di Mulligans Golf Lodge ialah 6.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Mulligans Golf Lodge

9.8
Cemerlang
Daripada 7 ulasan
Kebersihan

9.8

Keselesaan Bilik

9.0

Perkhidmatan dan Kemudahan

9.8

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Mulligans Golf Lodge

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Helene
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 23 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Fabulous experience.
Hendrik
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 28 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Could fault nothing. A dream stay if you a golfer. Yvonne & Paul the perfect hosts
Verified traveler
icon-Rakan dan Keluarga dengan Rakan
Rakan dan Keluarga dengan Rakan
10.0
/10
Diulas 284 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Great! Beautiful view on golf! Good breakfast :)
Verified traveler
icon-Rakan dan Keluarga dengan Rakan
Rakan dan Keluarga dengan Rakan
10.0
/10
Diulas 362 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

It had the most amazing view and the hosts were just fantastic look forward to going back again!
Stephen
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 417 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

The location is good - short walk to cliff path for whale watching and easy walk to restaurants. Peaceful with great views of the golf course and mountains. Hosts were helpful with tips on things to do and places to eat.
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Luar Bangunan 4 Mulligans Golf Lodge

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved