Hotel Basílica

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
9.8
Cemerlang
645 ulasan

Apa yang Dikatakan Tetamu Mengenai Penginapan Mereka

Karen

10.0
/ 10
Excellent hotel in every way. One suggestion would be to manage discarded towels on sunbeds not being used on the small rooftop terrace which would make easier to find a space to relax!
Lihat terjemahan

Alexandre

10.0
/ 10
The hotel staff, Mario, was most welcoming. It’s a very charming hotel with an amazing view on Palma Cathedral’s.
Lihat terjemahan

Jane

10.0
/ 10
What an amazing short break at Hotel Basilica in Palma. Quality in everything they do at this hotel from the welcome drink on arrival, to the staff who are consistently friendly, professional and welcoming. Located in a great part of the old town, lots of great restaurants close by and the added bonus of a rooftop pool with an honesty bar for refreshments, we both loved Palma and loved this hotel. Highly recommended.
Lihat terjemahan
Di Kawasan
Lihat Peta
Carrer de Can Troncoso 3, Palma de Mallorca, Mallorca, Balearic Islands, Spain, 07001

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Kolam Renang
Meja Depan 24 jam
WiFi
Lif
Hotel Basílica terletak di kawasan / bandar Palma de Mallorca. Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.
Lihat Lebih

Persekitaran Hotel Basílica

Carrer de Can Troncoso 3, Palma de Mallorca, Mallorca, Balearic Islands, Spain, 07001
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Hotel Basílica
Lobi 2 Hotel Basílica

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Hotel Basílica

General
Berdekatan Katedral Santa Maria of Palma

Location
Dengan penginapan di Hotel Basílica, anda akan berada betul-betul di tengah Palma de Mallorca, dalam lingkungan 10 minit berjalan kaki dari Katedral Santa Maria of Palma dan Passeig del Born. Hotel ini berada 1 km dari Pantai Ca'n Pere Antoni dan 2.1 km dari Lonja de Palma de Mallorca.

Attractions
Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Basilika St. Francis - 0.1 km / 0.1 mi
Cal Marquès del Palmer - 0.3 km / 0.2 mi
Plaça de Cort - 0.3 km / 0.2 mi
Dewan Bandar Palma - 0.3 km / 0.2 mi
Casa Museo J.Torrents Lladó - 0.4 km / 0.2 mi
Plaza Mayor de Palma - 0.4 km / 0.2 mi
Yayasan Juan Miro - 0.4 km / 0.3 mi
Katedral Santa Maria of Palma - 0.5 km / 0.3 mi
La Rambla - 0.5 km / 0.3 mi
Plaza de Mercat - 0.5 km / 0.3 mi
Ses Voltes - 0.5 km / 0.3 mi
Teater Principal - 0.5 km / 0.3 mi
Parc de la Mar - 0.7 km / 0.4 mi
Paseo Maritimo - 0.7 km / 0.4 mi
Plaza del Rey Juan Carlos I - 0.7 km / 0.4 mi

Lapangan terbang pilihan untuk Hotel Basílica adalah Palma de Mallorca (PMI) - 9.1 km / 5.7 bt

Facilities
Pastikan anda menikmati kemudahan rekreasi yang disediakan, termasuk kolam renang terbuka bermusim dan basikal sewa. Ciri-ciri tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma dan perkhidmatan rencam.

Business Facilities
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk perkhidmatan pencucian kering/dobi, meja/kaunter hadapan 24 jam dan tempat simpanan bagasi. Ada rancangan acara di Palma de Mallorca? hotel ini mempunyai ruang berukuran 344 kaki persegi (32 meter persegi) yang terdiri daripada ruang persidangan dan sebuah bilik mesyuarat. Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang disediakan dengan dikenakan surcaj (tersedia 24 jam).

Dining
Anda boleh menikmati sajian di restoran yang disediakan untuk tetamu Hotel Basílica, atau singgah di bar/deli snek. Hilangkan dahaga anda dengan minuman kegemaran anda di bar/ruang istirahat. Sarapan pesanan masak disediakan pada setiap hari dari 8:00 hingga 11:00 dengan dikenakan bayaran.

Rooms
Selesakan diri anda di salah satu daripada 38 bilik tamu yang dihias secara berasingan serta menampilkan bar mini dan TV Pintar. Katil busa memori anda disediakan dengan gebar bulu kapas dan peralatan tempat tidur premium. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung. Bilik mandi persendirian dengan pancuran mandi menampilkan hulu semburan mandi hujan dan kelengkapan dandanan diri percuma.

Semua kemudahan dari Hotel Basílica

Kolam Renang Hotel Basílica
Kolam Renang
Dewan Majlis Hotel Basílica
Dewan Majlis
Ruang Umum Hotel Basílica
Ruang Umum
Lobi Hotel Basílica
Lobi
Luar Bangunan Hotel Basílica
Luar Bangunan

Aktiviti

  • Pakej lamaran romantik
  • Kolam renang terbuka
  • Kerusi berjemur kolam renang

Makanan dan Minuman

  • Hidangan vegetarian
  • Sarapan
  • Bar snek

Pengangkutan

  • Sewaan basikal

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Umum

  • Kolam renang
  • Teres atas bumbung

Kemudahan Umum

  • Peti keselamatan
  • Kopi/teh di lobi
  • Lif

Perkhidmatan Hotel

  • Perkhidmatan dobi
  • Penyimpanan bagasi
  • Penyambut tetamu 24 jam
  • Pekerja rencam

Kemudahan Perniagaan

  • Bilik persidangan

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Hotel Basílica

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit dan wang tunai
  • Transaksi tanpa tunai tersedia
  • Ciri-ciri keselamatan di hartanah ini termasuk pemadam api dan pengesan asap
, Hartanah ini menawarkan pengangkutan pindahan dari lapangan terbang (surcaj boleh dikenakan). Tetamu mesti menghubungi hartanah dengan butiran ketibaan sebelum perjalanan, menggunakan maklumat hubungan pada pengesahan tempahan. Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Waktu senyap dikuatkuasakan di hartanah bermula dari 23:00 hingga 8:00. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Service Animals Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Kolam Renang, Meja Depan 24 jam, WiFi, Lif
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 15:00 - hingga 11:00
Ketersediaan Sarapan
Ya, hotel mempunyai bilik yang menyediakan sarapan pagi
Bilik tersedia di Hotel Basílica
38
Fasilitas lain di Hotel Basílica
Pakej lamaran romantik, Kolam renang terbuka, Kerusi berjemur kolam renang, Hidangan vegetarian, Sarapan

Soalan lazim tentang Hotel Basílica

Apa facilities yang tersedia di Hotel Basílica?
Berikut facilities yang ada di Hotel Basílica seperti Kolam Renang, Meja Depan 24 jam, WiFi, Lif. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Hotel Basílica?
Masa check-in di Hotel Basílica bermula dari Dari 15:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 11:00
Adakah Hotel Basílica menyediakan sarapan pagi?
Ya, Hotel Basílica menyediakan sarapan pagi. Walau bagaimanapun, anda perlu memilih bilik dengan sarapan pagi atau membayar caj tambahan jika anda menempah bilik tanpa sarapan.
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Hotel Basílica?
Hotel Basílica ialah hotel bertaraf 4.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Hotel Basílica?
Jumlah keseluruhan bilik di Hotel Basílica ialah 38.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Hotel Basílica

9.8
Cemerlang
Daripada 645 ulasan
Kebersihan

10.0

Keselesaan Bilik

9.6

Perkhidmatan dan Kemudahan

10.0

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Hotel Basílica

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Karen
10.0
/10
Diulas 13 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Excellent hotel in every way. One suggestion would be to manage discarded towels on sunbeds not being used on the small rooftop terrace which would make easier to find a space to relax!
Mathew
icon-
10.0
/10
Diulas 14 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Lovely staff and property.
thomas
10.0
/10
Diulas 15 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Helt supert hotell, knall service og perfekt beliggenhet
Alexandre
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 15 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

The hotel staff, Mario, was most welcoming. It’s a very charming hotel with an amazing view on Palma Cathedral’s.
Jane
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 16 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

What an amazing short break at Hotel Basilica in Palma. Quality in everything they do at this hotel from the welcome drink on arrival, to the staff who are consistently friendly, professional and welcoming. Located in a great part of the old town, lots of great restaurants close by and the added bonus of a rooftop pool with an honesty bar for refreshments, we both loved Palma and loved this hotel. Highly recommended.
Read More
Noel
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
6.0
/10
Diulas 16 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Nice clean hotel, lovely welcome, good breakfast. Start of holiday ruined as spent the first two nights in a small box room with a low ceiling - room in roof void. No window at head height, a small window that didn’t open. Bedroom approx 12ft by 11ft, 132 sq ft not the 215sq ft i booked & paid for. I suffer with COPD & struggled in the small room with its low ceiling & felt claustrophobic. Ceiling dropped to 7ft high. After numerous requests we were moved. Avoid room 403!
Read More
Catheryn
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 17 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

We had a fantastic stay at the hotel Basilica. From the moment we arrived the staff was extremely kind, helpful, and full of joy! Every detail was perfect and we would stay here again any time even just for the location! Right near everything but still quiet and peaceful and the view from the roof top pool is fantastic.
M. Veronica
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 18 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Very clean and great location. The rooftop pool was a great perk! The staff were very friendly and helpful.
Barry
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 18 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Great hotel. Ideal location, rooms are cool and quiet. Staff very helpful and a lovely courtyard to chill or rooftop pool for a quick dip! Highly recommend
Anton
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 18 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Underbart litet hotel mitt i gamla Palma. Personalen var väldigt hjälpsam och engagerad. Bra frukost, och fin takterass med pool som avnjöts både dag och kvällstid. Vi kommer tillbaka!
Stina
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 18 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Väldigt trevlig och hjälpsam personal och fin standard på hotellet!
James
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 19 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Great location, very clean and well maintained. Friendly and helpful staff.
Cathy
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 19 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Great location. Everywhere of interest nearby walkable. Excellent breakfast. Quiet at night. Lovely bathroom and Molten Brown toiletries. Charming staff.
Alison
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 20 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

A very central location in the old town, we were treated with a friendly warm welcome from the reception staff, helpful with recommendations for both the hotel as well as the local area. The room was spotless and beautifully decorated. The roof top terrance has an amazing view across the city, the pool whilst small was a welcomed refresh during hot days, the surrounding terrance was very well equipped with loungers, towels and refreshments. I would highly recommend this beautiful hotel.
Read More
Ruth
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 20 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

The rooms were immaculate, the staff always friendly and helpful, air-conditioning impressive, roof plunge pool area clean, and a welcome place for a cooling dip.
Joe
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 22 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Everthing was really good, Nerby to all you need.
YU-YIN
icon-Perjalanan Perniagaan
Perjalanan Perniagaan
10.0
/10
Diulas 23 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

The staff are all super friendly and helpful. The room is clean and comfortable, and is located at city center.
Rose
10.0
/10
Diulas 23 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Muy bueno
Alma
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 23 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Great location and wonderful service
Michael
icon-Perjalanan Perniagaan
Perjalanan Perniagaan
10.0
/10
Diulas 25 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Fantastiskt läge på detta charmiga och fina hotell
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Lobi 4 Hotel Basílica

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Suite 6-1, Tingkat 6, Wisma UOA Damansara II, No. 6 Changkat Semantan, Damansara Heights, 50490 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved.