Stay With Me Guesthouse

Hostel
Mencari bilik untuk anda...
8.4
/10
Sangat Baik
44 ulasan

Apa yang Dikatakan Tetamu Mengenai Penginapan Mereka

Wanwipha P.

8.8
/ 10
Berhampiran Pintu Thapae Suasana Penyambut tetamu yang baik
Lihat asal

SUMET C.

10.0
/ 10
Mudah, bersih, penjagaan yang baik penyambut tetamu hotel menyenangkan.
Lihat asal

Verified traveler

10.0
/ 10
The staff was very friendly and accommodating. They were easy to ask questions towards and spoke English well. This was the perfect location for the Songkran festival; in a quiet location but very close to all the festivities! Thanks for a great stay
Lihat terjemahan

katsumi

10.0
/ 10
毎年利用させて頂いています。 いつも暖かく迎えてくださり、立地の良さとスタッフの笑顔が素晴らしいです。 少しずつ手作りでリニューアルをしています。シャワーも使いやすくなりました。 壁に世界地図を描いている途中でしたが、日本表記に九州がなく笑えました。 すぐに突っ込みましたが、気にしてないよう。九州のない日本はバランスが悪いですね(笑)
Lihat terjemahan

Robert

10.0
/ 10
I loved this guesthouse. It was an Oasis with their beautiful garden. The family who owns the place are lovely, helpful and kind. The location is great, near everything but tucked away in the back.
Lihat terjemahan
Di Kawasan
Lihat Peta
4 Thapae 6, T. Chang Klan, A. Muang, Chang Moi, Chiang Mai, Thailand, 50100

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
AC
Restoran
WiFi
Penginapan di Stay With Me Guesthouse ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Chang Moi. Akses WiFi tersedia dalam kawasan umum penginapan ini agar anda sentiasa terhubung dengan keluarga dan rakan-rakan.
Lihat Lebih

Persekitaran Stay With Me Guesthouse

4 Thapae 6, T. Chang Klan, A. Muang, Chang Moi, Chiang Mai, Thailand, 50100
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Stay With Me Guesthouse
Luar Bangunan 2 Stay With Me Guesthouse

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Stay With Me Guesthouse

Lokasi
Penginapan di Stay With Me Guesthouse ialah pilihan yang baik apabila anda melawat Chang Moi.

Tentang Stay With Me Guesthouse

Jika anda merancang menginap dalam jangka panjang, penginapan di Stay With Me Guesthouse ialah pilihan yang tepat bagi anda. Dengan pelbagai kemudahan dan kualiti perkhidmatan yang hebat, tempat penginapan ini pasti membuat anda berasa seperti di rumah.

hostel ini ialah tempat terbaik bagi anda yang inginkan percutian yang tenang dan nyaman, jauh daripada orang ramai.

Stay With Me Guesthouse ialah pilihan paling bijak bagi anda yang sedang mencari penginapan mampu milik dengan perkhidmatan cemerlang.

Akses WiFi tersedia dalam kawasan umum penginapan ini agar anda sentiasa terhubung dengan keluarga dan rakan-rakan.

Stay With Me Guesthouse adalah hostel yang memberikan keselesaan hebat dan perkhidmatan terbaik menurut kebanyakan tetamu hostel ini.

Penginapan di Stay With Me Guesthouse pasti akan memuaskan hati anda dengan layanan baik dan harga yang berpatutan.

Semua kemudahan dari Stay With Me Guesthouse

Lobi Stay With Me Guesthouse
Lobi
Luar Bangunan Stay With Me Guesthouse
Luar Bangunan
Bilik Tidur Stay With Me Guesthouse
Bilik Tidur
Bilik Mandi dalam Bilik Stay With Me Guesthouse
Bilik Mandi dalam Bilik

Aktiviti

  • Urutan
  • Taman

Umum

  • Kawasan merokok
  • Penyaman Udara

Kemudahan Umum

  • WiFi di kawasan umum
  • Kedai kopi

Perkhidmatan Hotel

  • Perkhidmatan dobi
  • Lawatan

Kemudahan Dalam Bilik

  • Pancuran mandi

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Stay With Me Guesthouse

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
Dari 14:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
AC, Restoran, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - hingga 12:00
Bilik tersedia di Stay With Me Guesthouse
11
Bilangan tingkat di Stay With Me Guesthouse
1
Fasilitas lain di Stay With Me Guesthouse
Urutan, Taman, Kawasan merokok, Penyaman Udara, WiFi di kawasan umum

Soalan lazim tentang Stay With Me Guesthouse

Apa facilities yang tersedia di Stay With Me Guesthouse?
Berikut facilities yang ada di Stay With Me Guesthouse seperti AC, Restoran, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Stay With Me Guesthouse?
Masa check-in di Stay With Me Guesthouse bermula dari Dari 14:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Stay With Me Guesthouse?
Stay With Me Guesthouse ialah hotel bertaraf 2.0-bintang.
Berapakah bilangan tingkat di Stay With Me Guesthouse?
Stay With Me Guesthouse mempunyai 1 tingkat.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Stay With Me Guesthouse?
Jumlah keseluruhan bilik di Stay With Me Guesthouse ialah 11.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Stay With Me Guesthouse

8.4
Sangat Baik
Daripada 35 ulasan
Kebersihan

8.2

Keselesaan Bilik

7.0

Lokasi

7.0

Perkhidmatan dan Kemudahan

8.6

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Stay With Me Guesthouse

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Verified traveler
icon-Rekreasi dengan Pasangan
Rekreasi dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 372 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

No se informó que no había baño privado por ese precio
Verified traveler
icon-Rekreasi
Rekreasi
6.0
/10
Diulas 372 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

交通の便が良い。中庭の緑が落ち着く。
Verified traveler
icon-Rekreasi dengan Rakan
Rekreasi dengan Rakan
10.0
/10
Diulas 388 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

The staff was very friendly and accommodating. They were easy to ask questions towards and spoke English well. This was the perfect location for the Songkran festival; in a quiet location but very close to all the festivities! Thanks for a great stay
Verified traveler
icon-dengan Rakan
dengan Rakan
2.0
/10
Diulas 394 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

굉장히 별로였다. 위치빼고는 좋은거 하나 없었다.
Verified traveler
icon-Rekreasi
Rekreasi
8.0
/10
Diulas 410 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

The garden and the location eventi though my room was very small with a big fan it was comfortable for 2 nights.
katsumi
icon-dengan Rakan
dengan Rakan
10.0
/10
Diulas 410 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

毎年利用させて頂いています。 いつも暖かく迎えてくださり、立地の良さとスタッフの笑顔が素晴らしいです。 少しずつ手作りでリニューアルをしています。シャワーも使いやすくなりました。 壁に世界地図を描いている途中でしたが、日本表記に九州がなく笑えました。 すぐに突っ込みましたが、気にしてないよう。九州のない日本はバランスが悪いですね(笑)
Robert
10.0
/10
Diulas 450 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

I loved this guesthouse. It was an Oasis with their beautiful garden. The family who owns the place are lovely, helpful and kind. The location is great, near everything but tucked away in the back.
tse ching
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
8.0
/10
Diulas 500 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

客房服務細心
Apisit
10.0
/10
Diulas 509 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

พนักงานใส่ใจบริการ แนะนำร้านอาหาร สถานที่ท่องเที่ยว
Toby
8.0
/10
Diulas 531 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Beds were very hard
Marcel
icon-Percutian Keluarga
Percutian Keluarga
8.0
/10
Diulas 547 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Kleines Guesthouse mit hübscher Gartenanlage; zentrale Lage unweit der Altstadt in einer ruhuigen Seitenstrasse; Sehr freundliche, aufmerksame Besitzer/Personal; Kleine, einfache aber saubere Zimmer
Verified traveler
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 549 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Excellent location with beautiful garden. Room is small and clean. But very bad smell in toilet (room No. 1).
Sina
8.0
/10
Diulas 549 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Wie wurden nett empfangen, auch spät abends. Super süßer Innenhof zum Relaxen und Wohlfühlen. Tolle Lage sehr zentral aber gleichzeitig ruhig! Leider keine Mosquitonetze in den Zimmern, wir konnten dann aber improvisieren und ein eigenes aufhängen. Für das Preis-Leistungsverhältnis eine super Wahl!
Verified traveler
6.0
/10
Diulas 552 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

雰囲気のある良いホテルですが、共同シャワーの排水が詰まって水回りは良くない。 木造二階建ての、一階の部屋で梁に床板を打ち付けただけの部屋は、音が響いてうるさい❗ 隣の部屋も同様です。庭があって良いのだけれど、蚊が多くて大変でした。 従業員がフレンドリーなので、とても残念です。気にならない人には、価格も高くなく 周辺はとても便利で良いです。美味しい食事には事欠きません。
Verified traveler
10.0
/10
Diulas 553 minggu yang lalu

Expedia Group verified review

Einfach nur TOP!!!! Super Lage, absolut empfehlenswert!
Maria
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 555 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

The staff were so friendly and helpful,arranging a trip for us and onward travel too. They helped with tips and advice for local activities and sights. The room was exceptionally clean and cozy. The only drawback is shared bathrooms but they were fine.
Jurgen
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 559 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Very nice pension, the owners are very friendly & helpful, the staff tries to be friendly as well.. The room is good, very good bed. The toilet has a little smell.. The pension is just on a perfect spot, between the old center, and the markets. The wifi works well, the garden is lovely, with candles at night, very cozy, u can eat some fruit at the very nice made bar.. Considering the price I paid, excellent
Read More
Kak fei
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 561 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Nice stay, reasonable price, right in the center of everything needed (night bazaar and wat). Free bottled water, good wifi. Possible for early check in, very appreciated. Very dirty fan, cleansed by myself after all. Only one shared bathroom (everyday hair of female guest stucked the sewage) and one shared toilet (very poor male toilet design, you will know by the time you use it), but already enough for limited guests.
Read More
Verified traveler
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
10.0
/10
Diulas 564 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Dies ist ein wirklich schönes Hotel, absolut empfehlenswert!
Charlotte
icon-dengan Pasangan
dengan Pasangan
8.0
/10
Diulas 564 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Superbe jardin propice à la détente après une longue journée de marche. Chambre pas très spacieuse mais propre, douche et WC dans la même petite pièce. Les gérants sont très agréables mais ça n'est pas du tout le cas pour la responsable des excursions.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Luar Bangunan 4 Stay With Me Guesthouse

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved