Beehive Hotel Odessa

Hotel
Mencari bilik untuk anda...
10.0
/10
Cemerlang
1 ulasan

Apa yang Dikatakan Tetamu Mengenai Penginapan Mereka

Brian

10.0
/ 10
Cool little botique hotel in beautiful apartment complex close to Arcadia Beach.
Lihat terjemahan
Di Kawasan
Lihat Peta
Arkadyevskiy Pereulok 9/1, Primorskiy, Ovidiopol'skiy, Bilhorod-Dnistrovs’ka Mis’krada, Ukraine, 65026

Kemudahan Utama

Lihat Lebih
Restoran
Meja Depan 24 jam
WiFi
Beehive Hotel Odessa ialah sebuah hotel dalam kawasan persekitaran yang baik, yang terletak di Raion Primorskyi. Meja depan 24 jam tersedia untuk memberikan perkhidmatan kepada anda, dari daftar masuk hingga ke daftar keluar, atau sebarang bantuan yang anda perlukan. Jika anda inginkan lebih lagi, jangan ragu untuk bertanya kepada meja depan, kami sentiasa bersedia untuk memenuhi permintaan anda.
Lihat Lebih

Persekitaran Beehive Hotel Odessa

Arkadyevskiy Pereulok 9/1, Primorskiy, Ovidiopol'skiy, Bilhorod-Dnistrovs’ka Mis’krada, Ukraine, 65026
Temui Lebih Banyak Tempat
Lobi Beehive Hotel Odessa
Luar Bangunan 2 Beehive Hotel Odessa

Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Beehive Hotel Odessa

General
Dalam kejiranan (Daerah Prymors'kyi) di Odesa

Location
Dengan penginapan di Beehive Hotel Odessa di Odesa (Daerah Prymors'kyi), anda akan berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Stadium Spartak dan Teater Komedi Muzikal Akademik Odesa. Hotel ini berada 1.8 km dari Pantai Arcadia dan 6 km dari Gereja Panteleymonivsky.

Attractions
Jarak dipaparkan kepada 0.1 batu dan kilometer terdekat.

Pantai Arcadia - 1.2 km / 0.7 mi
Pantai Gold Coast - 4.7 km / 2.9 mi
Stadium Spartak - 5.2 km / 3.2 mi
Teater Komedi Muzikal Akademik Odesa - 5.4 km / 3.4 mi
Gereja Panteleymonivsky - 6 km / 3.7 mi
Taman Shevchenko - 6.2 km / 3.8 mi
Pasar Privoz - 6.6 km / 4.1 mi
Gerbang Lanzheronivska - 6.9 km / 4.3 mi
Tikva Odesa - 7 km / 4.4 mi
Teater Filharmonik Odesa - 7.2 km / 4.5 mi
Muzium Pushkin - 7.3 km / 4.5 mi
Biara Uspensʹkyy Cholovichyy - 7.3 km / 4.5 mi
Muzium Seni Barat dan Timur Odesa - 7.3 km / 4.6 mi
Pantai Lanzheron - 7.4 km / 4.6 mi
Jalan Deribasovskaya - 7.5 km / 4.6 mi

Lapangan terbang utama terdekat adalah Odesa (ODS-Odesa Antarabangsa) - 8.6 km / 5.4 mi

Facilities
Nikmati pemandangan dari teres atas bumbung dan gunakan kemudahan seperti akses Internet wayarles percuma dan perkhidmatan rencam. Hotel ini juga menampilkan tempat berkelah dan mesin layan diri.

Business Facilities
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk daftar masuk ekspres, daftar keluar ekspres dan surat khabar percuma di lobi. Tetamu boleh menggunakan pengangkutan ulang-alik lapangan terbang dengan membayar surcaj manakala tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.

Dining
Dapatkan santapan anda di salah sebuah daripada kedai kopi atau kafe di hotel, atau pilih untuk menjamu selera dalam bilik dengan menggunakan Perkhidmatan bilik 24 jam.

Rooms
Selesakan diri anda di salah satu daripada 5 bilik berhawa dingin yang menampilkan peti sejuk dan bar mini. Televisyen Plasma dengan program kabel menawarkan anda hiburan, sedangkan akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung. Bilik mandi persendirian dengan pancuran mandi menampilkan kelengkapan dandanan diri berjenama dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi peti besi dan meja, manakala pengemasan disediakan setiap hari.

Semua kemudahan dari Beehive Hotel Odessa

Ruang Umum Beehive Hotel Odessa
Ruang Umum
Lobi Beehive Hotel Odessa
Lobi
Luar Bangunan Beehive Hotel Odessa
Luar Bangunan
Lain-lain Beehive Hotel Odessa
Lain-lain
Restoran Beehive Hotel Odessa
Restoran

Perkhidmatan Hotel

  • Perkhidmatan dobi
  • Penyimpanan bagasi
  • Daftar masuk ekspres
  • Daftar keluar ekspres
  • Penyambut tetamu 24 jam
  • Suratkhabar di lobi
  • Pekerja rencam

Umum

  • Kawasan merokok
  • Parkir
  • Teres
  • Teres atas bumbung

Kemudahan Umum

  • Peti keselamatan
  • Kedai kopi

Pengangkutan

  • Pengangkutan dari lapangan terbang

Aktiviti

  • Kawasan berkelah

Makanan dan Minuman

  • Bar snek

Kemudahan Internet

  • WiFi percuma

Polisi Penginapan & Maklumat Umum di Beehive Hotel Odessa

Nota Penting
Ingin daftar masuk di luar waktu penerimaan tetamu (waktu awal pagi atau lewat malam)? Sila hubungi pihak penginapan secara terus untuk pengaturan daftar masuk.

Masa Daftar Masuk/Daftar Keluar

Daftar masuk:
14:00 - 00:00
Daftar keluar:
Sebelum 12:00

Instruksi Daftar Masuk Umum

  • Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
  • Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
  • Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
  • Hartanah ini menerima kad kredit
, Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah. Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin menggunakan alat terjemahan automatik.

Haiwan Peliharaan

Pets Not Allowed
Baca Semua

Maklumat Umum

Kemudahan Popular
Restoran, Meja Depan 24 jam, WiFi
Masa Daftar Masuk / Daftar Keluar
Dari 14:00 - 00:00 - hingga 12:00
Bilik tersedia di Beehive Hotel Odessa
5
Fasilitas lain di Beehive Hotel Odessa
Perkhidmatan dobi, Penyimpanan bagasi, Daftar masuk ekspres, Daftar keluar ekspres, Penyambut tetamu 24 jam

Soalan lazim tentang Beehive Hotel Odessa

Apa facilities yang tersedia di Beehive Hotel Odessa?
Berikut facilities yang ada di Beehive Hotel Odessa seperti Restoran, Meja Depan 24 jam, WiFi. (sesetengahnya mungkin memerlukan caj tambahan):
Kapan waktu check-in & check-out di Beehive Hotel Odessa?
Masa check-in di Beehive Hotel Odessa bermula dari 14:00 - 00:00 manakala masa check-out ialah pada Sebelum 12:00
Berapakah jumlah bintang yang dimiliki oleh Beehive Hotel Odessa?
Beehive Hotel Odessa ialah hotel bertaraf 3.0-bintang.
Berapakah jumlah bilik yang terdapat di Beehive Hotel Odessa?
Jumlah keseluruhan bilik di Beehive Hotel Odessa ialah 5.
Adakah Beehive Hotel Odessa menyediakan perkhidmatan pengangkutan dari/ke lapangan terbang?
Ya, Beehive Hotel Odessa menyediakan perkhidmatan pengangkutan ke/dari lapangan terbang atas permintaan. Sila hubungi pihak hotel untuk maklumat lanjut.
Lihat Semua

Lebih Banyak Ulasan Daripada Tetamu Lain di Beehive Hotel Odessa

10.0
Cemerlang
Daripada 1 ulasan
Kebersihan

10.0

Keselesaan Bilik

10.0

Perkhidmatan dan Kemudahan

10.0

Isih mengikut
Paling Relevan
Pilihan
Lihat Semua

Ulasan Pelancong Beehive Hotel Odessa

Bilangan ulasan setiap halaman
20
40
Ulasan teratas
Brian
icon-Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
Rakan dan Keluarga Percutian Keluarga
10.0
/10
Diulas 134 minggu yang lalu

Hotels.com verified review

Cool little botique hotel in beautiful apartment complex close to Arcadia Beach.
Anda telah membaca semua ulasan teratas.
Bilangan ulasan setiap halaman
20
40

Bersedia untuk membuat keputusan?

Tempah Penginapan Anda Sekarang
Luar Bangunan 4 Beehive Hotel Odessa

Penafian

Penafian: Adalah tanggungjawab hotel untuk memastikan semua gambar adalah tepat. Traveloka tidak akan bertanggungjawab atas sebarang gambar yang tidak tepat.

Traveloka Sdn Bhd (No. Pendaftaran 201501003122), Tingkat 14 Menara 2, Menara Kembar Bank Rakyat, 33 Jalan Rakyat Brickfields, 50470 Kuala Lumpur, Malaysia
Copyright © 2026 Traveloka. All rights reserved